مغلوب ساختن پیشی جستن انبوه ستایش در یازدهم سنگاپور افزایش coronavirus هشدار به سارس سطح

9:15 pm: اورآل مدیر عامل شرکت می گوید coronavirus را مانع تقاضا بیش از هفته های آینده, اما تجارت الکترونیکی می تواند کمک به جبران بحران

رئیس اجرایی اورآل معتقد است تجارت الکترونیکی خرید و فروش خواهد شد “واقعا کمک” برای جبران تاثیر چین coronavirus در حالی که هشدار وقوع است به احتمال زیاد مانع تقاضا طی هفته های آینده.

“ما بسیار قوی در تجارت الکترونیکی” Jean-Paul Agon, مدیر عامل شرکت اورآل گفت CNBC شارلوت نی در روز جمعه.

Agon گفت: تجارت الکترونیکی به حال حساب برای تقریبا 50 درصد از فروش این شرکت در چین در سال گذشته و “ما فکر می کنیم که این واقعا کمک خواهد کرد که ما در (coronavirus) بحران است.”

سهام پاریس ذکر شده سهام بودند کمی بالاتر در معاملات بعد از ظهر. — مردیت

8:20 pm: اریکسون خارج از عمده بارسلونا کنفرانس بیش از coronavirus نگرانی

سوئد اریکسون اعلام کرده که نمی خواهد در کنگره جهانی موبایل (MWC) در بارسلون اسپانیا در اواخر این ماه گفت: آن را نمی تواند اطمینان از ایمنی کارکنان و مشتریان نگرانی بیش از coronavirus.

“سلامت و ایمنی کارکنان و مشتریان و سایر ذینفعان در حال بالاترین اولویت ما است. این است که ما تصمیم گرفته اند به آرامی” Borje Ekholm, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت اریکسون در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

“ما به دنبال به جلو به نمایشگاه ما آخرین نوآوری ها در MWC در بارسلونا. آن است که بسیار مایه تاسف است, اما ما قویا بر این باورند ترین مسئول تصمیم گیری کسب و کار است که به برداشت ما از مشارکت این رویداد را سال” او اضافه شده است.

MWC برنامه ریزی شده است برای اجرا از Feb. 24 Feb. 27. آن است که بزرگترین رویداد صنعت مخابرات و جذب بیش از 100 ، 000 بازدید کننده در هر سال است.

به طور جداگانه ایالات متحده دادستان کل گفت: امریکا باید در نظر گرفتن سهام کنترل در اروپا مخابرات سازندگان تجهیزات اریکسون و نوکیا به منظور “بلانت” شرکت چینی Huawei “درایو به سلطه.”

سهام اریکسون شد تا تقریبا 4 درصد در اوایل بعد از ظهر می پردازد. — مردیت

7:35 pm: که مدیر کل هشدار یک بیماری مزمن کمبود پرسنل و تجهیزات حفاظتی

مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش هشدار در مورد خطر ابتلا به یک بیماری مزمن کمبود تجهیزات حفاظتی به کشور کار برای مقابله با شیوع کروناویروس.

صحبت کردن در یک هیئت اجرایی در جلسه که دفتر مرکزی آن در ژنو سوئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او نگران کمبود ماسک و دستکش و سایر تجهیزات حفاظتی رویترز گزارش داد.

Tedros نیز وجود دارد گفت: تا به حال شده است کمتر گزارش شده عفونت کروناویروس در چین بیش از دو روز گذشته. اما “اعداد می تواند تا دوباره” او هشدار داد.

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد 31,131 موارد پنومونی کشنده مانند ویروس در کشور با 636 مرگ و میر. (نگاه کنید 8:16 am به روز رسانی).

اواخر ماه گذشته کارشناسان بهداشت CNBC گفت که هراس از خرید ماسک صورت برای محافظت در برابر coronavirus بود “به طور کامل قابل فهم است” اما در نهایت بی دلیل است. آنها همچنین هشدار داد کمبود ماسک می تواند یک خطر برای سلامت کارگران است. — مردیت

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی پس اضطراری مذاکرات جدید با سارس-مانند ویروس پخش در چین و دیگر سازمان ملل در ژنو در 22 ژانویه سال 2020 است.

Pierre Albouy | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

6:55 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین بزرگ “نظم و انضباط” در چین برای مقابله با کروناویروس

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشانه رفته است ستایش بر رئیس جمهور چین برای “منجر به حمله متقابل” در برابر coronavirus.

رئیس جمهور آمریکا گفت: از طریق توییتر است که او به تازگی به حال یک “بسیار خوب” گفتگو با یازدهم اضافه کرد که کاخ سفید بود “همکاری نزدیک” با پکن برای کمک به مقابله با شیوع.

“بزرگ نظم و انضباط در حال وقوع است در چین به عنوان رئیس جمهور یازدهم به شدت منجر به چه خواهد شد بسیار موفق عمل. ما در حال همکاری نزدیک با چین برای کمک به!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه. — مردیت

6:15 pm: سنگاپور گزارش سه coronavirus موارد افزایش ویروس هشدار به سارس سطح

سنگاپور در روز جمعه تایید کرد که سه نفر بیشتر موارد از coronavirus آوردن تعداد افراد آلوده در شهرستان دولت به 33.

این موارد جدید هستند نه به فکر هر گونه لینک به عفونت های قبلی و یا سفر به چین است. این باعث شده است تا در سنگاپور مقامات به افزایش آن هشدار ویروس سطح به رنگ نارنجی از رنگ زرد به عنوان موارد جدید نشان می دهد پنومونی کشنده مانند ویروس ،

سطح هشدار نارنجی نیز اعلام کرد در طول شیوع سارس در سال 2003. آن است که زیر بالاترین سطح هشدار قرمز که نشان می دهد این ویروس در حال گسترش است به طور گسترده ای.

“به عنوان وجود دارد در حال حاضر چند محلی موارد بدون هر گونه لینک به موارد قبلی و یا سفر تاریخچه به چین, ما پا کرده اند تا ما ارزیابی ریسک” سنگاپور و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

وزارت خواسته است سازمان دهندگان این رویداد به لغو و یا تاخیر غیر ضروری حوادث در مقیاس بزرگ. — مردیت

5:10 pm: مقامات چینی تاکید بر توانایی خود را برای حمایت از رشد اقتصادی

اثر جدید کروناویروس در چین موقت است و اقتصاد همچنان به نشان دادن انعطاف پذیری پان Gongsheng معاون فرماندار از بانک خلق چین روز جمعه گفت در یک کنفرانس مطبوعاتی در پکن.

“دولت چین کافی فضای سیاست برای ایجاد ثبات در رشد اقتصادی” پان گفت: با توجه به CNBC ترجمه او ماندارین-زبان سخنان.

او افزود که بهبود در بازار سهام و حرکت یوان نرخ ارز در هر دو جهت نشان می دهد که چین بازار مالی در حال تبدیل شدن بیشتر و انعطاف پذیر تر.

همچنین روز جمعه وزارت مالیه اعلام کرد که در تلاش برای کاهش بار مالیاتی برای کسب و کار در صنایع آسیب دیده توسط ویروس حداکثر دوره که برای آن ضرر و زیان می تواند انجام بیش تمدید به مدت هشت سال از پنج سال . — چنگ

4:20 pm: شرکت هواپیمایی ملی فنلاند می گوید که نمی تواند یک سال برآورد درآمد با توجه به شیوع کروناویروس

شرکت هواپیمایی ملی فنلاند در روز جمعه گفت که آن را قادر به ارائه به سرمایه گذاران با یک سال برآورد درآمد “با توجه به وضعیت coronavirus.”

Finnair گفت: مالی مستقیم تاثیر شیوع در طول سه ماه اول سال 2020 انتظار بود “نسبتا ” محدود” حتی اگر سرزمین اصلی چین لغو ادامه داد: تا پایان سه ماهه اول.

شرکت هواپیمایی گزارش کامل درآمد سال 2019 برای افزایش بیش از 9 درصد در سال 2019 با سهام تا بیش از 5 درصد در اوایل صبح می پردازد. — مردیت

4:05 pm: بیش از 300 ، 000 نفر امضای طومار خواستار که مدیر کل استعفای فوری

یک درخواست تماس فوری استعفای Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) دریافت کرده است بیش از 300,000 امضا در یک هفته.

این طومار که ایجاد شده در Jan. 31 استدلال Tedros است “مناسب نیست برای نقش خود” به عنوان مدیر کل سازمان ملل متحد سازمان بهداشت. آن را به نقل از نا امیدی که شیوع کروناویروس نبود اعلام اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه. 23 و امتناع از به رسمیت شناختن تایوان به عنوان کسانی که عضو.

این بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

که به رسمیت شناخته پنومونی کشنده مانند ویروس به عنوان یک اضطراری بین المللی در Jan. 30.

تایوان است که یک عضو که با توجه به چین اعتراض. پکن در نظر خود حاکم تایوان یک متمرد استان به ارمغان آورد تحت کنترل آن است. — مردیت

3:07 pm: شانگهای عبور از قانون جدید مجازات کسانی که خود را پنهان بیماری

شانگهای شهری مردم را در کنگره رای به تصویب یک قانون جدید که تصریح می کند که کسانی که خود را پنهان تاریخچه پزشکی و بازدیدکننده داشته است خود را به افراد بیمار و یا کلید مناطق آلوده و کسی که جلوگیری از پزشکی انزوا می تواند قرار داده شده در لیست سیاه شهرداری.

این روشن نیست که این مجازات هستند هر چند به طور معمول آنها شامل ممنوعیت هوایی و راه آهن با سرعت بالا, مسافرت و لوکس هزینه های. این ممکن است بیشتر در تلاش برای تاکید بر نیاز به خود گزارش و مطابق با مقامات. — چنگ

2:08 pm: چین برای ارسال تیم به ووهان در میان اعتراض عمومی بر خلاف کاران دکتر مرگ

چین ارسال خواهد شد یک تیم به شهر ووهان, کانون شیوع “را به طور جامع بررسی مسائل در مورد دکتر لی Wenliang مطرح شده توسط مردم به دولت مرکزی چین کمیسیون برای نظم و انضباط بازرسی.

دکتر لی Wenliang یک زن 34 ساله چینی در ووهان درگذشت اوایل صبح روز جمعه پس از آلوده شدن توسط ویروس با توجه به ووهان مرکزی بیمارستان که در آن او کار می کرد. این چشم پزشک بود و یکی از اولین کسانی که برای هشدار دادن در مورد خطرات ناشی از ویروس بود اما مواخذه توسط مقامات برای “پخش شایعات.”

مرگ او مشتعل است یک غلیان احساسات غم و اندوه و انتقاد از دولت در رسانه های اجتماعی. هشتگ #IWantFreedomOfSpeech شده است سانسور در رسانه های اجتماعی چینی Weibo. قهوهای مایل به زرد

1:03 pm: Uniqlo تعلیق عملیات در نیمه های خود در چین

Uniqlo به طور موقت تعطیل نزدیک به نیمی از آن فروشگاه در چین رویترز گزارش داد, گفت این, ژاپنی, لباس های خرده فروش را تعلیق عملیات از 370 از آن 750 فروشگاه وجود دارد.

چین بوده است که عمده رشد بازار برای پدر و مادر خود شرکت سریع خرده فروشی. قهوهای مایل به زرد

12:38 pm: S&P اسلش چین-تولید ناخالص داخلی پیش بینی برای سال 2020

آژانس رتبه بندی S&P تجدید نظر کاهش تولید ناخالص داخلی چین پیش بینی برای این سال — از 5.7% قبل از شیوع ویروس به 5 درصد است.

“بسیاری از تاثیر اقتصادی coronavirus احساس خواهد شد در سه ماهه اول و چین را بهبود خواهد شد بصورتی پایدار و محکم در محل سه ماهه سوم این سال” S&P رتبه جهانی APAC اقتصاددان ارشد شان Roache گفت: در یک جمعه گزارش.

نگاه به آینده و S&P و انتظار “بالا روند” رشد 6.4% در مقابل یک پیش بینی قبلی 5.6% برای 2021. — Roy

11:43 am: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او با اعتماد به نفس از چین ‘قدرت و انعطاف پذیری’

رئیس جمهور چین و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در تلفن روز جمعه پکن زمان.

“رئیس جمهور تهمت ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مقابله با چالش 2019 رمان شیوع کروناویروس” گفت: کاخ سفید سخنگوی جاد Deere در یک صدای جیر جیر.

رهبران دو کشور در مورد گسترش ویروس و یازدهم گفت: چین در حال انجام است همه از آن می توانید برای مبارزه با شیوع این بیماری با توجه به دولتی پخش دوربین مدار بسته.

“(Xi گفت) ما اعتماد به نفس کامل و توانایی کامل برای غلبه بر این بیماری همه گیر. بلند مدت چشم انداز خوبی از توسعه اقتصادی چین تغییر نخواهد کرد” این گزارش گفت: با توجه به CNBC ترجمه متن چینی. — چنگ قهوهای مایل به زرد

کادر پزشکی دیده می شود در موقت بیمارستان تبدیل از یک مرکز نمایشگاهی در ووهان مرکزی چین هوبئی در فوریه. در 5 سال 2020 است. بیمارستان ارائه می کنند حدود 1600 تخت به بیماران آلوده.

منتظر چی | Xinhua News Agency | گتی

10:55 am: ژاپن آبه می خواهد دولت را به جلو و از همه متوقف می شود برای محدود کردن تاثیر اقتصادی

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد بنا به گزارش رسیده به نام دولت خود را “همه اقدامات لازم” به منظور محدود کردن تاثیر اقتصادی از شیوع ویروس. که می تواند شامل فرو بردن به بودجه ذخایر رویترز گفت.

“وجود دارد یک خطر شیوع کروناویروس می تواند صدمه دیده است, مصرف, بنابراین ما نیاز به تماشای با دقت تحولات,” وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا بیان شد که روز جمعه گزارش رویترز با استناد به Jiji را فشار دهید.

ژاپن که در حال آماده سازی برای میزبانی بازی های المپیک تابستانی 2020 در ماه های ژوئیه و اوت است همچنین در مورد تاثیر بر گردشگری ورودی این گزارش گفت:. قهوهای مایل به زرد

9:42 am: 41 موارد جدید از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن

اضافی 41 نفر در الماس شاهزاده خانم کروز, کشتی, که, وارد, ژاپنی, بندر یوکوهاما در اوایل این هفته باید آزمایش مثبت است.

این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده از کشتی کروز به 61 گفت: ژاپن در وزارت بهداشت.

در مورد 3,700 مسافران و خدمه قرار داده شد تحت قرنطینه اجباری برای دو هفته پس از 10 نفر سرنشین بوش کروز آزمایش مثبت است. قهوهای مایل به زرد

9:22 am: نوزاد تازه متولد شده در چین تبدیل به جوانترین مورد

یک کودک در ووهان که متولد شده در شنبه آزمایش مثبت برای ویروس 36 ساعت پس از تحویل آسوشیتد پرس گزارش داد. مقامات گفت که او جوانترین فرد شناخته شده آلوده با کروناویروس جدید, با توجه به گزارش.

“نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه. هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری” Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون.

هنوز روشن نیست که چگونه کودک آلوده کردم AP گفت. قهوهای مایل به زرد

9:08 am: مودی هشدار می دهد که دانشگاه های استرالیا می تواند ضربه سخت تر از خود را هم جهانی

مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران گفت: استرالیا در دانشگاه ها می تواند به صورت فوری ریسک های اعتباری خود را در مقایسه با همسالان جهانی, به عنوان, سفر اعمال محدودیت بر شهروندان چینی را تحت تاثیر بین المللی ثبت نام و برنامه های تبادل.

دانش آموزان چینی را تا حدود 60 درصد از دانشجویان بین المللی در استرالیا دانشگاه های برتر و دانشجویان بین المللی حدود 33 درصد از کل دانش مصرف پایین تحت این گزارش گفت:.

“در حالی که تاثیر باقی خواهد ماند و مدیریت اگر coronavirus موجود است در چند ماه آینده یک دیگر شیوع پتانسیل مادی دندانه درآمد و ذخایر نقدی برای دانشگاه های استرالیا” با توجه به مودی. قهوهای مایل به زرد

8:40 am: رسانه های اجتماعی چینی فوران با تسلیت و خشم بیش از whistleblower دکتر مرگ

در صبح روز جمعه دو محبوب ترین هشتگ در Weibo در چین-نسخه توییتر در مورد مرگ دکتر لی Wenliang دکتر بود که مواخذه توسط دولت زمانی که او برای اولین بار صدا زنگ در coronavirus.

کاربران WeChat چین همه جا نرم افزار پیام همچنین ریخت و تسلیت خود را در “لحظات” خوراک است که شبیه به Facebook را خوراک خبری است.

نظرات در بازه زمانی از احترام و غم و اندوه از دست دادن یک “قهرمان” به منابع “آیا شما می شنوم مردم می خوانم” از Les Misérables و سخن گفتن از Li به Caixin اخبار که “یک جامعه سالم باید نه تنها یک صدا.” — چنگ

نشانه یادآوری مردم را به شستن دست های خود را که در تصویر خارج از خوابگاه را در واشنگتن گشت آتش آکادمی آموزش که تعیین شده به عنوان قرنطینه سایت برای مسافران از استان هوبئی در فوریه 6, 2020 در شمال خم واشنگتن است.

Jason ردموند | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

8:16 am: چین می گوید افزایش شمار تلفات 636 به عنوان مجموع موارد صلیب 31,000

چین می گوید بودند اضافی 73 کشته و 3,143 موارد جدیدی از کروناویروس در چین تا پایان فوریه. 6 ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن روزانه به روز رسانی در جمعه.

این به ارمغان می آورد تعداد کل مرگ و میر در چین به 636 و تجمعی تعداد موارد تایید شده به 31,161 دولت گفت.

بسیاری از کسانی که درگذشت در روز پنج شنبه بودند از هوبئی — کانون شیوع. قهوهای مایل به زرد

تمامی زمان های زیر در زمان شرقی.

6:15 pm: پنتاگون مجموعه های بیشتر پایگاه های نظامی را در قرنطینه آمریکایی

پنتاگون شناسایی 11 تاسیسات نظامی در نزدیکی فرودگاه های بزرگ است که می تواند حمایت از کسانی که تخلیه از چین که در آن زمان شیوع نشات گرفته است. وزارت دفاع پرسنل نمی تواند در تماس مستقیم با آسمان و به حداقل رساندن تماس با پرسنل حمایت از evacuees, مقامات گفت. این پایگاه ها در هاوایی, ایلینوی, تگزاس, گرجستان, نیویورک, واشنگتن, وزارت امور خارجه نیوجرسی, میشیگان و ناحیه کلمبیا. — Macias

پیاده پوشیدن محافظ ماسک صورت هر چند راه رفتن Chinatown محله نیویورک, ایالات متحده در روز سه شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است.

مایکل ناگل | بلومبرگ | گتی ایماژ

5:25 pm: هوبئی گزارش اضافی 2,447 موارد مرگ 69

چین هوبئی کانون شیوع گزارش شده اضافی 69 مرگ و میر و 2,447 موارد قبلی دوره 24 ساعته. هوبئی استانی کمیته بهداشت و درمان گفت که این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در استان به 22,112 و در مجموع مرگ و میر در استان به 618. — Feuer

3:55 pm: ضربه به اقتصاد جهانی خواهد بود بدتر از سارس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>