رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در طول یک Coronavirus وظیفه نیروی نشست خبری در باغ گل رز کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 29 مارس سال 2020 است.

جیم واتسون | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تمدید ملی اجتماعی فاصله دستورالعمل به مارس 30 در تلاش برای نگه داشتن بینی coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده از رسیدن به یک فاجعه بار بدترین سناریو.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام در راه برگشت به اظهارات قبلی خود را که او می خواست این کشور برای بازگشایی, برای کسب و کار با عید پاک. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که شل شدن محدودیت های عید پاک در مارس 12, را در مرگ های غیر ضروری و آسیب های اقتصادی.

“هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی برنده شده است,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک شب در نشست خبری پس از, نشان می دهد که coronavirus مرگ و میر به احتمال زیاد اوج در دو هفته. رئیس جمهور ادعا کرد پنج شنبه که عید بود فقط یک “آرمان” و او امیدوار است این کشور خواهد شد “بود و در راه ما را به بازیابی” در ماه ژوئن 1.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او بود گسترش این دستورالعمل به منظور اجتناب از عمده مرگ و میر. رئیس جمهور با اشاره به مدل سازی که هوا 2.2 میلیون مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا اگر اقدامات جدی نمی گرفته برای کاهش شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال تلاش برای نگه داشتن بینی مرگ و میر زیر 100000.

“بنابراین اگر ما می تواند نگه دارید که به ما گفت به 100,000 آن را وحشتناک, شماره, شاید حتی کمتر اما به 100,000 بنابراین ما باید بین 100 تا 200,000 ما همه با هم باید انجام شود یک کار بسیار خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پیش از آن در روز, کاخ سفید, سلامت, مشاور دکتر Anthony Fauci گفت: این کشور می تواند تا 200,000 کشته و میلیون ها نفر از عفونت هر چند او هشدار داد که این شماره ها بر اساس مدل ها و هیچ چیز خاصی است.

وجود دارد حدود 140,000 موارد تایید شده در ایالات متحده و حداقل از 2400 نفر کشته شده اند, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که تهمت می تواند موضوع دستورالعمل های فدرال رئیس جمهور ندارد قدرت را به تصمیم بگیرند که آیا این کشور می تواند بازگشایی پس از آن تصمیم گیری ساخته شده توسط فرمانداران در دولت توسط دولت بر اساس. مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره ارشاد توصیه مردم به ماندن بیشتر در خانه و جلوگیری از گروه های بیش از 10.

متحده در سراسر کشور دستور داده اند که ساکنان به ماندن بیشتر در داخل خانه و مدارس و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر را توقیف. CDC مقامات نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر برای 14 روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ادعا شده در روز یکشنبه که بیمارستان و بهداشت و درمان کارگران احتکار هواکش که در کمیاب عرضه در سراسر کشور است. رئیس جمهور اشاره کرد هیچ مدرکی وجود ندارد تا از این ادعا و معلوم نبود چه امکانات او با اشاره به.

شهرستان و مقامات دولتی همواره به نام برای بیشتر لوازم پزشکی به بیمارستان دیدن عمده هجوم بیماران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de