دادستان کل ویلیام Barr گوش به عنوان رئیس جمهور Donald J. Trump ارائه سخنان و نشانه های عملیات بانوی عدالت فرمان اجرایی برای رسیدگی به این موضوع از دست رفته و به قتل آمریکایی های بومی در دفتر بیضی شکل کاخ سفید روز سه شنبه, نوامبر 26, 2019 در واشنگتن, DC.

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه در توئیتر خود نوشت که او “حق قانونی” به دخالت در دادگاه در حال رسیدگی توسط وزارت دادگستری یک روز پس از دادستان کل ویلیام Barr گفت: در تلویزیون ملی که رئیس جمهور توييتها “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ مستقیم به دولت خود را بالا اجرای قانون رسمی را به چالش کشیده Barr اخیر ادعا که او نمی خواهد “bullied” توسط هر کسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که در حالی که او می تواند تداخل در بخش پرونده های جنایی او “تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

وزارت دادگستری کاهش یافته است به نظر رئيس جمهور را صدای جیر جیر.

این توبیخ در توییتر رئیس جمهور اولین واکنش به Barr فوق العاده ای در مصاحبه با ABC News در روز پنج شنبه.

بر آمده است تحت شدید انتقادات در روز پس از او تحت فشار قرار دادند دادستان فدرال به تجدید نظر در صدور حکم توصیه برای راجر سنگ و یک دوست قدیمی از مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز دوشنبه کسانی که دادستان توصیه می شود که یک قاضی در واشنگتن, ناحیه دادگاه حکم سنگ به نه سال زندان برای جرائم مربوط به دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

پیشنهاد شده است که حکم سقوط در خط فدرال با صدور دستورالعمل ها; وکلای مدافع استدلال کرد که سنگ باید دریافت حکم آزادی مشروط.

پس از صدور حکم یادداشت واصل شد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در نیمه شب سه شنبه به انفجار توصیه به عنوان یک “رسوایی” و اضافه میکند: “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

ساعت پس از آن که وزارت دادگستری ثبت جدید صدور حکم پیشنهاد خواستار سنگ به دریافت “بسیار کمتر” زمان در زندان است.

چهار دادستان ترک در مورد آشکار اعتراض در روز سه شنبه — و یکی از استعفا از وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش بر روی رسانه های اجتماعی پس از آن.

Barr و گروه خود را ادعا می کنند که این تصمیم به اصلاح سنگ محکومیت توصیه آمد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در رسانه های اجتماعی. دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر نام بخش داخلی ناظر به بررسی این موضوع است.

در صبح روز جمعه تهمت zeroed در بر اصرار که “رئیس جمهور هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.”

“این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار ناروا” نوشت: در پاسخ. “من اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

با وجود این مکان بسیار شکاف بین این دو رهبران سیاسی مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن که معروف خواسته های وفاداری از همکاران “نبود زحمت” توسط Barr نقد به ABC.

سنگ 67 بود که وی در ماه نوامبر از جرائم مربوط به دروغ گفتن به کنگره در مورد مخاطبین خود را با سند افشا گروه ویکی لیکس در انتخابات ریاست جمهوری 2016 به عنوان فشار دیپلم, کمدین سفت Credico برای اثبات خود ادعاهای دروغین.

ویکی لیکس در سال 2016 انتخابات منتشر شده ایمیل است که دزدیده شده است از عوامل از جان پودستا کمپین ارشد به صورت دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد هیلاری کلینتون و از کمیته ملی حزب دموکرات.

سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رسمی ریک دروازه شهادت در سنگ آزمایشی که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک تماس تلفنی با سنگ مورد ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی.

گیتس حساب در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا در نوامبر 2018 که او به خاطر صحبت کردن سنگ مورد ویکی لیکس. گیتس گفت که کمتر از یک دقیقه پس از اتمام یک ماه جولای 2016 تماس از سنگ تهمت نشان داد که “اطلاعات بیشتر را به آینده” از ویکی لیکس.

سنگ است به محکوم Feb. 20 در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im