مغلوب ساختن پیشی جستن را مقصر می داند که برای گرفتن بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه را تهدید به خودداری از بودجه

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به یک سوال در مورد وزارت بهداشت و خدمات انسانی بازرس کل گزارش در کمبود رمان coronavirus آزمون برای بیمارستان ها در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, آوریل 6 سال 2020 است.

کوین Lemarque | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش سازمان بهداشت جهانی برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه و تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان های بین المللی.

“آنها با ما بسیار بد بازی تماس … با توجه به ما و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از گرما به دلیل آنها نمی خواهند به مرزهای بسته و آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه.

این که سازمان ملل در قبال سلامت و آژانس آغاز شده و صدایی زنگ در شیوع کروناویروس جدید در ووهان چین در اواسط ماه ژانویه تعیین COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد فقط 8,200 موارد در 18 کشور در سراسر جهان است. Coronavirus از wreaked ویران در سراسر جهان گسترش به بیش از 1.4 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 81,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

که مقامات اعلام کرد شیوع یک بیماری همه گیر در مارس 11, زمانی که وجود دارد فقط 121,000 جهانی موارد است. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 380,000 موارد با توجه به هاپکینز.

“نگاهی به رفتن را از طریق گام به گام. آنها گفتند: هیچ معامله بزرگ وجود دارد هیچ مشکل بزرگ است. وجود دارد هیچ چیز, و سپس در نهایت زمانی که من را از آنها گفت: من ساخته شده یک اشتباه در آن را بسته و آن را تبدیل به حق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به محدودیت های مسافرتی و او در جای خود قرار داده از مردم پرواز به آمریکا از چین در ژانویه. 31 وقتی که او اعلام کرد این یک اضطراری برای بهداشت عمومی.

در حالی که مقامات ستایش ایالات متحده در پاسخ به coronavirus آنها نیز بحرانی شده است برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست ها و شیوه های اطراف آن. آنها به خواست مردم در برابر تماس COVID-19 “چینی ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان انجام داده است و گفت که آن را می تواند ناخواسته منجر به دهها.

“ویروس ها می دانم که هیچ مرز و آنها اهمیتی نمی دهند در مورد قومیت و رنگ پوست خود را و یا چه مقدار پول شما در بانک. پس از آن واقعا مهم است که ما مراقب باشید در زبان ما استفاده مبادا آن منجر به پروفایل افراد در ارتباط با ویروس” دکتر مایک رایان مدیر اجرایی که در شرایط اضطراری برنامه گفت: در 18 مارس در کنفرانس خبری که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات تحریک به خشونت در برابر آسیایی ها.

وقتی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد شیوع کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه ژانویه او خواست کشورها برای آرام باقی می ماند و نه تحمیل “اقدامات بی ارزش است که تداخل با تجارت بین المللی و یا سفر.”

“این زمان برای حقایق و نه ترس. این زمان برای علم نه شایعات. این زمان برای همبستگی نه ننگ” او گفت: Jan. 30.

یک روز بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا آمریکا برای انکار ورود به هر اتباع خارجی که سفر در چین در دو هفته گذشته جدا از خانواده از شهروندان ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در حال فکر کردن در مورد قطع کمک های مالی به این که گفته آژانس بین المللی عقب رانده بر ممنوعیت سفر به چین در اوایل COVID-19 شیوع. معلوم نیست چه تهمت را انجام دهد این ، کنگره در حال حاضر مجاز $122 میلیون دلار برای کسی که برای این سال مالی و در حالی که تهمت پیشنهاد کرده است که 58 میلیون دلار بودجه برای این گروه در سال مالی 2021 — قابل برش — کنگره بعید است که اجازه چنین شدید قطع کمک های مالی به خصوص در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما قصد داریم برای قرار دادن نگه دارید در صرف پول برای این که” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما در پایان بودجه از آنجا که شما می دانید آنچه آنها به نام آن اشتباه است.”

نظرات خود را به انتقاد های مکرر او lobbed در برابر سازمان بهداشت بیش از توییتر در اوایل روز سه شنبه.

“W. H. O. واقعا آن را منفجر. برای برخی از دلیل بودجه تا حد زیادی توسط ایالات متحده و در عین حال بسیار چین محور. ما ارائه خواهد شد که خوب نگاه” او هنوز توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>