مغلوب ساختن پیشی جستن enlists داروسازی بزرگ به بنیادی coronavirus بحران و صنعت امید به پیروزی او برای خوب

به عنوان تایید موارد coronavirus در ادامه به افزایش رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت در آغوش صنعت داروسازی او یک بار برای تخطئه آن قیمت های بالا. این صنعت به نوبه خود شروع به پریدن کرد در این فرصت.

COVID-19 کشته شدن حداقل 19 در آمریکا و آلوده بیش از 400. آن را نیز لرزاند بازار سهام که مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد خواهد شد با استفاده از به عنوان محور از انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در سال 2020 است.

بحران پرتاب شده است هم صنعت داروسازی و مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بعید است bedfellows: صنعت داروسازی است که به دنبال به عقب بر گردیم در دولت زینت های خوب در حالی که تهمت امیدوار است این کمک خواهد کرد که جلوگیری از آسیب.

روز دوشنبه تهمت میزبانی مدیران از Gilead Sciences, Regeneron داروسازی مدرن گلاکسو Pfizer, Johnson & Johnson و شرکت سانوفی برای بحث در مورد تلاش برای ایجاد یک واکسن و درمان.

“امروز ما در حال ملاقات با داروسازی و بیوتکنولوژی شرکت ها — بزرگترین در جهان معتبر ترین آنهایی که به خط پایین بسیار سریع” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام شده در جلسه را شروع.

به عنوان جلسه بسته مغلوب ساختن پیشی جستن به نام J&J و فایزر به عنوان یکی از “بزرگترین در جهان” نزدیک به دو سال پس از خود را صدای جیر جیر که فایزر “باید شرمنده” از خود و بالا بردن قیمت آن است. او همچنین تهدید به پیاده سازی یک دارو طرح قیمت گذاری این صنعت در تلاش است تا دفع.

شرکت های دارویی را برای سال استدلال کرد که بالاتر لیست قیمت مورد نیاز برای کمک به پرداخت برای مهم تحقیق و توسعه است. منتقدان گفته اند که درآمد آنها به تولید با افزایش قیمت مواد مخدر خود را به مراتب بیش از آن است که آنها صرف پژوهش.

در حالی که نشست با مغلوب ساختن پیشی جستن دارویی مدیران به دنبال چکش نقطه ای که آنها به خوبی آماده شده برای این بحران به خاطر پول آنها در حال حاضر سرمایه گذاری در R&D گفت: دو نفر آشنا با صنعت استراتژی است. که پیام آمد با دفاع ضمنی از مدل کسب و کار خود و مقاومت مواجه برابر مقررات.

“آنها در حال تلاش برای ایجاد که ظریف نقطه: ‘شما نمی توانید کراوات یک دست پشت سر ما پشت,'” گفت: یکی از مردم است.

در حال حاضر تلاش برخی از اعضای کنگره برای اضافه کردن در برخی از واکسن قیمت گذاری محدودیت به $8.3 میلیارد اضطراری coronavirus هزینه های بسته بندی خنثی شد. برخی از این بحث این بود لولایی در “مارس-در حقوق” است که اعلام کند که دولت حق دارد به مالکیت معنوی ثبت اختراع اگر شما می توانید ردیابی دارو توسعه به بودجه فدرال تحقیقات از افراد آشنا با این بحث گفت.

این لایحه نهایی را restate “عادلانه و منطقی” ارائه می دهد که HHS وزیر مسئولیت حصول اطمینان از واکسن در حال مقرون به صرفه در بازار تجاری.

“من خوشحال هستم که ما یک دستور به اطمینان حاصل شود که بزرگ داروسازی باید ارائه ‘عادلانه و معقول’ قیمت برای هر coronavirus تشخیص واکسن و یا درمان است که فروش آنها به دولت فدرال” Rep. Jan Schakowsky D-Ill., در بیانیه ای گفت که این لایحه تصویب کنگره است.

“من نا امید که خواهان خورده به بزرگ داروسازی و مانع ما از جمله بند که مانع از تولید کنندگان مواد مخدر از قیمت گذاری یک واکسن یا درمان دور از دسترس در بازار تجاری نیز هست.”

این لایحه که تهمت امضا جمعه سیفون بیش از 3 میلیارد دلار به تحقیق و توسعه واکسن و همچنین درمان و تشخیص است.

شرکت های داروسازی عین حال باید گفت که آنها نه پول در شیوع است.

ران Klain بود که رئیس جمهور سابق باراک اوباما “ابولا تزار” در ماه گذشته تکرار که احساسات در یک پانل در موسسه آسپن گفت که در حالی که او “مانند یک دارو شرکت فن” وجود دارد “هیچ سوالی است که بسیاری از آنها را از دست داده مقدار زیادی از پول در تلاش برای تولید واکسن ابولا.”

Regeneron مدیر عامل لئونارد Schleifer گفته CNBC این شرکت متعهد به ساخت coronavirus واکسن این کار مقرون به صرفه برای بیماران.

“آن را انجام نمی ما هیچ خوب اگر ما می خواهید به صرفه جویی در زندگی به چیزی که مقرون به صرفه نیست,” او گفت:. “ما را به این دارو مقرون به صرفه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>