تهمت و سرزنش شرکت های اینترنتی از جمله آمازون برای خدمات پستی مبارزات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در مورد این دولت در پاسخ به بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در طول روزانه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن, آوریل 5 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور تهمت و گفت: شرکت های اینترنتی از جمله آمازون به سرزنش برای کاهش از ایالات متحده خدمات پستی.

این دیدگاه که در طول روز سه شنبه coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید به خاطر یک سری از حملات در سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن بارها و بارها سرزنش آمازون برای صدمه زدن به اداره پست یک بار گفت که آمازون با استفاده از USPS به عنوان “خود را تحویل پسر.”

نظرات پس از یک خبرنگار پرسید: رئیس جمهور مورد نظر از Rep. جری Connolly, D-Va., نشان می دهد که تهمت درخواست کرده بود که از 25 میلیارد دلار به معنای برای USPS قطع شود از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در مارس 27.

“این یکی از جدید. من از وفات خدمات پستی” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت:. “من به شما بگویم که مرگ از خدمات پستی این شرکت های اینترنتی است که به مسائل خود را به خدمات پستی…آنها همه چیز را رها کردن در اداره پست و گفتند: شما تحویل آن است. و اگر آنها می خواهم افزایش قیمت, در واقع, بسیاری, پس از آن شما می خواهم پیدا کردن که اداره پست می توانید پول و یا حتی شکستن, اما آنها این کار را نکنید و من در تلاش برای کشف کردن که چرا.”

این USPS در واقع گزارش $8.8 میلیارد دلار از دست دادن خالص در سال مالی به پایان رسید که در تاریخ 30 سپتامبر سال 2019. با این حال بسیاری از USPS درآمد که از حمل و نقل بسته های رو به افزایش بوده است در حالی که دیگر منابع درآمدی مانند کلاس اول ایمیل و بازاریابی ایمیل در حال سقوط است.

یک دلیل بزرگ برای این پست را ادامه کسری, با توجه به تجزیه و تحلیل قبلی توسط CNBC یک نیاز است که USPS prefund مزایای بهداشت و درمان برای کارگران آن است. دیگر کارگر-هزینه های مربوط مانند غرامت کارگران در نوسان است از سال به سال بر اساس “تغییرات آماری فرضیات مانند بهره و نرخ تورم و کارمند و بازنشسته جمعیت” به عنوان USPS گفت: در آن سال 2019 گزارش سالانه.

پستی نظارتی کمیسیون نظارت USPS. نمایندگان آمازون, PRC و USPS بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در ضمن آمازون است اعتراض جایزه اصلی دفاع در قرارداد به یک رقیب سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای از دست دادن.

تماشا کنید: RBC را علامت Mahaney: آمازون می تواند به نفع از سنبله در خانه تحویل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>