مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می کند به طور رسمی برداشت ما از سازمان بهداشت جهانی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است نقل مکان کرد به طور رسمی برداشت ما از سازمان جهانی بهداشت در طول coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ایالات متحده است به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل متحد است که امریکا را ترک می کند که باعث خود در انتخابات ریاست جمهوری رقیب جو بایدن به او می گویند او را دوباره و بلافاصله در صورت انتخاب شدن.

آقای ترامپ هشدار داد در ماه مه که با ما بود “فسخ آن رابطه” با سلامت بدن متهم آن را از عدم به اندازه کافی پاسخ به COVID-19 و تحت “کنترل” از چین.

خبر آمد که هر دو در تگزاس و کالیفرنیا تایید بیش از 10 ، 000 مورد در یک روز.

trump 4 july
“چین باید پاسخگو باشند’

خروج متوجه شد و فرستاده شده به دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه و اثر را در یک سال و در 6 جولای 2021.

به این معنی خروج می تواند لغو زیر جدید کاخ سفید دولت.

آقای بایدن این, presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: تصمیم گیری معکوس در روز اول خود را در صورت انتخاب شدن.

بیشتر از Covid-19

او گفت: “آمریکایی ها امن تر زمانی که آمریکا درگیر در تقویت بهداشت جهانی. در روز اول من به عنوان رئیس جمهور من را دوباره به که و بازگرداندن رهبری ما در صحنه جهانی است.”

خواه رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا کمیته لامار الکساندر گفت: “مخالفت با تصمیم به ترک که.

او گفت: “قطعا وجود دارد نیاز به یک سخت در اشتباه سازمان جهانی بهداشت ممکن است ساخته شده اند در ارتباط با کروناویروس اما زمان برای انجام این کار پس از بحران پرداخته شده و نه در وسط آن.”

The hospital is taking no risks with the outbreak
‘رفتن به جهنم’: ویروس موارد افزایش در تگزاس

در همین حال سناتور دموکرات باب منندز در توئیتر خود نوشت: “برای تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به COVID آشفته و نامنسجم را انجام نمی آن عدالت است.

“این نمی محافظت از آمریکا زندگی می کند و یا منافع – آن برگ آمریکایی ها بیمار و امریکا به تنهایی.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: آمریکا همچنان به دنبال اصلاحات است اما مراجعه کننده به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات ماه گذشته وقتی پرسیده شد که اگر دولت ممکن است تغییر ذهن خود را.

“من نمی اندیشند مگر اینکه آنها عمل خود را با هم, و من مطمئن هستم که آنها می توانند در این مرحله” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

یک سخنگوی Mr اشاره به این حادثه تلخ گفت: “در روند بررسی با سازمان جهانی بهداشت که آیا تمام شرایط برای چنین عقب نشینی آشنا هستند”.

تحت شرایط خروج آمریکا باید تعهدات مالی خود را به که می توان آن را نهایی.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

امریکا که توسط این سازمان بزرگترین اهدا کننده فراهم می کند و آن را با بیش از $450m در هر سال در حال حاضر مدیون که $200 متر در حال حاضر و گذشته پرداخت.

آقای ترامپ اعلام کرد در پایان ممکن است که امریکا خواهد بود ترک که کمتر از دو هفته پس از هشدار این سازمان است که آن را تا به حال 30 روز به اصلاحات و یا از دست دادن حمایت آمریکا.

رئیس جمهور ایالات متحده ادعا کرده است مقامات چینی “نادیده” گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سازمان برای گمراه کردن مردم در مورد شیوع.

بیش از 2.9 میلیون coronavirus موارد ثبت شده در ایالات متحده در حالی که بیش از 130,000 نفر در کشور فوت کرده اند با این ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>