مغلوب ساختن پیشی جستن توجیه ‘انتقام اخراج’ از ‘سرکش’ سرباز

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای توجیه اخراج از یک مقام رسمی که به مدارک و شواهد علیه او به استیضاح جلسات فراخوانی ارتش سرهنگ الکساندر Vindman “بسیار سرکش”.

تزئین سرباز بود که کار در شورای عالی امنیت ملی شد, راهپیمایی در خارج از کاخ سفید در روز جمعه همراه با برادر دوقلوی او یوگنی Vindman.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت در توییتر که او “هرگز سخن گفت” به دگرمن Vindman که او گفت: “بسیار سرکش” و “گزارش محتویات کامل من تماس نادرست”.

Witness Lt. Col. Alexander Vindman asked a Republican congressman to address him according to his rank, rather than as Mister.
تصویر: دگرمن Vindman گفت: او نمی توانست باور کند آنچه که او شنوایی ” در تماس

دگرمن Vindman “داده شد وحشتناک گزارش خود برتر” که گفت: whistleblower تا به حال مشکلات با “قضاوت با پیوستن به زنجیره ای از فرمان و نشت اطلاعات”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به این نتیجه رسیدند: “به عبارت دیگر” از “و”

تلفن تماس در سوال بین Mr تهمت و رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy در ماه ژوئیه سال گذشته که رسمی و دیگران گوش در در.

آقای ترامپ گفته خواسته تعداد مخالف خود را به بررسی اینکه آیا خود را دموکرات رقیب جو بایدن درگیر شده بود در فساد در اوکراین است.

بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

آقای Vindman کاخ سفید را بالا متخصص در اوکراین گفت: استیضاح پرسش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا شد و نامناسب بیان کرد: “من نمی توانستم باور آنچه من از شنیدن.”

رئیس جمهور آمریکا تبرئه شد روز چهارشنبه از هر دو استیضاح به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت – پس از رای گیری در سنا تحت کنترل شخص خواهان.

دگرمن Vindman دو سال از روی لئامت دادن در کاخ سفید بود که با توجه به پایان ماه ژوئیه. با توجه به گزارش های او خواهد بود reassigned به وزارت دفاع.

همچنین اخراج در Mr مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از تبرئه پاکسازی از کسانی که در نظر او به او خیانت شد و گوردون Sondland سفیر آمریکا به اتحادیه اروپا است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

این دیپلمات که در تحویل برخی از محکم ترین شواهد ثروتمند اورگان وابسته بود و مغلوب ساختن پیشی جستن دهنده سیاسی منصوب شده توسط رئیس جمهور به سفیر پست.

Gordon Sondland, the U.S ambassador to the European Union, is sworn in to testify before the House Intelligence Committee in the Longworth House Office Building on Capitol Hill November 20, 2019
تصویر: گوردون Sondland گفت: “هر کس در حلقه’

او گفت: مجلس نمایندگان “هر کس در حلقه” در Mr تهمت تمایل به مطبوعات اوکراین برای سیاسی متهم تحقیقات.

او توضیح داد که وجود دارد “عوض” است که اگر اوکراین به بررسی آقای بایدن رئیس Zelenskiy خواهد مورد نظر کاخ سفید نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>