سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا و کاخ سفید را بالا متخصص در اوکراین حذف شده اند از شغل خود را پس از شهادت در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جمهور را استیضاح محاکمه.

بالا دیپلمات گوردون Sondland که تحویل برخی از محکم ترین شهادت در استیضاح با انتشار بیانیه ای در روز جمعه گفت که او به یاد می آورد که از پست خود رییس جمهور است.

آقای Sondland ثروتمند اورگان وابسته شد یک تهمت سیاسی دهنده قبل از اینکه نام توسط رئیس جمهور به سفیر پست.

Gordon Sondland has been recalled from his post as Ambassador to the European Union
تصویر: گوردون Sondland شده است به یاد می آورد از پست خود به عنوان سفیر اتحادیه اروپا

آقای Sondland گفت: مجلس نمایندگان استیضاح درخواست در ماه نوامبر که رئیس جمهور به دنبال یک “عوض” با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelenskiy.

آن آمد تنها چند ساعت پس از ارتش سرهنگ الکساندر Vindman بود همراهی خارج از کاخ سفید روز جمعه که در آن او در شورای امنیت ملی (NSC) خود را وکیل David ماشین کار گفت.

Witness Lt. Col. Alexander Vindman asked a Republican congressman to address him according to his rank, rather than as Mister.
الکساندر Vindman در شهادت او

دگرمن Vindman گفت: استیضاح پرسش که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده نادرست تقاضا از رئیس جمهور Zelenskiy طی یک تماس تلفنی در ماه جولای.

“من نمی توانستم باور آنچه من از شنیدن او گفت:” در مورد این تماس تلفنی بود که در مرکز اتهامات علیه رئیس جمهور است.

بیشتر از ما

او همچنین به نام گفتگو نامناسب است.

صحبت در مورد دگرمن Vindman را به حذف از شورای امنیت ملی سیاست خارجی بازو کاخ سفید آقای Pressman گفت: “هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد شده است چرا که این کشور در حال حاضر یکی کمتر سرباز در خدمت آن در کاخ سفید است.

“LTC Vindman خواسته شد تا برای ترک گفتن حقیقت است.”

WASHINGTON, DC - NOVEMBER 19: Lt. Col. Alexander Vindman, National Security Council Director for European Affairs, checks his watch as he departs after testifying before the House Intelligence Committee in the Longworth House Office Building on Capitol Hill November 19, 2019 in Washington, DC. The committee heard testimony during the third day of open hearings in the impeachment inquiry against U.S. President Donald Trump, who House Democrats say withheld U.S. military aid for Ukraine in exchang
تصویر: دگرمن Vindman شده بود با توجه به ترک کاخ سفید در ماه جولای

این وکیل افزود: “قوی ترین مرد جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدستی” حال “تصمیم به انتقام دقیق” در مشتری خود را.

طی تماس تلفنی آقای ترامپ خواسته آقای Zelenskiy به راه اندازی تحقیقات خود را دموکرات و رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

رئیس جمهور که به مدت طولانی محکوم کرد استیضاح به عنوان یک جعل شد تبرئه این هفته با یک رای در سنا تحت کنترل شخص خواهان. مجلس را رد کرد و هر دو به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت است.

خواست پیش از آن در روز مورد گزارش های رسانه ها که دگرمن Vindman ممکن است اخراج آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: “من خوشحال هستم با او. شما فکر می کنم من قرار بود با او؟”

هنگامی که روزنامه نگاران بیشتر پرسید که چگونه او خواهد پرداخت کسانی که تا به حال داده شده مدارک و شواهد علیه او رئیس جمهور پاسخ داد: “شما را ببینید.”

دگرمن Vindman دو سال از روی لئامت دادن در کاخ سفید بود که با توجه به پایان ماه ژوئیه. با توجه به گزارش های او خواهد بود reassigned به وزارت دفاع.

Donald Trump reflects on some of his toughest moments as president
مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید در ‘دروغگو و leakers’

دگرمن Vindman را, برادر دوقلوی یوگنی Vindman بود و همچنین اخراج و همراهی از کاخ سفید روز جمعه NBC گفت.

او به عنوان یک وکیل برای امنیت ملی که سخنگوی جان Ullyot گفت: شبکه “ما نمی دیدگاهها برای پرسنل امور”.

در یک سخنرانی پس از تبرئه آقای ترامپ حمله دموکرات ها برای راه اندازی مجموعه مقالات. او تنها سوم رئیس جمهور به استیضاح در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

“آن را فاسد و آن را کثیف, پلیس, آن leakers و دروغگو” آقای ترامپ گفت. “این هرگز نباید اتفاق می افتد به رئیس جمهور دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im