مغلوب ساختن پیشی جستن: من مسئول مردم سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته او طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه افزایش در تعداد از مردم سوء استفاده از مواد ضد عفونی کننده پس از نشان می دهد که خوردن آن می تواند درمان coronavirus.

رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد افزایش “مریلند و کشورهای دیگر” پس از هفته گذشته نظرات.

پس از گزارش از دریافت بیش از 100 تماس به خط تلفن مریلند سازمان مدیریت اضطراری گفته بود در توییتر: “این یک یادآوری است که تحت هیچ شرایطی نباید هر محصول ضد عفونی کننده تجویز می شود به بدن از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر.”

روز دوشنبه خبرنگار پرسید: آقای ترامپ: “مریلند و کشورهای دیگر فرماندار لری هوگان به طور خاص گفت: آنها را دیده ام سنبله در مردم با استفاده از مواد ضد عفونی کننده پس از نظرات و پیشنهادات خود را در هفته گذشته. من می دانم که شما گفته بودند ا…”

او پاسخ داد: “من نمی توانم تصور کنید که چرا من نمی توانم تصور چرا آره.”

وقتی پرسید که آیا او احساس هر گونه مسئولیت او گفت: “من نمی دانم. من نمی توانم تصور کنید. من می توانید تصور کنید که.”

آقای ترامپ بود هفته گذشته گفت که مواد ضد عفونی کننده و “(ماوراء بنفش) نور داخل بدن” می تواند هر دو باشد راه حل های بالقوه به کروناویروس بحران است.

بیشتر از Covid-19

او گفت: در مورد مواد ضد عفونی کننده: “آن را می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه و یک راه وجود دارد ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن…”

پزشکان وحشت زده شدند رد ایده “غیر مسئولانه” و “خطرناک” و شرکت هایی که تولید مواد ضد عفونی کننده مانند Dettol ساز Reckitt Benckiser, احساس نیاز به یادآوری مردم به تزریق و یا مصرف محصول است.

اما در روز جمعه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من پرسیدن یک سوال sarcastically به خبرنگاران مثل شما فقط برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای غیر قابل پیش بینی عملکرد افزایش یافته و بحث در مورد سودمندی دولت ایالات متحده coronavirus جلسات که او تحت سلطه است.

رئیس جمهور مشاوران در تلاش بوده اند تا او را به مقیاس دخالت او و کاخ سفید گفته است در آینده جلسات را به تمرکز بر روی بازگشایی در اقتصاد به جای تئوری های خود را در مورد آنچه ممکن است متوقف کردن ویروس.

COVID-19, این بیماری ناشی از coronavirus کشته شدن بیش از 56000 نفر در ایالات متحده با تقریبا یک میلیون و تایید موارد – در حدود یک سوم جهان را در مجموع با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>