تهمت می پرسد تغذیه برای ‘برش بزرگ’ پس از استرالیا اسلش نرخ coronavirus تاثیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در شیوع کروناویروس در کاخ سفید در واشنگتن فوریه 29 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار دیگر به نام فدرال رزرو به ارائه برخی از عمده سیاست کاهش اقدامات پس از استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به پایین ترین سطح خود و با اشاره به تاثیر از شیوع کروناویروس.

بانک مرکزی استرالیا (RBA) گفت: آن را برش آن نرخ نقدی به 0.5% برای کاهش تاثیر اقتصادی جدید کروناویروس. فیلیپ لاو بانک والی گفت که این بیماری همه گیر بود داشتن “مهم” آمار در اقتصاد کشور است.

در عرض چند ساعت رئیس جمهور آمریکا پاسخ داده در توییتر گفت: آمریکا بانک مرکزی رئیس بود “آن را به نام اشتباه از یک روز.”

“استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و اعلام آن را به احتمال زیاد بیشتر سهولت در سفارش به چین coronavirus وضعیت و رکود…کشورهای دیگر انجام می دهند همان چیزی که اگر نه بیشتر از آن. ما فدرال رزرو آمریکا پرداخت نرخ بالاتر از بسیاری از دیگران که ما باید پرداخت کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه.

“سخت بر ما صادرکنندگان قرار می دهد و ایالات متحده آمریکا در یک نقطه ضعف رقابتی. باید راه دیگری در اطراف. باید سهولت و کاهش نرخ big tits,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور است و به طور منظم با انتقاد فدرال رزرو را به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جروم پاول باور است که نرخ پایین تر خواهد تقویت اقتصاد آمریکا. این بانک از سوی دیگر معتقد است که آن را طول می کشد تصمیم گیری های سیاست مبتنی بر اشتغال و تورم را افزایش داده است.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جهان و اثرات مختلف اقتصاد تحلیلگران انتظار دارند بانک مرکزی اعلام محرک های پولی به کمک با هر اقتصادی رسید. گلدمن ساکس روز دوشنبه گفت که فدرال رزرو به احتمال زیاد به 50 اساس نقطه برش در آن نشست.

پاول گفت: بانک مرکزی نظارت بر coronavirus و متعهد به اقدام در صورت لزوم. وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی کشورهای مختلف برگزار خواهد شد کنفرانس تلفنی روز سه شنبه به هماهنگ کردن خود در واکنش به شیوع ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>