برگ برنده این شرکت ها مجبور به ایجاد بحرانی منابع اما بسیاری از آنها در حال حاضر انجام آن

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد به آدرس روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 3 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از اكراه است و با استفاده از قدرت دفاع تولید عمل به وادار کردن شرکت ها برای تولید اقلام در تامین کوتاه مدت است که کمک ایالات متحده در پاسخ به مرگبار coronavirus.

کاخ سفید خواسته است تا شرکت ها به سطح شیب دار بالا تولید دنده محافظ مورد نیاز بهداشت حرفه ای در خط مقدم بحران به عنوان بیمارستان و فروشگاه ها و مراکز تست هشدار می دهند که آنها در حال تجربه کمبود در ماسک های پزشکی, پنکه, دستکش, تست سواب و دیگر تجهیزات ضروری.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که استناد دفاع تولید عمل پس از فشار از قانونگذاران دموکرات که فرستاده رئیس جمهور در نامه ای پیش از آن در مارس اصرار او را به استفاده از قدرت خود را.

اما او قرار داده با استناد به آن گفت: در مارس 18, صدای جیر جیر است که او را تنها از آن استفاده کنید “در بدترین سناریو مورد.”

در همین حال ایالات متحده فرمانداران بوده است التماس کاخ سفید به استفاده از قانون به ارسال متحده بسیار مورد نیاز هواکش. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولتی که دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده در کشور نیاز 30,000 هواکش برای صرفه جویی در زندگی می کند.

بخش عمده ای از شرکت های کمک به تامین اضطراری تولید شد مجبور به انجام این کار در روز پنج شنبه بیش از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا فرمان اجرایی تحریک جنگ کره-عصر قانون. در بیانیه ای گفت او منظور خواهد “به طور کامل اطمینان حاصل شود که تولید کنندگان داخلی می تواند تولید هواکش مورد نیاز به صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.”

“سفارش من به وزیر بهداشت و خدمات انسانی و وزیر امنیت داخلی کمک خواهد کرد که تولید کنندگان داخلی مانند جنرال الکتریک, Hill-Rom, Medtronic ResMed رویال فیلیپس و Vyaire پزشکی حفظ منابع آنها نیاز به ساخت هواکش مورد نیاز برای شکست دادن ویروس” در این بیانیه ادامه داد.

بسیاری از آنها در حال حاضر ramped تا تولید.

در اینجا شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن شده تا کنون به تولید لوازم اضطراری:

جنرال موتورز

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 سفارش غول خودرو جنرال موتورز به هواکش پس از انتقاد این شرکت برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی برای تولید دستگاه های.

قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن منظور شرکت در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای ساخت مراقبت بحرانی هواکش با Ventec زندگی در سیستم های خودروساز را جزء گیاهان در Kokomo Indiana.

جنرال موتورز در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای تصریح کرد که کارکنان با Ventec جنرال موتورز و عرضه پایه “شده اند مشغول به کار در سراسر ساعت برای بیش از یک هفته برای پاسخگویی به این نیاز فوری.”

“تعهد ما برای ساخت Ventec را با کیفیت بالا و مراقبت ويژه ونتیلاتور, VOCSN هرگز منحرف” جنرال موتورز گفت. “همکاری بین Ventec و جنرال موتورز جهانی ترکیبی از تجربه و تخصص در تولید با کیفیت و یک تعهد مشترک به ایمنی را به متخصصان پزشکی و بیماران دسترسی به صرفه جویی در زندگی و فن آوری به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. کل GM تیم افتخار برای حمایت از این ابتکار است.”

جنرال الکتریک

کنگلومرا بود در میان شش شرکت مغلوب ساختن پیشی جستن گنجانده شده در پنج شنبه سفارش.

در ماه مارس این شرکت اعلام کرد که در آن مراقبت های بهداشتی واحد تقلا برای افزایش تولید از تجهیزات از جمله پنکه, مانیتور بیمار سندرم تونل کارپ و موبایل X-ray دستگاه برای پاسخگویی به افزایش تقاضا از بیمارستان ها و دیگر امکانات مبارزه با این بیماری همه گیر.

Ford Motor Co., که در مواجهه با فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن به سطح شیب دار تا تولید در پاسخ به شیوع و GE Healthcare اعلام کرد روز دوشنبه که شرکت خواهد تیم را برای تولید 50,000 هواکش در یک مرکز در میشیگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 27 جیر خواست فورد به “رفتن در فن های سریع” اگر تا کنون او نه استناد DPA در برابر آن می شناسند.

تولید بحرانی-مراقبت از دستگاه ها انتظار می رود برای شروع 500 ایران خودرو کارگران و اعضای اتحادیه در این هفته از آوریل 20, با توجه به مدیران در شرکت ها. فورد Rawsonville اجزای گیاه در میشیگان, میشیگان, قادر خواهد بود برای تولید 30,000 هواکش یک ماه پس از اوایل ماه جولای گفته است.

فورد و جنرال الکتریک انتظار می رود تولید از 1500 تا پایان آوریل 12,000 پایان مارس و 50,000 جولای 4, مقامات گفت.

“ما واقعا هیجان زده و تحسین فورد, چگونه به سرعت آن را بسیج امکانات ساخت آن به مقابله با چالش های ما همه رو با COVID-19” تام Westrick معاون رئیس جمهور و رئیس با کیفیت افسر GE بهداشت و درمان گفت: در طول یک تماس بعد از ظهر دوشنبه با رسانه ها.

Hill-Rom

Hill-Rom یک شرکت که تولید کننده مراقبت های بهداشتی تجهیزات از قبیل تخت بیمارستان و پزشکی, تکنولوژی نیز گنجانده شده در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش پنج شنبه.

این شرکت که مقر آن در ایندیانا در حال حاضر منتشر شد بیانیه ای در مارس 24 ارتکاب به مبارزه گفت: این امر تا سطح شیب دار تولید غیر تهاجمی هواکش و تخت بیمارستان.

“ما متعهد به پوسته پوسته شدن تولید به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به مقابله با چالش های جهان رو با COVID-19” گفت: Hill-Rom رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جان Groetelaars در انتشار.

“Hillrom مهم مراقبت از اعضای حیاتی و موثر بدن نظارت و تنفسی محصولات می تواند کمک به مراقبان و در بيماران مبتلا به کروناویروس در ادامه به علت بیماری شدید در سراسر جهان است. ما در حال تمرکز بر کارکنان بهداشت و ایمنی و حصول اطمینان از محصولات ما در دسترس هستند زمانی که و که در آن مشتریان و بیماران به آنها نیاز دارید.”

Medtronic

مراقبت های بهداشتی و پزشکی و مهندسی شرکت Medtronic یکی از شرکت های مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روز پنج شنبه وعده داده شده در مارس 27 که “همه چیز را که می تواند انجام شود و باید انجام شود در حال انجام است.”

معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس جمهور باب سفید گفت: در یک سری از فیلم های ارسال شده در سایت که شرکت “ramped ما یک ظرفیت … تا 40 ٪ در حال حاضر.”

“ما تیم ما در حال حاضر و در حال اجرا هر دو در تولید و عرضه زنجیره ای و همچنین این خارجی همکاری,” او گفت:. “بنابراین من می گویند بسیج است کامل در همه مشغول است.”

هنوز هم سفید هشدار داد که آن را به زمان را برای این شرکت به سطح شیب دار بالا تولید. “آن را به چند ماه برای ما و حتی بیشتر به طور چشمگیری افزایش تولید هواکش ما, اما ما در آن است و ما در حال کار بر روی آن به شدت,” او گفت:.

ResMed

پزشکی فن آوری شرکت نیز گنجانده شده در مغلوب ساختن پیشی جستن بخشنامه پنج شنبه. ResMed متخصص در تولید هواکش و اتحاد 7,500 کارگران در 140 کشور برای مبارزه با رشد همه گیر به گفته مدیر عامل Michael Farrell.

این شرکت به دنبال دو یا سه برابر تولید برای مبارزه با کروناویروس در سطح جهان فارل گفت: روز شنبه در یک مصاحبه با CNBC “پول دیوانه.” در ایالات متحده ResMed است به خصوص با تمرکز بر ramping تا تولید در نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن و میشیگان متحده شده اند که برخورد سخت با گسترش این بیماری است.

“ما قصد داریم به سه برابر یا بیشتر ما غیر تهاجمی هواکش تهاجمی هواکش و انجام بیش از 10 برابر حجم ما تهویه ماسک” فارل گفت: “به مراقبت از COVID-19 بيمار بنابراین ما آنها را نگه دارید تنفس در حالی که خود سیستم ایمنی بدن مبارزه با این بیماری است.”

“اگر شما شکستن آن را به فقط فن های ما ساخته شده و دهها هزار نفر از هواکش سال گذشته در 2019. ما میخوایم انجام دو و سه گانه است که ما قصد انجام آن را در زمان واقعی است.”

رویال فیلیپس

بهداشت و درمان فن آوری شرکت رویال فیلیپس یکی دیگر از شش شرکت گفت: در راهپیمایی 22 انتشار است که این امر با افزایش تولید برخی از مهم مراقبت از محصولات و راه حل برای کمک به تشخیص و درمان بیماران با بیماری کروناویروس.”

“فیلیپس است ramping تا تولید از بیمارستان هواکش و قصد دارد با دو برابر تولید داخل بعد از هشت هفته و رسیدن به چهار برابر افزایش سه ماهه سوم سال 2020” آزادی گفت.

“در خط با Philips’ ماموریت برای بهبود زندگی مردم است, ما می خواهیم برای کمک به عنوان بسیاری از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که ممکن است برای مقابله با تعداد رو به رشد از مهم COVID-19 بیماران” گفت: Frans van Houten, مدیر عامل شرکت رویال فیلیپس. “وجود دارد بی سابقه تقاضای جهانی برای تجهیزات پزشکی برای کمک به تشخیص و درمان بیماران با COVID-19.”

Vyaire پزشکی

تهمت نیز مجبور Vyaire پزشکی یک شرکت که تولید هواکش صورت ماسک اکسیژن بلندر احیا و دستگاه های تنفسی دیگر تجهیزات پزشکی به تولید محصولات خود را به کمک در مبارزه با کروناویروس.

Vyaire آغاز شد “تجهیز نشدن آن ظرفیت تولید” برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر در ماه ژانویه با توجه به آزادی مطبوعات.

“شرکت redeploying مهندسی منابع و به دنبال استخدام نیروی کار اضافی برای سرعت بخشیدن به تولید هواکش در کلید امکانات تولید” آزادی گفت. “علاوه بر این شرکت در حال بررسی پتانسیل مشارکت با غیر پزشکی تجهیزات تولید کنندگان و شرکت های توزیع برای افزایش در دسترس بودن از زندگی صرفه جویی در تجهیزات و سرعت دسترسی به مناطق کشور در مهم ترین نیاز دارید.”

3M

3M بود که به طور جداگانه مجبور روز پنج شنبه به “به دست آوردن از هر گونه مناسب تابعه و یا وابسته از 3 شرکت تعداد N-95 ماسک که مدیر تعیین می شود مناسب,” درگیر در یک شکاف با رئیس جمهور اشاره کرد که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد نیاز خواهد نافرجام است.

در بیانیه روز جمعه شرکت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست “که 3M بس صادرات ماسک که ما در حال حاضر تولید در ایالات متحده به کانادا و بازارهای آمریکای لاتین” را “مهم پیامدهای بشردوستانه” برای مراقبت از سلامت کارگران در این کشورها که در آن 3متر است “بحرانی تامین کننده ماسک.”

این شرکت همچنین اشاره کرد که “توقف تمام صادرات از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود.”

“اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش” 3M اضافه شده است.

پشت و جلو آمد و پس از یک صدای جیر جیر پنج شنبه شب که در آن تهمت و ادعا کرد که کاخ سفید “آمار 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را.”

این شرکت روز جمعه گفت که آن را در حال حاضر مشغول به کار با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در گرفتن بیشتر ماسک به آمریکا

“ما در حال همکاری نزدیک با دولت به انجام دقیقا همان است که و ما درک مقامات در DPA که ارائه یک چارچوب برای ما به گسترش و حتی بیشتر کار ما در حال انجام در پاسخ به جهانی همه گیر بحران” 3M گفت. “ما مشتاقانه منتظر به کار با FEMA برای اجرای دیروز سفارش.”

Coronavirus که اعتقاد بر این است که منشأ در ووهان چین گسترش یافته است به ده ها تن از کشورهای جهان با بیش از 1,026,900 موارد تایید شده در سراسر جهان و حداقل 53,975 مرگ و میر تا کنون با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد حداقل 245,500 موارد در ایالات متحده و حداقل 6,058 مرگ و میر با توجه به آخرین برگه.

— CNBC مایکل Wayland, Christina Wilkie, Leslie Josephs و کوین Breuninger کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>