بحران اغلب بلیط به بالاتر تصویب اعتبار برای سیاستمداران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد این قاعده مستثنی نیست.

در طول انتخابات سال هر دست انداز می تواند قابل توجه انشعابات.

در آخرین نظرسنجی گالوپ منتشر شده در پنج شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز ضربه 49% مطابق با بهترین عملکرد در این نظرسنجی.

در اوایل این ماه ناروا را تصویب امتیاز شد و در 44 درصد به گفته گالوپ. 5-نقطه افزایش می آید میان رئیس جمهور در نزدیکی روزانه مشارکت در coronavirus نیروی کار جلسات و سری از حرکت برای مبارزه با این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

این دومین بار مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده است و 49 درصد تصویب امتیاز در یک نظرسنجی گالوپ. اولین بار بود که در فوریه نظرسنجی انجام شده در زمان استیضاح محاکمه.

تازه ترین نظرسنجی گالوپ انجام شد از 13 مارس تا 22 در اطراف زمان تهمت شروع به پاسخ بیشتر به طور جدی به کروناویروس که roiled بازار و آلوده به صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا بازی کردن تاثیر شیوع اما تغییر خود را با نزدیک شدن. در اولین روز از نظرسنجی او اعلام اضطراری ملی آزاد کردن منابع مالی برای کمک به آمریکایی ها تحت تاثیر سلامت و بحران اقتصادی است.

او متعهد شده است به چشم پوشیدن از همه بهره در وام های دانشجویی فدرال به عنوان coronavirus ویران کردن در اقتصاد ناشی از اقدامات خشن در جای خود قرار داده حاوی ویروس است. اما یک هفته پس از وعده خود را وام گفت: آنها هنوز در حال بهره.

و در هفته گذشته زیر فشار از قانونگذاران دموکرات تهمت گفت: او را با قرار دادن کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل “به دنده” برای بسیج خصوصی منابع کسب و کار برای مبارزه با کروناویروس. این عمل را قادر می سازد تا دولت را وادار کسب و کار برای تولید منابع مورد نیاز در طول یک بحران مانند ماسک های پزشکی, پنکه, دستکش و تست سواب.

اما او گرفته نشده و مقدار استفاده از آن در زمان جنگ قدرت است. دولت برای اولین بار از آن استفاده می شود در روز سه شنبه به دست آوردن دسترسی به 60,000 coronavirus کیت های آزمایش با توجه به سیاست. چند فرمانداران شهرداران و پلیس و آتش بخش شده اند التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از این قانون به افزایش تولید دنده محافظ برای پاسخ اول.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار در مارس 16 منتشر شد دستورالعمل که خواست آمریکایی ها برای یک دوره دو هفته ای برای جلوگیری از رفتن به رستوران یا کافه یا حضور در گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر می باشد و توصیه می شود اکثر کارکنان از خانه کار می کنند.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن است در چند روز گذشته نشان داد که او می خواهم برای نرم کردن آن اقدامات لازم برای راه اندازی مجدد توفنده اقتصاد, عید پاک, با وجود این ویروس’ شتاب.

مغلوب ساختن پیشی جستن می شود نمرات خوب در گالوپ در نظرسنجی خود را برای دست زدن به بحران است.

شصت درصد از آمریکایی ها نشان داد آنها تایید راه رئیس جمهور در راهبری کشور در پاسخ به این بیماری همه گیر در حالی که 38 درصد گفت: آنها رد.

تقریبا تمام جمهوری خواهان مورد بررسی در این نظرسنجی 94 درصد گفت: آنها تایید شده از پاسخ او در حالی که 60 درصد از مستقل و 27 درصد از دموکرات ها گفت: همان به گفته گالوپ.

این نظرسنجی که تا به حال یک حاشیه خطا از 4 درصد می آید بر روی پاشنه از دیگر نظرسنجی که نشان داده اند تهمت محبوبیت خزنده به سمت بالا شده است.

یک ABC News/ایپسوس نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 18 و 19 در بر داشت که 55 درصد از مردم تایید از راه تهمت است دست زدن به شیوع.

و روشن سیاست رای گیری دمای ساعت تهمت محبوبیت در حدود 44 درصد نیز افزایش داشتن حاشیه پس از اولین اقدامات خود در پاسخ به شیوع کروناویروس.

هنوز هم تهمت است با بهره گیری از این نوع افزایش است که دیگر رئیس جمهور دریافت کرده اند در طول بلایای طبیعی است. رئیس جمهور تصویب امتیاز همواره ماند زیر 50% در نظر سنجی های ملی در طول مدت خود را.

وال استریت ژورنال/NBC News نظرسنجی انجام شده بین ماه های مارس 11 و 13 در بر داشت که تنها 45 درصد از مردم تایید شده از راه تهمت بود دست زدن به شیوع بیماری در حالی که 51 درصد نیست.

پس از 9/11 یک فاجعه است که گالوانیزه ملت در مد مشابه به بحران کنونی رئیس جمهور سابق جورج بوش را تصویب امتیاز سر به فلک کشید در روز پس از معلق در هوا بین 86% و 90%.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و مدیریت این بیماری همه گیر در میان افت 2020 انتخابات. این همه اما برخی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن خواهد بود که دموکراتیک چلنجر. سناتور. برنی ساندرز هنوز به رها کردن از نژاد اما بایدن رهبر تا کنون در میان نمایندگان متعهد.

مغلوب ساختن پیشی جستن وقفه در مسابقه در برابر بایدن با توجه به Real Clear Politics رای گیری متوسط است. بایدن به 50.9 درصد از حمایت در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن است 43.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im