مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار عکس نشان دادن خود را به قهوهای مایل به زرد خط را به عنوان فتوشاپیه — و سپس می پرسد اگر او می

تاریخ وارد شده:فوریه 08, 2020U.S. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی در سراسر جنوب چمن به دفتر بیضی به عنوان او در بازگشت از سفر یک روزه از کارولینای شمالی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, فوریه 7 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه تا به حال برخی از نوک کلمه در مورد یک عکس گرفته شده از بازگشت خود به کاخ سفید در جنوب چمن است که ساخت دور در رسانه های اجتماعی.

این عکس نشان می دهد که موهای خود را جاروب عقب و نارنجی رنگی خط اطراف صورت خود را.

“بیشتر خبر جعلی. این بود که فتوشاپیه بدیهی است اما باد قوی بود و مو به نظر می رسد خوب است ؟ هر چیزی به رفتار!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر در پاسخ به یکی دیگر از صدای جیر جیر نمایش سیاه و سفید نسخه ای از عکس.

این عکس در اصل نوشته شده و از طریق یک حساب تایید نشده مسئله متعلق به کاخ سفید عکاس به نام ویلیام ماه.

این عکس به نظر می رسد کمی تغییر به عنوان برخی از سیم عکس ها از همان لحظه نشان می دهد نارنجی رنگ خط با کمتر رنگ.

کاخ سفید سخنگوی استفانی گریشام که رسیده از نظر CNBC گفت که او تا به حال “هیچ چیز فراتر از رئیس جمهور توییت” را به آن اضافه کنید. گریشام CNBC گفت که ماه نیست یک مقام رسمی کاخ سفید عکاس.

حساب توییتر که در آن عکس برای اولین بار ارسال شده لینک به یک Instagram account شامل عکس های دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید است. حساب توییتر آمده است: در بخشی از “کاخ سفید خبرنگار, روزنامه نگار, عکاس, شاعر و Pesco گیاهی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>