مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد جان Ratcliffe به اینتل رئیس

واشنگتن, DC – دسامبر 09: Rep. جان Ratcliffe (R-TX) سوالات هوش کمیته اقلیت وکیل استفان کرچک و هوش کمیته اکثریت مشاور دانیل گلدمن در خانه استیضاح تحقیق جلسات در Milan خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل 9 دسامبر 2019 در واشنگتن, DC. در این جلسه که برگزار می شود برای قوه قضائیه کمیته به طور رسمی دریافت مدارک در استیضاح درخواست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها دموکرات ها می گویند برگزار شد به کمک نظامی به اوکراین, در حالی که آنها خواستار بررسی رقبای سیاسی خود. کاخ سفید اعلام کرد نمی خواهد شرکت در جلسه. (عکس توسط داگ میلز-استخر/گتی ایماژ)

استخر

در چه مقدار به جرات به چالش مستقیم به نیویورک رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد که انتخاب رئیس جامعه اطلاعاتی است همان جمهوری خواه کنگره که پیشنهاد قبلی برای این کار سقوط در میان آیات است که او تحریف پس زمینه خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که او نامزد Rep. جان Ratcliffe از تگزاس به مدیر اطلاعات ملی خواستار سابق دادستان فدرال “برجسته از استعداد است.”

بیشتر از ان بی سی نیوز

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مطرح Ratcliffe برای این پست سال گذشته اما ناگهان برداشت نامزدی پس از حمله داعش شروع به طفره رفتن. در میان این عوامل بود Ratcliffe را به رخ کشیدن در وب سایت خود را که او “قرار دادن تروریست ها در زندان وقتی که به ان بی سی نیوز گزارش داد در آن زمان هیچ مدرکی وجود ندارد که او تحت پیگرد قانونی قرار تروریسم مورد.

Ratcliffe عضو خانه هوش کمیته بود و در میان صدای گوش خراش حمله به روسیه بررسی و پیشبرد سوال مفاهیم از جمله تصریح می کند که “جنایات متعهد شد در دولت اوباما” در حال بررسی در انتخابات روسیه دخالت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>