مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته متحده ‘آزاد’ پس از او مسائل جدید کروناویروس دستورالعمل ها و تظاهرات پاپ

یک اعتراض سازمان یافته توسط “Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه” جمع آوری مردم به رانندگی در اطراف Michigan State Capitol در لانسینگ میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است.

جف Kowalsky خبرگزاری گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه خواست میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا برای “LIBERATE” ترکیب فشار بر رهبران دولت شروع به شل شدن آنها سخت اجتماعی فاصله اقدامات میان coronavirus بیماری همه گیر.

رئیس جمهور نصایح در توییتر یک روز پس از کاخ سفید صادر شده جدید دستورالعمل های فدرال در “بازگشایی” اقتصاد ارائه متحده و مناطق گسترده مسیر به سمت کاهش محدودیت های خود را در کسب و کار و فردی ساکنان.

توییت — مشخص شده است که مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی ترین تماس و در عین حال برای دولت اقتصاد برای بازگشایی — نیز تکرار تعداد فزاینده ای از تظاهرات در سراسر این کشور منجر عمدتا توسط هواداران خود خواستار فرمانداران تغییر اجتماعی خود فاصله قوانین. سه کشور مغلوب ساختن پیشی جستن هدف قرار داده اند دموکراتیک فرمانداران.

“وجود دارد امن است که همه ما باید قادر به رفتن به خارج و لذت بردن از خودمان کمی” گفت: Meshawn مادوک ، یک فعال سیاسی با میشیگان محافظه کار ائتلاف که سازماندهی یک اعتراض گسترده در لانسینگ, میشیگان در روز چهارشنبه.

“نیز وجود دارد امن کسب و کار است که باید قادر به باز کردن تا با استفاده از شیوه های اجتماعی فاصله و بهداشت و بازگشت به کار از آنجا که در حال حاضر میشیگان نابود شده است” مادوک ، گفت: CNBC در یک مصاحبه تلفنی. “منظورم این است که ما در یک وقفه و ترجمه برای اقتصاد ما.”

میشیگان است چهارم-بیشترین تعداد تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 29 ، 000 نفر در میشیگان آلوده شده اند و بیش از 2000 نفر کشته شده اند.

کارشناسان بهداشت و درمان کسب و کار رهبران و سیاستمداران هشدار داده اند که تهمت coronavirus تست در ایالات متحده آمریکا نیاز به توان بسیار گسترده تر قبل از اینکه آمریکایی ها با خیال راحت می توانید شروع به بازگشت به زندگی عادی خود.

حدود 1% از جمعیت ایالات متحده آزمایش شده است coronavirus تا کنون تنها با حدود 120,000 تست های انجام شده در هر روز با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما کارشناسان می گویند که میلیون ها نفر از مردم را به آزمایش می شود هر روز حتی به عنوان بسیاری از 20 میلیون به 30 میلیون نفر قبل از این ملت می تواند بازگشت به ظاهر اقتصادی نرمال.

بلند کردن اجسام اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند منجر به یکی دیگر از افزایش در عفونت های طولانی و عمیق تر شدن تاثیر این ویروس کارشناسان می گویند.

حتی کاخ سفید راهنمای اقتصادی بازگشایی می گویند که متحده و یا مناطق باید “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش” قبل از شروع اولین “فاز” از برنامه است.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات جدید دستورالعمل های فدرال.

رهبران دولت مانند رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک است که کانون بحران در آمریکا را به نام دولت فدرال برای کمک به تلاش های تست. اما تهمت توییتی بعد جمعه که “ایالات متحده باید خود را به مرحله تست!” و حمله کومو به طور مستقیم.

“شماره شما خوب نیست. کمتر صحبت و بیشتر عمل!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

نظرسنجی های اخیر نشان می دهد آمریکایی ها به شدت پشتیبانی نگهداری اجتماعی فاصله اقدامات مانند سفارش ساکنان به ماندن در خانه و بسته شدن غیر ضروری کسب و کار. دموکرات ها بیشتر از جمهوری خواهان به حمایت از اقدامات که باید ویران کرد اقتصاد آمریکا و منجر به بی سابقه بیکاری سنبله اگر چه تعدادی از هر دو طرف حمایت از این اقدامات است.

هنوز تظاهرات در برابر قوانین ظهور کرده اند تا در حداقل نیم دوجین متحده از جمله میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا و محلی گزارش می گویند بیشتر به زودی می تواند در آینده به جاهای دیگر از جمله در پنسیلوانیا و نیوجرسی.

معترضان از یک سازمان مردمی به نام دوباره باز NC نشان دادن در برابر کارولینای شمالی coronavirus مستند در یک پارکینگ در مجاورت شمال کارولینای دولت قوه مقننه در رالی کارولینای شمالی در 14 آوریل سال 2020 است.

لوگان کوروش | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“من فکر می کنم آنها در حال گوش دادن. من فکر می کنم آنها به من گوش بده. آنها به نظر می رسد معترضان که مثل من و احترام این نظر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از معترضان در میشیگان در طول یک کاخ سفید در نشست خبری روز شنبه.

لانسینگ تجمع در خارج از دولت ساختمان کاپیتول لقب “عملیات بن بست” جلب هزار نفر بیشتر از آنها نشان داده از داخل اتومبیل خود را — اما برخی از جمع آوری در فرد هجوم اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

معترضان دست تکان داد pro-مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم و نشانه ای از پیاده رو در حالی که دیگران آویزان پیام از وسایل نقلیه خود را در حمایت از رئیس جمهور و decrying دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer قوانین که آنها می گویند تجاوز خود به آزادی های مدنی.

“این در واقع به نظر می رسد مانند یک برگ برنده رالی” یک مرد در این تظاهرات گفت: در یکی livestreamed خوراک ویدئو از این رویداد.

مادوک ، شکایت کرده است که گزارش های رسانه ها از اعتراض به تمرکز بیش از حد بر روی “یک زن و شوهر از yahoos که ایستاده بود در کنگره مراحل شانه به شانه و عکس گرفتند و با اسلحه.”

“این چیزی است که این اعتراض بود,” او گفت:.

مردم را به شرکت در یک تظاهرات برای “Michiganders برابر بیش از حد قرنطینه” در ایالت میشیگان کنگره در لانسینگ میشیگان در 15 آوریل سال 2020 است. –

جف Kowalsky| خبرگزاری گتی ایماژ

Whitmer آخرین سفارشات با هدف کاهش گسترش coronavirus در میان دقیقترین در کشور است. قوانین جدید سفت کسب و کار محدودیت و منع برخی از فعالیت ها مانند استفاده از موتور قایق.

“من می دانم که وجود دارد بسیاری از کسب و کار و مردم که در حال صدمه زدن به سمت راست در حال حاضر, اما واقعیت این است که بهتر است به شش فوت از هم جدا در حال حاضر بیش از شش فوت زیر,” Whitmer روز جمعه گفت در ABC News’ “صبح به خیر آمریکا”.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا مورد حمله قرار Whitmer که گزارش شده است که در لیست کوتاه برای تبدیل شدن به ظاهری دموکراتیک نامزد جو بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

در یک جلسه مطبوعاتی در اواخر ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دستور معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر ایالات متحده در پاسخ به coronavirus به تماس فرمانداران که نیست “سپاسگزار” از تلاش های خود را.

“همین حالا تماس بگیرید در میشیگان. آن هیچ فرقی نمی کند چه اتفاقی می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: پنس.

رئیس جمهور انتقاد و Whitmer وضعیت به عنوان یک پتانسیل رقم در سال 2020 انتخابات “احتمالا” کمک به استوک سیتی تعصب در میشیگان گفت: Matt Grossmann مدیر موسسه سیاست عمومی و تحقیقات اجتماعی در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“وجود دارد نسبتا بلند مدت الگوی پارتیزان در هر طرف بودن بسیج توسط خود رئیس جمهور و تغییر ایده های خود را بر اساس آنچه رئیس جمهور می گوید و این که تقویت شده است در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران” Grossmann گفت.

که همچنین می تواند مورد در پنسیلوانیا که در آن محلی گزارش می گویند یک توده جمع آوری است که سازمان برای هفته آینده در مقابل دولت ساختمان کاپیتول در هریسبورگ.

“من فکر می کنم این خیلی بیشتر به انجام این کار با روح و روان مردمی گفت:” ری Zaborney یک جمهوری خواه استراتژیست سیاسی مستقر در پنسیلوانیا است.

“من فکر می کنم هر کس مایل به انجام آنچه مورد نیاز است که باید انجام شود” اما برخی از رهبران “نمی ابلاغ آن را به خوبی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر خوش پیام که اقتصادی “رونق” وارد خواهد شد پس از همه گیر ضربات بیش طنین انداز با بیشتر آمریکایی Zaborney گفت.

“هیچ یک اولویت بازگشایی به جز رئیس جمهور” Zaborney گفت.

پنسیلوانیا و میشیگان شده اند کوبیده به خصوص سخت توسط ویروس و مهار اقدامات بستن اقتصاد خود.

دو میدان نبرد متحده ارسال شده در برخی از بالاترین تعداد مدعیان بیکاری در این کشور در چهار هفته گذشته از وزارت کار ایالات متحده منتشر شده است.

اگر تهمت همچنان به فشار اقتصادی امداد در حالی که فرمانداران خود را حفظ شدیدی اقدامات در محل Zaborney گفت که او انتظار دارد اعتراض به گسترش در سراسر کشور است.

“به عنوان مردم بیشتر نا امید می تواند شدید تر است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>