مغلوب ساختن پیشی جستن رد ادعا می کند که در اوایل هشدارهای بیش از coronavirus نادیده گرفته شد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمار در ما بهداشت عمومی مشاور دکتر Anthony Fauci پس از او ادعا کرد هشدارهای زودهنگام از coronavirus’ اثر بر ما رد شده توسط دولت.

Dr Fauci که تبدیل به بالفعل پزشکی سخنگوی ما در طول coronavirus همه گیر گفت: توصیه های داده شده به آقای ترامپ شد “اغلب” گرفته شده است اما “گاهی اوقات” نه.

در پاسخ به رئیس جمهور مارک نظرات به عنوان “خبر جعلی” و بعد گفت: تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده است “به زودی” در زمانی که اقتصاد آمریکا خواهد شد و افزود که تماس خواهد بود ساخته شده توسط او و دولت فدرال به جای دولت فرمانداران.

WASHINGTON, DC - APRIL 04: Dr. Anthony Fauci, Director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases speaks at a press briefing with members of the White House Coronavirus Task Force on April 4, 2020 in Washington, DC. On Friday, the CDC issued a recommendation that all Americans should wear masks or cloth face coverings in public settings to slow the spread of the coronavirus (COVID-19). (Photo by Sarah Silbiger/Getty Images)
تصویر: Dr Fauci مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

روز یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد: مقامات دولت هشدار داد که رئیس جمهور به شدت از این ویروس در ماه ژانویه است ولی گفته می شد که جنجال آفرینی توسط Mr مغلوب ساختن پیشی جستن.

داستان اضافه شده که اجتماعی فاصله اقدامات توصيه شده بود توسط مقامات در فوریه اما تنها اجرا شده توسط رئیس جمهور در ماه گذشته و اوایل گزارش های اطلاعاتی از این ویروس به احتمال زیاد به آمریکا و پس از آن ضرر و زیان مالی شد پیش بینی کرد در ماه ژانویه است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

اما آقای ترامپ – که به طور منظم رد گزارش نیویورک تایمز و دیگر رسانه ها در آمریکا – رد اظهارات از Dr Fauci, بیان او اجرا ممنوعیت سفر به و از چین “قبل از” مشاوره داده شده توسط مقامات است.

بیشتر از Covid-19

پس از Dr Fauci مصاحبه جمهوریخواه دیانا لورن انتقاد نظرات خود و خواست او را به عهده گرفت.

او در توئیتر خود نوشت: “Fauci در حال حاضر گفت که تا به حال تهمت گوش به کارشناسان پزشکی قبل از او می تواند ذخیره کرده اید را بیشتر زندگی می کند. Fauci گفتن بود مردم در مارس 29th که وجود دارد هیچ چیز به نگرانی در مورد آن مطرح شده و هیچ تهدیدی برای آمریکا ، زمان به #FireFauci…”

در پاسخ آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نقل از صدای جیر جیر و گفت: “ببخشید خبر جعلی آن همه بر روی نوار. من ممنوع چین قبل از مردم صحبت کرد.”

بعدها او در توئیتر خود نوشت: “هدف از ایجاد درگیری و سردرگمی برخی در جعلی رسانه های خبری می گویند که این است که فرمانداران تصمیم به باز کردن متحده نیست که رئیس جمهور ایالات متحده و دولت فدرال است. اجازه دهید آن را به طور کامل درک که این نادرست است….

“….این تصمیم رئیس جمهور و بسیاری از دلایل خوبی. با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!”

در طی یک مصاحبه در سی ان ان روز یکشنبه Dr Fauci به نظر می رسد به عقب نیویورک تایمز گزارش.

وقتی پرسیده شد که چرا دولت عمل نمی کند زمانی که او و دیگر مقامات توصیه Dr Fauci گفت: “شما می دانید که … که من چند بار گفته اند ما به آن نگاه کنید از خالص بهداشت نبوده است. ما را توصیه. اغلب توصیه گرفته شده است. گاهی اوقات آن را نمی.

“…آن چه در آن است. ما که در آن ما در حال حاضر است.”

میزبان جیک Tapper سپس پرسید: اگر Dr Fauci فکر “زندگی می تواند ذخیره شده است, اگر, اجتماعی, فاصله, فیزیکی, فاصله, اقامت در خانه اقدامات آغاز شده بود [در] هفته سوم فوریه به جای آن از اواسط ماه مارس”.

در پاسخ به او گفت: “این بسیار دشوار است برای رفتن به عقب و می گویند که. منظورم این بدیهی است که شما می تواند منطقی می گویند که اگر شما تا به حال یک فرایند است که در حال انجام, و شما شروع به کاهش زودتر شما می تواند زندگی را نجات داد. بدیهی است که هیچ کس در حال رفتن به انکار آن.

“اما آنچه می رود به این نوع از تصمیم گیری های پیچیده است. اما حق با شماست. منظورم این است که اگر ما تا به حال از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت است. اما وجود دارد بسیاری از پوش بک در مورد بستن همه چیز را در آن.”

The USS Theodore Roosevelt in Da Nang, Vietnam, on 5 March
تصویر: یو اس اس تئودور روزولت در دانانگ ویتنام در 5 مارس

بحث این است که یکی از بسیاری از مسائل بوجود آمده است که در ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر در طول چند هفته گذشته.

امروز تایید شد که یک ملوان که تست مثبت برای COVID-19 بحران-آمار یو اس اس تئودور روزولت از آنجا درگذشت.

این کشتی که دارای یک خدمه حدود 4,860 شده است ضربه سخت توسط ویروس با مجموع 585 کارگران تست مثبت برای COVID-19 تا به امروز.

Medical staff shows on February 26, 2020 at the IHU Mediterranee Infection Institute in Marseille, packets of a Nivaquine, tablets containing chloroquine and Plaqueril, tablets containing hydroxychloroquine, drugs that has shown signs of effectiveness against coronavirus. - The Mediterranee infection Institute in Marseille based in La Timone Hospital is at the forefront of the prevention against coronavirus in France. (Photo by GERARD JULIEN / AFP) (Photo by GERARD JULIEN/AFP via Getty Images)
هیدروکسی کلروکین: اعتیاد به مواد مخدره و یا معامله واقعی است ؟

آن را به پیروی از اخراج از کاپیتان کشتی برت E Crozier که حذف شد از پست خود اقدام ظریف وزیر توماس Modly برای نوشتن یک یادداشت به بیان نگرانی های خود را برای ایمنی از خدمه خود را پس از وقوع.

این یادداشت بود و بعد به بیرون درز کرده و منتشر شده در رسانه ها و آقای Modly ثبت شد بیان کرد آقای Crozier بود “احمق” برای نوشتن آن است. آقای Modly سپس استعفا داد و از خود پست پنج روز بعد.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا مورد انتقاد آقای Crozier برای نوشتن نامه های, اما بعدا گفت که او نمی خواست کار خود را از بین برد بیش از تنها یک اشتباه. مقامات نیروی دریایی رد نکرده اند امکان برقراری او.

بیش از 4000 خدمه در حال حاضر شده است تخلیه از کشتی و نقل مکان به ساحل. چهار خدمه بودند در بیمارستان بستری بیش از آخر هفته با COVID-19 علائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>