رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در طول یک رویداد در کاخ سفید در واشنگتن روز پنج شنبه, فوریه. 6, 2020.

Al Drago | بلومبرگ | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد بودجه خواهد گزارش کشتن یک برنامه وام است که با کمک خودروسازان مانند موتور فورد و تسلا در تولید بیشتر دوستدار محیط زیست وسایل نقلیه از جمله تسلا تمام برقی مدل S.

پیشنهاد قطع با توجه به 2021 بودجه پیشنهادی است که به انرژی ایالات متحده وزارت فن آوری های پیشرفته وسایل نقلیه تولید برنامه وام که توزیع بیش از 8 میلیارد دلار وام به شرکت ها برای تولید چنین وسایل نقلیه با توجه به برنامه وب سایت.

اخیرا وسیله نقلیه الکتریکی راه اندازی lore city Motors که خریداری جنرال موتورز را توقیف lore city کارخانه مونتاژ در اوهایو بود که در بحث و گفتگو با رهبران دولت در مورد یک وام از فن آوری های پیشرفته وسایل نقلیه تولید برنامه وام.

Lore city Motors, در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز دوشنبه به CNBC گفت: آن را به حال و در عین حال کاربردی برای وام. آن گفت: این شرکت در ادامه به بررسی گزینه های خود را برای تامین مالی: “ما در ادامه گفتگو با رهبران دولت همانطور که ما کشف گزینه های ما, اما ما آن را به عنوان یکی از گزینه های بسیاری را در نظر بگیرید. ما عامل این اطلاعات جدید به فرایند تصمیم گیری, اما ما مدل کسب و کار خود ایستاده و بدون آن.”

یک سخنگوی برنامه فدرال است که اعطا وام خود را در سال 2009 بلافاصله پاسخ برای نظر. بودجه اشاره به برنامه ها و دیگران به عنوان “پر هزینه و بی فایده و یا duplicative برنامه.”

وام های قبلی با توجه به برنامه وب سایت شامل $465 میلیون به تسلا برای تولید مدل S در سال 2010; $5.9 میلیارد دلار به فورد به روز رسانی 13 امکانات در شش متحده برای انواع وسایل نقلیه در سال 2009; و $1.45 billon برای نیسان موتور برای یک باتری پیشرفته تولید کارخانه و مرکز ارتقاء برای یک گیاه در تنسی برای تولید تمام برقی نیسان برگ در سال 2010.

همانطور که از سپتامبر سال 2017 هر دو تسلا و نیسان تا به حال به طور کامل بازپرداخت وام های خود را با توجه به وب سایت. فورد به گفته یک سخنگوی شرکت قرار است به بازپرداخت وام خود را در سپتامبر 2022.

از سال 2016 فن آوری های پیشرفته وسایل نقلیه تولید برنامه وام مجاز به وام بیش از 16 میلیارد دلار برای ادامه “کمک به صنعت خودرو در رشد اقتصاد محلی در سراسر ایالات متحده در حالی که آمریکا افزایش رقابت اقتصادی در سراسر جهان” با توجه به وب سایت.

این اولین بار نیست تهمت می خواستم به کاهش بودجه برای صنعت خودرو. کاخ سفید در سال گذشته پیشنهاد حذف یک اعتبار مالیاتی به ارزش تا $7,500 در خرید جدید وسایل نقلیه الکتریکی با یک حرکت آن را نجات دهد گفت: دولت ایالات متحده $2.5 میلیارد دلار بیش از یک دهه. اعتبارات شد و در نهایت نجات داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im