ESG است داغ.

بودجه بر اساس ESG-و یا زیست محیطی, اجتماعی و عوامل حکومت — تا به حال رکورد در جریان 2019 با راه اندازی جدید مانند iShares ESG MSCI ایالات متحده آمریکا رهبران ETF (SUSL) نقشه کشی صدها میلیون نفر در دارایی های خود را در آغاز. به عنوان روز پنج SUSL بود $1.89 میلیارد دلار در دارایی های خالص.

اما این جریان برخی از ناظران صنعت تعجب: چرا عجله ناگهانی به ESG? پس از همه, ایده اجتماعی مسئول سرمایه گذاری اطراف برای چند دهه بوده و اصطلاح “ESG” ابداع شد در سال 2005 با توجه به MSCI و فوربس.

به جاش قهوه ای, مدیر عامل شرکت Ritholtz ثروت, مدیریت وجود دارد و دو حذف کاتالیزور سوخت 2019 افزایش است.

“بسیاری از این آغاز شده به عنوان یک counterreaction به مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های زیست محیطی” براون گفت: در CNBC “ETF لبه.” “من فکر می کنم که گالوانیزه مردم و از آن مردم مجبور به دقت بیشتر در آنچه که آنها در حال سرمایه گذاری در.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدفمند بیش از 80 قوانین زیست محیطی به عنوان بخشی از یک اقدام بی سابقه نظارتی عقبگرد. در Jan. 9 دولت نقل مکان کرد برای تعمیرات اساسی ملی و سیاست محیط زیست عمل به آن را آسان تر برای فدرال بدن به greenlight زیرساخت در نظر دارد بدون توجه به تغییر آب و هوا.

یک میزبان از انرژی های تجدید پذیر در بودجه از جمله Invesco خورشیدی ETF (TAN), Invesco را WilderHill انرژی پاک ETF (PBW) و SPDR S&P Kensho قدرت تمیز ETF (CNRG) همه را به دست آورد بیش از 60 درصد در سال 2019.

“اما بیشتر تقریبی خاص چیزی که اتفاق افتاده بود چه نایک را با khezri” براون گفت: با اشاره به سایش ورزشی شرکت مبارزات انتخاباتی آگهی های سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که بحث برانگیز تصمیم به زانو زدن به جای ایستادن برای سرود ملی قبل از 2016 پیش فصل بازی NFL در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

“رویای دیوانه” کمپین با Kaepernick برنده نایک اول آن امی در 17 سال.

“من فکر می کنم که clarion تماس به شرکت های بزرگ در آمریکا است که گفت:” شما می دانید چه ؟ شما را در معرض خطر. شما بیرون رفتن در اندام در مسائل اجتماعی'” براون گفت. “دیک [ورزشی] آن را با ممنوع کردن انواع خاصی از اسلحه از فروشگاه خود را.”

“من فکر می کنم شرکت در سال گذشته — من نمی خواهم به می گویند” رو بیدار,’ ‘علت آن را کلیشه, اما وجود دارد برخی از چیزهایی که بتن که نایک را با Kaepernick کمپین که بیدار شد همه به می گویند” شما می دانید چه ؟ وجود دارد در واقع پول در گرفتن موضع در مورد مسائل خاص,'” براون گفت.

دیو Nadig مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر ETF روند انداخت بزرگ دیگری کاتالیزور به مخلوط: نهادی علاقه.

“ما همچنین شاهد نهادی پول واقعا نشان می دهد و من فکر می کنم مشاوران در خرده فروشی تمایل به دنبال حرکت بزرگ توسط موسسات,” او گفت: در همان “ETF لبه” ، “دو تا از بزرگترین راه اندازی در سال گذشته بودند بزرگ ESG راه اندازی بین المللی پول در آینده صدها میلیون دلار از دروازه در بودجه جدید. که تمایل به حرکت سوزن برای مردم است.”

در حال حاضر که علاقه نوردی ESG باید همچنان برای به دست آوردن کشش مت Bartolini رئیس SPDR آمریکا, تحقیق در خیابان دولت گفت: در همان “ETF لبه” مصاحبه های انجام شده در داخل ETFs در کنفرانس در هالیوود ،

“من همیشه می گویم در بسیاری از ذهن به اشتراک گذاری در ESG هنوز بسیاری از سهم بازار” Bartolini گفت. “ده سال پیش داده ها در ESG بود تا آنجا که ما در حال حاضر. ما همچنان به استانداردهای گزارش دهی توسط تخته به گزارش آیا این تنوع جنسیتی در سراسر رهبری خود را [یا] شیوه های خود را در محیطی اجتماعی و اداره مسائل است.”

اما در پایان روز خرید به ESG است “بسیار شخصی سرمایه گذاری تصمیم” به خصوص با “دموکراتیک خودرو” مانند یک ETF بنابراین سرمایه گذاران نباید بیش از حد شگفت زده برای پیدا کردن با کیفیت بالا سهام نفت و یا گاز طبیعی نام در ESG ETF.

“همیشه وجود دارد رفتن به برخی از مرتب کردن بر اساس اختلاف نظر وجود دارد,” او گفت:. “شما ممکن است یک روغن شرکت خدماتی در ETF است که فقط به استثنای ذخایر و این که دقیقا چه چیزی را باید انجام دهند.”

این همه در مورد “nudging همه چیز در مسیر درست بودن کامل” براون گفت.

“شما هرگز قادر خواهد بود لطفا به 100 ٪ از مردم,” او گفت:. “من فکر می کنم نکته مهم این است که می گویند” این جایی است که من رسم خط در شن و ماسه.’ بنابراین برای مثال من آگاهانه از محیط زیست, اما من می توانم صفر قرار گرفتن در معرض انرژی کافی وجود ندارد بازار کلاه خورشیدی. بنابراین من قصد دارم به برخی از شرکت های گاز طبیعی است که من فکر می کنم باید یک رکورد خوب در مراقبت از محیط زیست مسئولیت دارد.”

“شما باید تصمیم بگیرید: آیا قابل زندگی قابل اجرا نمونه کارها ؟ و بهترین خود را انجام دهید. و من فکر می کنم که OK” براون گفت.

در نهایت قهوه ای می توانید ببینید “S” در ESG “render[ing] خود کار برکنار شده است.”

“نگاه فورچون 500,” مدیر عامل شرکت گفت. “آنها نمی خواهد همه زن اجرائی اما شما قطعی خواهد شد ببینید در سراسر هر صنعت بیشتر زنان در تابلوهای بیشتر زنان در موقعیت های رهبری و همه ناگهانی شما از خواب بیدار یک روز — و من امیدوارم که آن را به زودی و شما متوجه هر S&P شرکت در حال حاضر مطابق S بخشی از ESG و پس از آن دیگر نیاز به صندوق خود را.”

سلب مسئولیت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de