مغلوب ساختن پیشی جستن: Coronavirus جلسات مطبوعاتی ‘ارزش تلاش’ پس از انتقاد

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اخبار همایش “نه به ارزش زمان و تلاش” او پس از مواجه محکومیت برای نشان می دهد ضد عفونی کننده می تواند تزریق به COVID-19 بيمار به کشتن این بیماری است.

او این پیشنهاد در پنج شنبه, برش های کوتاه coronavirus کنفرانس خبری روز جمعه با راه رفتن هنگامی که او به طور معمول پرسش و پس از آن حاضر به برگزاری یک شب گذشته به انتقاد خود ادامه داد.

داشتن به نام روز شنبه در جلسه رئیس جمهور ایالات متحده به شدت انتقاد کرد در آنچه که او برچسب “این lamestream رسانه” – و نشان داد او ممکن است برگزاری چنین جلسات دوباره.

Donald Trump has some interesting ideas about how to treat coronavirus
چراغ و مواد ضد عفونی کننده: trump’s درمان پیشنهادات

آقای ترامپ شده است گزیدگی توسط مقدار انتقاد وارد و در او نشان می دهد که تزریق مواد ضد عفونی کننده می تواند به مبارزه با COVID-19گفت که آن “می زند و آن را در یک دقیقه”.

سخنان خود موجب انتقاد توسط پزشکان که مارک این ایده را “غیر مسئولانه” و “خطرناک”در حالی که Dettol ساز Reckitt Benckiser گفت که “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)”.

کاخ سفید در ابتدا ادعا کرد که نظرات خود را به حال شده است از متن گرفته شده در حالی که آقای ترامپ بعد گفت: این تلاش در طعنه زدن.

عصر روز شنبه او در توئیتر خود نوشت: “آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق با دقت.

بیشتر از Covid-19

“آنها ثبت و رتبه بندی و مردم آمریکا چیزی جز خبر جعلی. ارزش زمان و تلاش!”

ما Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx مشاهده به عنوان رئیس جمهور muses بیش از نور ماوراء بنفش و مواد ضد عفونی کننده درمان ویروس.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

رئیس جمهور شد و در حال حاضر رو نقد برای دفاع از قدیمی ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن است برای COVID-19که نشان داده شده است به ارائه هیچ سود و احتمالا در معرض خطر بالاتر مرگ.

غذا و دارو در ایالات متحده در روز جمعه نیز هشدار داد مردم در برابر این دارو به دلیل عوارض قلبی.

در ضمن مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در شنبه گزارش 895,766 موارد coronavirus در حالی که تعداد مرگ و میر در ایستاده بود 50,439.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>