دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد شده “بزرگ به آمریکا باز گشت” در طول دولت از آدرس اتحادیه.

رئیس جمهور ایالات متحده گفت: به اعضای کنگره: “تنها در سه سال کوتاه ما را به هم ریخت ذهنیت آمریکایی کاهش و ما را رد کرده و آزادسازي آمریکا سرنوشت.

“ما در حال حرکت رو به جلو در سرعت است که غیر قابل تصور بود فقط یک زمان کوتاه پیش و ما هرگز قصد بازگشت.”

US President Donald Trump acknowledges the audience before delivering his State of the Union address at the US Capitol in Washington, DC, on February 4, 2020
تصویر: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت شد به اعضای کنگره

رئیس جمهور 80 دقیقه سخنرانی آمد و پس از او سوم در تاریخ به استیضاح و محاکمه او در راه است, در سنای آمریکا با رأی به علت بعد در روز چهارشنبه.

اما او با تمرکز بر پیشرفت اقتصادی قرار دادن این مهاجم به عنوان دلیل اصلی رای دهندگان باید او را به دور دوم در ماه نوامبر.

آقای ترامپ تبریک گفت دولت او برای “بازگرداندن ملت ما تولید ممکن است حتی اگر پیش بینی شد که این هرگز نمی تواند انجام شود”.

برخی از 12,000 کارخانه شده بود باز پس از مراسم تحلیف خود در ژانویه 2017 گفت: با وجود فدرال رزرو آمار و ارقام نشان می دهد که کارخانه خروجی کاهش یافته 1.3% در طول 12 ماه گذشته.

بیشتر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Venezuelan opposition leader Juan Guaido acknowledges applause at the State of the Union address
تصویر: مغلوب ساختن پیشی جستن ادای احترام کردند ژوئن Guaido به ونزوئلا
رهبر مخالفان

او با انتقاد از دولت اوباما گفت: بیش از 300,000 افراد در سن کار کاهش یافته از نیروی کار در طول آن هشت سال در حالی که 3.5 میلیون بود پیوست و نیروی کار پس از او به قدرت رسید.

کلمات خود را در تضاد وزارت کار آمار و ارقام نشان دادن نیروی کار رشد بیش از 5 میلیون نفر در طول اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. آمار و ارقام از همان بخش را نشان می دهد نیروی کار رشد 4.86 میلیون نفر در کمتر از سه سال تحت Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

Radio personality Rush Limbaugh reacts as First Lady Melania Trump gives him the Presidential Medal of Freedom during the State of the Union address
تصویر: رادیو میزبان Rush Limbaugh داده شد مدال آزادی ریاست جمهوری

او همچنین قول داد به “هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی بهداشت و درمان” و گفت: “یک زندگی خوب برای خانواده های آمریکایی نیز نیاز به مقرون به صرفه ترین و نوآورانه و با کیفیت بالا و سیستم بهداشت و درمان بر روی زمین است.”

اما دموکرات ها ایستاده بود و شعار می دادند “HR3! HR3” در اشاره به لایحه تصویب شده توسط مجلس است که نیاز به دولت مدیکر برنامه به مذاکره قیمت های پایین تر برای انسولین و داروهای دیگر آمریکایی ها نیاز دارند.

جمهوری خواهان تحسین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در فواصل منظم و به جایگاه او ابراز احساسات کردند در حالی که دموکرات ها باقی مانده نشسته و یا حتی حاضر به حضور در سخنرانی.

President Trump refused to shake the hand of Nancy Pelosi
تصویر: رئیس جمهور تهمت حاضر به لرزش دست Nancy Pelosi

مجلس نانسی پلوسی نشسته بود پشت Mr تهمت و اغلب دیده می شود تکان دادن سر خود را.

خانم پلوسی مجاز استیضاح شارژ جمهور با سوء استفاده از قدرت ،

Mr تهمت نمی لرزش دست او را به عنوان او وارد اتاق شد اما روشن نیست که اگر او تا به حال آن را دیده.

بعد او دیده می شد پاره تا یک کپی از خود را بیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de