مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت واشنگتن پست افترا هفته پس از مشابه اقدام قانونی علیه نیویورک تایمز

یک مرد پیاده به واشنگتن پست ساختمان در واشنگتن, DC.

معاونت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در سه شنبه شکایت واشنگتن پست افترا با استناد به دو نظر مقالات منتشر شده در سال 2019 در مورد مبارزات انتخاباتی گفته می شود با بهره گیری از کمک.

طرح دعوی در دادگاه در آمد یک هفته پس از مبارزات انتخاباتی شکایت کرد نیویورک تایمز افترا در ارتباط با یک op-ed entited “واقعی تهمت و روسیه در عوض.”

هر دو اقدامات قانونی ادعای خسارت “در میلیون ها دلار.”

کت و شلوار در برابر پست های ثبت شده در دادگاه فدرال در واشنگتن آن را شناسایی دو مقاله که گفته می شود حاوی ادعاهای دروغین.

یکی از اولین بار منتشر شده در ژوئن 13, که, نوشته شده توسط Greg Sargent بود با عنوان “تهمت فقط دعوت یکی دیگر از روسیه حمله کند. میچ مک کانل در حال ساخت یکی بیشتر احتمال دارد.”

دوم مقاله منتشر شده در هفته بعد و نوشته شده توسط پل Waldman بود با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن: من می توانم برنده انتخاب مجدد فقط با من پایه است.”

جینا الیس ارشد مشاور حقوقی نسبت ناروا به کمپین گفت که اظهارات منتشر شده توسط پست “بودند و 100 درصد غلط و توهین آمیز.”

“شکایت مدعی پست آگاه بود کذب در آن زمان منتشر, آنها, اما آیا تا به صورت عمدی با هدف صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی در حالی که گمراه کننده خود خوانندگان در فرایند” الیس در بیانیه ای گفت. “کمپین فایل های کت و شلوار برای عموم ایجاد حقیقت و به دنبال قانونی مناسب برای درمان آسیب های ناشی از نادرست گزارش.”

پست بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این اخبار در داستان است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>