مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه: کلید رای شاهدان می تواند زمینه سازی برای تبرئه اوایل جمعه

سناتور مجموعه به رای جمعه در مورد اینکه آیا به جدید شامل شهود و اسناد و مدارک در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه محوری حاضر در جلسات است که می تواند راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه.

دموکرات ها به رهبری رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک و خانه استیضاح مدیر تشکر. آدام شیف کالیفرنیا مبارزه کرده اند دندان و ناخن برای متقاعد کردن جمهوری خواه به رهبری مجلسی برای رای دادن به شنیدن از شاهدان کلیدی است که شهادت در خانه.

اما پس از بیش از یک هفته معاملاتی barbs با مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم در طبقه سنا آن را به نظر می رسد بعید است که دموکرات ها امن خواهد شد 51 رای مورد نیاز برای تصویب یک قانون است که جدید معرفی شهود و اسناد و مدارک.

اگر این قانون به تصویب دموکرات ها بود مسلما به دنبال وادار شهادت از اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney و از جان بولتون تهمت سابق مشاور امنیت ملی.

بولتون گزارش نوشت: در آینده خاطرات که تهمت به او گفت که در تابستان گذشته که او در نظر گرفته شده برای خودداری نزدیک به 400 میلیون دلار در ایالات متحده کمک های خارجی به اوکراین تا کیف توافق به اعلام تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی. مجلس رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه دسامبر در دو مقاله سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره هر دو ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و ایالات متحده در رابطه با اوکراین است.

دموکرات ها دیدن هر دو از این شاهدان به عنوان مهم با موفقیت به اثبات یکی از مهمترین اتهامات موجود در استیضاح مقالات. بدون آنها دموکرات ها را ببینید شانس کمی برای همیشه غلبه بر موج جمهوریخواه مخالفت با محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن و از بین بردن او را از دفتر.

یک پیروزی در روز جمعه رای به نظر می رسد به لغزش دورتر از دموکرات ها در اواخر پنج شنبه شب پس از یک کلید سناتور جمهوری خواه اعلام کرد که مخالفت با هر گونه تلاش برای معرفی شواهد جدید در دادگاه.

در یک بیانیه توافق بهداشت ، لامار الکساندر تنسی گفت که اگر چه به اعتقاد او رئیس جمهور بود و در واقع تهدیدی کمک های خارجی از اوکراین در انتخاب مجدد پیشنهاد تهمت رفتار برآورده نمی استاندارد برای استیضاح. مانند الکساندر گفت که او نمی بینم نیاز به شواهد بیشتر.

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در ایالت سوزان کالینز از مین روز پنجشنبه گفت که او برنامه ریزی شده برای شکستن حزب و رای اضافی شهود. در صبح روز جمعه با انتقاد از سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا نیز تایید کرد که او را با رای دموکرات ها.

خواهان برگزاری یک 53-47 اکثریت در سنا به معنی حداقل چهار اوباما را مجبور به شکستن با حزب خود و رای گیری برای قطعنامه به اعتراف اضافی شهود و اسناد و مدارک به دادگاه.

کالینز و رامنی قبلا میان به دموکرات ها’ برنامه ریزی برای رای دادن, اما آنها باقی مانده دو حزب جمهوری خواه رای از اکثریت که از اواخر جمعه صبح.

این مرحله بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه می شود در جریان جمعه در 1 بعد از ظهر تا چهار ساعت به طور مساوی تقسیم در زمان اختصاص داده شده برای سناتورها به بحث قبل از رای ها را به نام اصلاحات از جمله اینکه آیا یا نه به حکم شهود و اسناد و مدارک اضافی. سناتورها در هر یک از طرفین ملزم به استفاده از کل دو ساعت پس از زمان روز جمعه رای باقی خواهد ماند مایع در طول بعد از ظهر.

اگر این پیشنهاد به اعتراف جدید شاهد عبور نمی کند که به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد پس از آن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می تواند تصمیم به اقدام به رای نهایی در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه رئیس جمهور شاید حتی به عنوان اوایل به عنوان شب جمعه است.

مک کانل ساخته شده است که هیچ راز تمایل خود را به انعقاد سنا محاکمه رئیس جمهور را به عنوان به زودی به عنوان او می تواند.

روز جمعه رهبر اکثریت کاهش یافته است به مشخص کنید که او چگونه فکر روز خواهد پیشرفت او صرفا گفت: “من فکر می کنم همه ما موافق این یک روز بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر