رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه از کنتاکی, مرکز, حرکات شست در کنگره در واشنگتن, دی سی, Jan. 31, 2020.

آماندا Andrade-Rhoades | بلومبرگ | گتی ایماژ

خانه مدیران و دفاع وکلا تنظیم شده خود را برای ارائه بسته استدلال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه پس از دموکراتها عدم امن جدید شهادت شهود و اسناد و مدارک همه اما تضمین شده تبرئه.

هفت خانه استیضاح مدیران, رهبری تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا را به سنا در 11 a. m. ET خود را نهایی زمین که تهمت سزاوار به حذف از دفتر به اتهام سوء استفاده از قدرت خود را و مانع کنگره از طریق ارتباط با اوکراین است.

خانه مدیران و تهمت تیم حقوقی خود را با اشتراک چهار ساعت به تصمیم نهایی خود را امتیاز. یک رای رسمی در مورد اینکه آیا برای محکوم یا تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن است تنظیم برای 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه — روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه دولت از آدرس اتحادیه.

“این شد یک چیزی بسیار جدی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: Fox News opinion, میزبان, Sean Hannity در مصاحبه ای که پخش یکشنبه قبل از سوپر باول. “باید آن را هرگز اتفاق افتاده است به رئیس جمهور دیگر.”

از آغاز استیضاح در مجلس سنا آن در نظر گرفته شد بعید است که دو سوم از ایران-اکثریت مجلسی خواهد رای به محکوم کردن یک جمهوری خواه رئیس جمهور. پس از روز جمعه رای در برابر امکان جدید شهود و اسناد و مدارک به دادگاه تبرئه عملا خاص.

دموکرات ها استدلال کرد که شهادت اضافی شهود — به خصوص سابق مشاور امنیت ملی John Bolton — لازم بود چرا که کاخ سفید در حال حاضر به دست اسناد و مدارک به خانه محققان و تا به حال تحت فشار شاهدان بالقوه به شهادت.

اما یک تیغ نازک اکثریت جمهوری خواهان مجلس سنا در شب جمعه رای دادند در برابر یک پیشنهاد به اجازه می دهد که اطلاعات اضافی در. دو حزب جمهوری خواه سناتور سوزان کالینز از مین و یوتا رامنی شکست را با حزب خود رای داده و در کنار دموکرات ها

این 51-49 رای آمد در میان گزارش های به بیرون درز اطلاعات از بولتون آینده خاطرات توضیح داده است که نسبت ناروا گفتن و سپس-مشاور امنیت ملی به طور مستقیم که نزدیک به 400 میلیون دلار در congressionally اختصاص کمک های نظامی به اوکراین شد و برای تحقیقات به رقبای سیاسی خود.

مغلوب ساختن پیشی جستن فشار بر اوکراین ولدیمیر Zelenskiy به اعلام تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی و همچنین افشا و خنثی توطئه ادعا اوکراین دخالت در انتخابات 2016 هستند در قلب دو مقاله از استیضاح که به تصویب مجلس در ماه دسامبر. رئیس جمهور تخلف را رد کرده است.

دموکرات ها دیدم بولتون گزارش ادعا از دانش دست اول در مورد تهمت به نیت به عنوان یک حلقه مفقوده در بحث. بولتون حتی وعده داده شده به شهادت در دادگاه اگر او subpoenaed توسط سنا — هر چند او در غیر این صورت کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد باعث اتهامات از فرصت طلبی پیش از انتشار خود را بگویید-تمام کتاب.

اما برخی از جمهوریخواهان از جمله حداقل یک نوسان کلید رای را نه رد کرده است که تهمت اقدامات اشتباه بودند.

“آن را نامناسب برای رئیس جمهور بپرسید خارجی رهبر به بررسی حریف سیاسی و خودداری ایالات متحده کمک به تشویق این تحقیقات گفت:” از سوی دیگر ، لامار الکساندر R دنیاست. اما آن را “برآورده نمی کند, قانون اساسی ایالات متحده را در نوار بالا برای یک impeachable جرم.”

الکساندر در برابر رای آوردن شواهد جدید به دادگاه به عنوان جمهوری خواه ایالت لیزا Murkowski از آلاسکا که او نیز در حصار کوبیدن “با عجله و ناقص” مقالات فرستاده شده توسط خانه.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y., excoriated سنا پس از رای گیری شب جمعه.

آن را “یک perfidy, آن را یک تراژدی بزرگ” شومر گفت:, و اضافه کرد که این رای است “یکی از بدترین فجایع که سنا تا کنون غلبه بر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر