یک روز پس از تبرئه در سنا استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور دو حزبی ملی نماز و صبحانه در روز پنج شنبه و مخالفان خود هشدار داد که “ما نمی توانیم اجازه این کار بروید.”

تهمت نیست استفاده از کلمه “استیضاح” در سخنان افتتاحیه خود در اجلاس سالانه واشنگتن رویداد. اما پیام او بود و با این وجود روشن و آن را به نظر می رسد تنها از مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا که نشسته بود فقط چند فوت دور.

“بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که در رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جمع آوری مذهبی.

او همچنین به نظر می رسد به مرجع سن. میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه برای رای دادن به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در سوء استفاده از قدرت شارژ. رامنی گفت: در آمریکا هستند که ایمان خود را هدایت او را نسبت به تصمیم خود برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن حذف از دفتر.

“همه می دانند که من و خانواده ما کشور بزرگ و خود را رئیس جمهور شده است از طریق یک مصیبت وحشتناک توسط برخی بسیار نادرست و فاسد مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها انجام داده اند همه چیز ممکن است برای از بین بردن ما و با انجام این کار بسیار بد صدمه دیده است ملت ما. آنها می دانند که آنچه انجام می دهند اشتباه است اما آنها خود را به مراتب جلوتر از ما بزرگ کشور است.”

“هفته پیش و دوباره دیروز شجاع خواه سیاستمداران و رهبران حکمت شکیبایی و قدرت به انجام آنچه که همه می دانند درست بود,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پلوسی که تحویل یک نماز به جمعیت قبل از تهمت صحبت کرد تا به حال شخصا اعلام کرد که استیضاح تحقیق مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین معاملات در اواخر سال گذشته. دموکراتیک سخنران اغلب در برخورد با تهمت, اما نیز بارها و بارها با استناد او ایمان در سراسر فرایند گفته او دعا می کند برای رئیس جمهور روزانه.

در اظهارات او به صبحانه جمعیت پلوسی دعا “است که ما همه با عزت و احترام است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان تریبون چند دقیقه بعد با یک پیام متفاوت است.

“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است. نه من مانند افرادی که می گویند “من برای شما دعا می کنم’ زمانی که آنها می دانند که که نه چندان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بسیاری از مردم صدمه دیده اند و ما نمی توانیم اجازه دهید که بر روی بروید. من بحث که کمی بعد در کاخ سفید است.”

این سخنان در آمد کمتر از یک روز پس از رامنی را به طبقه سنا برای توضیح تصمیم خود برای رای دادن گناه در سوء استفاده از قدرت اتهام مغلوب ساختن پیشی جستن. “من قول می دهم قبل از اینکه خدا به اعمال عدالت بی طرفانه مورد نیاز که من قرار دادن احساسات شخصی و تعصبات کنار” رامنی گفت: قبل از او و بازیگران خود را رای.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا یک کپی از ایالات متحده آمریکا امروز, صفحه اول نمایش اخبار خود را تبرئه خود را در سنا استیضاح دادگاه به عنوان او می رسد به آدرس ملی نماز و صبحانه در واشنگتن فوریه 6 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به یک پیروزی دامان خود را بیش از تبرئه در ظهر در کاخ سفید است. اما او جشن آغاز کرد و قبل از او حتی تحویل اظهارات خود در نماز صبحانه.

به عنوان او پا بر روی صحنه از واشنگتن هیلتون در روز پنج شنبه صبح تهمت برگزار شد دو روزنامه’ صفحات اول تا جمعیت — که هر دو به صورت برجسته نمایش داده می شود کلمه “تبرئه” در بالا سرفصل ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا متهم هر دو از کسانی که مقالات ایالات متحده آمریکا امروز و واشنگتن پست از انتشار داستان های نادرست در مورد او.

کمتر از 24 ساعت قبل از سخنرانی خود در ملی نماز و صبحانه جمهوری خواه اکثریت سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح. آرا در کف اتاق آورده استیضاح آغاز شد که چهار ماه پیش از آن در خانه به پایان رسید.

تهمت بود استیضاح Dec. 18 در مقالات از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره هر دو مربوط به تلاش های خود را به اوکراین اعلام تحقیقات به مخالفان سیاسی خود را.

دموکرات ها را متهم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را با فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به اعلام یک کاوشگر به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی و همچنین افشا و خنثی تئوری توطئه در مورد انتخابات دخالت در سال 2016 در حالی که نزدیک به 400 میلیون دلار در congressionally تایید کمک های نظامی به کیف بود که نکردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تقلب در سال 2020 ریاست جمهوری مسابقه دموکرات استدلال توسط تابع خارجی متحد به لام بایدن او ممکن است انتخابات را با لکه از یک فرد ، آنها همچنین استدلال کرد که تهمت مسدود کنگره با امتناع از دست هر گونه اسناد و مدارک در خانه پروب و با فشار شاهدان بالقوه به رعایت.

تهمت را رد کرده است هر گونه تخلف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de