رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه ناودان سابق شهردار نیویورک و دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ به عنوان یک “کل نژادپرستانه” بیش از یک 2015 کلیپ های صوتی که در آن بلومبرگ گزارش دفاع از بحث “توقف و frisk” پلیس تمرین.

نظرات و گزارش های ساخته شده توسط بلومبرگ طی یک سخنرانی در سازمان های غیر انتفاعی فکر می کنم تانک آسپن موسسه ظاهر پس از سه دوره شهردار انکار سیاست فقط قبل از راه اندازی خود را پیشنهاد ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

در این کلیپ صوتی بلومبرگ گزارش گفت: اکثریت قریب به اتفاق از قاتلان و قربانیان قتل “مناسب یکی M. O. — شما فقط می تواند به شرح زیراکس آن و با تصویب آن را به تمام پلیس است. آنها مرد و اقلیت های پانزده تا بیست و پنج [سال].”

“یکی از پیامدهای ناخواسته است که مردم می گویند” اوه خدای من شما در حال دستگیری کودکان و نوجوانان برای ماری جوانا. آنها همه اقلیت,'” بلومبرگ به نظر می رسد می گویند. “این درست است. چرا ؟ چون ما قرار داده و تمام پلیس در اقلیت محله. بله این درست است. چرا شما آن را انجام دهید ؟ زیرا که در آن همه جرم و جنایت است.”

صوتی شده است به طور مستقل تایید توسط CNBC. یک سخنگوی بلومبرگ کمپین بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن pounced های صوتی در یک کلاه جیر صبح روز سه شنبه.

“وای بلومبرگ کل نژادپرستانه!” رییس جمهور نوشت: در پاسخ به این کلیپ صوتی.

اما تهمت که خود متهم شده است از نژاد پرستی و ستایش است توقف و frisk در طول ریاست جمهوری خود را به نظر می رسد که حذف شده که صدای جیر جیر به زودی پس از آن نوشته شده بود.

کاخ سفید کاهش یافته است به نظر چرا توییت حذف شد. مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین گفت: CNBC او نمی دانست که چرا رئیس جمهور صدای جیر جیر از بین رفت و پیشنهاد دیگری سوزاننده انتقاد از بلومبرگ نظرات.

“این جای تعجب نیست که مایک بلومبرگ هرگز می خواستم که نوار به سطح. آن را نفرت انگیز” Murtaugh گفت: ظاهرا اشاره به 2015 گزارش بلومبرگ گفت: نمی خواهم آسپن موسسه به هوا فیلم از ظاهر خود را در این رویداد است.

ضبط شد و برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده در دوشنبه توسط مترقی پادکست میزبان بنیامین دیکسون است که به دنبال اطلاعات در مورد بلومبرگ در رسانه های اجتماعی.

بلومبرگ شد شهردار نیویورک از سال 2002 تا 2013. در آن زمان ماموران پلیس درگیر وجود دارد به طور منظم در عمل از توقف بازجویی و frisking شهروندان یا مظنون در خیابان.

منتقدان را متهم به برنامه در حال نواخته مغرضانه علیه اقلیت ها و خلاف قانون اساسی و در اجرای آن است. اما بلومبرگ دفاع و پشتیبانی توقف-و-frisk در طول زمان خود را به عنوان شهردار این استدلال که برنامه “نگه می دارد نیویورک امن” است و ذخیره ده ها هزار نفر از زندگی است.

در ماه نوامبر با این حال بلومبرگ تغییر موضع خود را — تنها چند روز قبل از اعلام و او را رئيس جمهور برای اجرا در سال 2020 مسابقه.

پرداختن به یک کلیسا در بروکلین بلومبرگ گفت: این عمل اغلب منجر به نامتناسب بازداشت از سیاه پوستان و لاتین. او افزود که “نمی توانید تاریخ را تغییر دهید” اما در حال حاضر متوجه “من اشتباه بود.”

اگر کسی بود به اشتباه توسط پلیس متوقف “من عذرخواهی می کنیم” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ضمن متهم شده است از نژاد پرستی توسط منتقدان در داخل و خارج از دفتر. در سال 1973 به عنوان مثال تهمت بود شکایت توسط وزارت دادگستری که متهم به تهمت مدیریت تبعیض آمیز علیه آمریکایی های آفریقایی تبار. مغلوب ساختن پیشی جستن حل و فصل آن صورت بدون اعتراف به گناه.

به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان گرما هنگامی که او پیشنهاد کرد که ایالات متحده در منطقه قاضی گونزالو Curiel که نظارت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام وی از سوی مامورین تقلب در حال حاضر از بین رفته تهمت نمی تواند بی طرف به خاطر او بود “مکزیک.”

Curiel در ایندیانا متولد شد.

به عنوان رئیس جمهور تهمت بود excoriated توسط اعضای هر دو حزب عمده در هنگام متعدد نمایندگان مجلس ادعا کرد که او بارها و بارها توضیح داده شده کشورهای آفریقایی به عنوان “s—hole” کشور است.

سناتور. Dick Durbin, D-Ill., که با حضور در این رویداد گفت که تهمت همچنین پرسید: “آیا ما نیاز بیشتر مردم هائیتی?”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد, استفاده از عبارت.

او حتی در دفاع از “توقف و frisk” در سال 2018 زمانی که او گفت: مخاطبان از اجرای قانون رهبران در اورلاندو فلوریدا., که شیکاگو را باید به بحث عمل پلیس برای کاهش جرم و جنایت در این شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im