مغلوب ساختن پیشی جستن دوست راجر سنگ است به اعدام محکوم شد. در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

راجر سنگ سابق انتخاباتی مشاور رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, می رسد خود را برای محاکمه جنایی به اتهام دروغ گفتن به کنگره مانع عدالت و شاهد دستکاری در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن 6 نوامبر 2019.

تام برنر | ایسنا

راجر سنگ از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیرین جمهوری خواه از عمل که برای دهه reveled در یک شیاد شخصیت است به محکوم پنج شنبه در واشنگتن دی سی برای جرائم مربوط به دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد.

بر خلاف بسیاری از دیگر جنایی sentencings اما بزرگترین سوال بلندی بیش از سنگ فدرال دادگاه ممکن نیست چقدر سخت و عذاب او خواهد شد دریافت خواهید کرد اما آیا او تا به حال به خدمت آن مجازات است.

سنگ ظاهر در دادگاه می آید به عنوان وکیل باید در زمینه یک حرکت به دنبال یک محاکمه جدید برای ساکن فلوریدا بر اساس اتهام داور سوء رفتار خود را در طول اولین دادگاه.

که حرکت است که مهر و موم آمد در پاشنه آشکار است که داوران forewoman Tomeka هارت نوشته شده بود مقالات و سایر اطلاعات مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن در رسانه های اجتماعی.

قاضی امی برمن جکسون روز سه شنبه گفت: او را با ادامه صدور حکم قبل از او حکومت بر سنگ پیشنهاد دوم دادگاه. شرایط از جمله, از جمله هر گونه زندان زمان جریمه و یا شرایط دیگر خواهد بود به حالت تعلیق تا زمانی که جکسون مسائل او حکم جدید دادگاه حرکت است.

اگر جکسون کمک سنگ که دادگاه حکم او اعلام کرد روز شنبه خواهد بود از درجه اعتبار ساقط.

در این جلسه همچنین می آید به عنوان تهمت خودداری کرده است به نزدیک درب در اعطای سنگ عفو ریاست جمهوری فقط به عنوان برگ برنده اعطا عفو و commutations جملات برای یک کوارتت از شناخته شده محکومین شنبه: junk bond king Michael Milken سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich سابق پلیس نیویورک کمیسر برنی Kerik و ex-San Francisco 49ers صاحب ادی DeBartolo جونیور

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها گفته سنگ ناعادلانه رفتار شده است توسط دادستان.

در همان زمان, تهمت و دادستان کل ویلیام Barr, مشتعل موجی از انتقادات از دموکرات کنگره و وزارت دادگستری فارغ التحصیلان از هفته گذشته با تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار در بر مورد کاهش شدید خشن زندان از بین هفت و نه سال در اصل توصیه شده توسط دادستان را که به کار گرفته سنگ محاکمه.

سنگ 67 بود به اعدام محکوم شده در دادگاه در ماه نوامبر از اتهامات مرتبط به اظهارات نادرست به یک کمیته مجلس در مورد مخاطبین خود را با سند افشا گروه ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و خود را ناموفق نفت خام تلاش به زور دیپلم, کمدین سفت Credico به تایید آن نهفته است.

سنگ داشت به جرم پنج فقره از اظهارات نادرست و یک تعداد هر یک از انسداد رسیدگی و شاهد دستکاری.

این مورد یکی از چندین تسلیم در برابر مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن مدار توسط مشاور ویژه رابرت مولر به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن برافراشته در برابر Mueller این کاوشگر پس از آن آغاز شد در سال 2017 و ادامه داد: انجام این کار پس از آن به پایان رسید در تابستان گذشته.

سنگ مورد باقی مانده خار در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف به دلیل آن را شامل شواهدی وجود دارد که پیشنهاد می شود که برگ برنده خود را تا به حال نگه داشته شده است مطلع با سنگ از سنگ تماس با ویکی لیکس در سال 2016.

ویکی لیکس که در آن سال منتشر شد مجموعه ای از ایمیل های که شده بود به سرقت رفته از جان پودستا کمپین ارشد برای سال 2016 دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون همچنین از کمیته ملی حزب دموکرات.

ایمیل که حاوی اطلاعات است که شرم آور هر دو به کلینتون در مبارزات انتخاباتی و به DNC هک شد توسط عوامل وزارت دادگستری و سازمان های اطلاعاتی ایالات متحده گفته اند.

قبل از روز انتخابات, سنگ, تلاش برای دریافت ایمیل. دادستان گفت که سنگ را نگه داشته و مغلوب ساختن پیشی جستن اردوگاه آگاه از آنچه او آموخته بود در مورد ویکی لیکس قصد دارد تا با انتشار ایمیل.

اما سنگ گفت: یک کمیته مجلس سال بعد که او تا به حال هیچ گونه مکالمات با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در مورد ویکی لیکس.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد گفت Mueller نوشته شده در پاسخ به سوال “من به یاد نمی بحث در مورد ویکی لیکس با” سنگ “و نه به خاطر دارم آقای سنگ داشتن بحث ویکی لیکس با من مبارزه است.”

سنگ که نیست شهادت در دادگاه را رد اتهامات عنوان شده علیه.

وکلای او خواسته اند که قاضی جکسون حکم او تنها به مشروط شدن با هیچ زمان در زندان و یا زندان.

Credico در نامه ای به جکسون در ماه گذشته نیز خواسته است که سنگ نمی توان محکوم به زندان با وجود داشتن سنگ او را به نام “موش” و “یک stoolie” و هشدار او “آماده شدن برای مرگ است.”

“این است که نه عدالت” برای ارسال سنگ به زندان Credico نوشت: قاضی. “این است که ظلم و ستم.”

اما این چهار دادستان که در انجام محاکمه او خواسته جکسون در هفته گذشته به فرستادن او به زندان به مدت نه سال با کسری قابل توجهی از مدت که بازتاب خود را در برابر تهدیدات Credico و Credico سگ.

که حکم خواهد آینه زندان از بین هفت و نه سال توصیه می شود توسط فدرال صدور حکم دستورالعمل محاسبه شده توسط U. S مشروط کردند.

قضات موظف هستند با کسانی که دستورالعمل فقط به عنوان آنها موظف هستند با پیشنهاد دادستان یا دفاع وکلا اما اغلب دستورالعمل ها را به حساب در هنگام تهیه کیفری حکم.

دستورالعمل منعکس کننده شدت جرم یک متهم سابقه کیفری و عوامل دیگر مانند نقش آنها در جرم و جنایت و اینکه آیا یا نه آنها را پذیرفته اند مسئولیت خود را انجام.

ساعت پس از دادستان ساخته شده خود را از صدور توصیه تهمت لعنتی آن را در توییتر به عنوان بیش از حد.

روز بعد وزارت دادگستری تحت بار جهت گفت: این امر یک فایل جدید صدور حکم توصیه در مورد.

تیموتی شیا ایالات متحده وکیل برای واشنگتن که دفتر تحت پیگرد قانونی قرار سنگ گفت: در آن تشکیل پرونده جدید که جکسون باید به او “بسیار کمتر” زمان در زندان از آنچه توصیه شده توسط دادگاه دادستان.

شیا گفت: در تشکیل پرونده جدید که برای اولین بار پیشنهاد “نمی تواند به درستی منعکس وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه” و “می تواند به عنوان بیش از حد و بی جا و تحت شرایطی.” شیا پر کردن نیست پیشنهاد خاص زندان گفت: این امر می تواند به جکسون به تعیین “مناسب” است.

چهار دادگاه دادستان همه ترک مورد در همان روز جدید صدور حکم توصیه واصل شد در اعتراض به حرکت می کند. یکی از کسانی که دادستان استعفا داد و در مجموع از وزارت دادگستری.

در روزهای تقریبا 2500 سابق وزارت دادگستری کارکنان از جمله بالا دادستان و دیگر مقامات سطح بالا با امضای نامه ای خواستار Barr به استعفا.

“هر یک از ما را به شدت محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل بر دخالت در این نمایشگاه اجرای عدالت” در این نامه گفت: به طور خاص با استناد به سنگ مورد.

Barr را رد کرده است که تهمت توييتها محکوم اصلی صدور حکم پیشنهاد نقش خود را در تصمیم گیری برای تماس کمتر شدید زندان برای سنگ.

اما بر گفته ABC News در مصاحبه هفته گذشته که مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting در مورد پرونده های جنایی است و آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>