نخست وزیر بوریس جانسون (R) استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) به سران ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

پیتر Nicholls | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده دادستان کل گفت: امریکا باید در نظر گرفتن سهام کنترل در اروپا سازندگان تجهیزات مخابراتی نوکیا و اریکسون به “بلانت” شرکت چینی Huawei “درایو به سلطه.”

ویلیام بر نظرات آمده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان “apoplectic” خشم نسبت به انگلستان نخست وزیر بوریس جانسون بیش از بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei مشارکت محدود در آن 5G شبکه با توجه به یک گزارش از بار مالی.

5G اشاره به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه است که وعده فوق العاده سریع داده ها با سرعت و حیاتی تبدیل خواهد شد به آینده زیرساخت ها است. واشنگتن را حفظ کرده است که Huawei تجهیزات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی بر روی آمریکایی ها با پکن است. ایالات متحده همچنین استدلال می کند که اگر Huawei دارای 5G زیرساخت به طور پیش فرض آن را در دست چین است و آنها می تواند خاموش کردن شبکه در هر زمان. Huawei دارای رد همه اتهامات.

ایالات متحده شده است فشار متحدان از جمله انگلیس به طور کامل جلوگیری Huawei از آن 5G شبکه. اما ماه گذشته بریتانیا تصمیم به اجازه می دهد Huawei برای شرکت در یک محدود بخشی از 5G rollout و محدود کردن چینی شرکت سهم بازار در یک حرکت است که به عنوان یک آزمون برای ارتباط بین انگلستان و ایالات متحده

FT گزارش با استناد به مقامات که پس از این تصمیم تهمت و جانسون تا به حال یک تماس تلفنی که در آن رئیس جمهور آمریکا ابراز خشم نخست وزیر بریتانیا.

کاخ سفید و خیابان داونینگ شد بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

Huawei رقیب

هواوی بزرگترین رقبای شرکت فنلاندی نوکیا و شرکت سوئدی اریکسون. آمریکا ندارد یک رقیب برای شرکت چینی.

اما وجود داشته اند افزایش تماس ها برای ایجاد یک آمریکایی رقیب سختی کار با توجه به زمان طولانی منجر شود و هزینه های بالای آن را به توسعه تکنولوژی و این واقعیت است که 5G در حال حاضر آغاز شده نورد از سراسر جهان است.

در عوض بر ارائه گزینه های مختلف نشان می دهد ایالات متحده پیدا کردن یک راه برای گرفتن یک خطر کنترل در نوکیا و اریکسون.

“ما باید برای تصمیم گیری روی اسب ما در حال رفتن به سوار شدن در این مسابقه” Barr گفت: طی یک سخنرانی در کنفرانس های اجرا شده توسط مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. “که 5G تامین کننده تجهیزات و یا تامین کنندگان است که ما را از تکیه به رقابت در برابر Huawei در سراسر جهان برای برنده شدن در قرارداد از اپراتورها و بی پرده Huawei درایو به سلطه?”

او گفت: نوکیا و اریکسون اصلا “Huawei مقیاس و نه حمایت از یک کشور قدرتمند با بزرگ تعبیه شده در بازار مانند چین” و پیشنهاد کرد که ایالات متحده “به طور فعال” در نظر خرید یک خطر است.

“شده اند وجود دارد برخی از پیشنهادات است که این نگرانی ها می تواند ملاقات با ایالات متحده هماهنگی خود را با نوکیا یا اریکسون آمریکا از طریق مالکیت سهام کنترل به طور مستقیم یا از طریق یک کنسرسیوم خصوصی آمریکایی و متفقین شرکت” Barr گفت.

“قرار دادن ما بازار بزرگ و مالی عضله پشت یک یا هر دو از این شرکت آن را به مراتب نیرومند تر رقیب و از بین بردن نگرانی های بیش … خود را در قدرت ماندن است.”

اریکسون کاهش یافته است به نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

“ما همیشه خوش آمدید علاقه به سرمایه گذار در نوکیا. فراتر از آن است که ما نمی توانیم اظهار نظر در مورد آقای Barr بیانیه” یک سخنگوی نوکیا گفت: CNBC.

اریکسون سهام بودند تا نزدیک به 3.7% در حدود 10:0 صبح به وقت تهران در حالی که نوکیا فقط خجالتی از 4 درصد بالاتر است.

پتانسیل اریکسون معامله ‘مثبت’

اریکسون بزرگترین سهامدار Cevian سرمایه گفت: آمریکا علاقه ای به شرکت فن آوری است که “به وضوح مثبت” برای شرکت در سوئد و سهامداران.

“کسب و واقعا تنها جایگزین اگر آمریکا می خواهد به عنوان پیشرو در این منطقه (5G). چنین کسب خواهد به نوبه خود در ميانگين منابع قابل توجه برای سرمایه گذاری در نوآوری و بازار رهبری” به Christer Gardell شریک مدیریت در Cevian سرمایه گفت: CNBC از طریق ایمیل.

او گفت که هر گونه معامله خواهد بود بر اساس یک “کاملا متفاوت ارزیابی سطح از امروز برای اریکسون” ادعا فعلی قیمت سهم “تا حد زیادی undervalues این شرکت را در دراز مدت اصول.”

اما در نهایت Gardell به نظر می رسد به بازگشت به آمریکا در مقابله.

“این است که به وضوح بهتر برای سوئد شرکت کارکنان و سهامداران که در آمریکا انجام شده است با اریکسون و نوکیا. هیئت مدیره و مدیریت نیاز به رانندگی و رسیدگی به این سوال با بالاترین اولویت” او گفت:.

فقط چگونه ایالات متحده می تواند یک سهام اریکسون و نوکیا باقی مانده است دیده می شود. نیز وجود دارد سوال که آیا این حرکت ممکن است افزایش نگرانی ها با اتحادیه اروپا است.

“هر دو اریکسون و نوکیا در حال عموم ذکر شده به این معنی است که ما می تواند ساخت یک خطر است که راه اما چگونه آنها را انجام دهد آن باقی مانده است دیده می شود به عنوان این چیزی است که آنها معمولا با شرکت های آمریکایی اجازه دهید به تنهایی خارجی آنهایی که” دکستر Thillien تحلیلگر ارشد در Fitch راه حل های گفته CNBC از طریق ایمیل.

“من فکر نمی کنم اریکسون و نوکیا خواهد بود به خصوص در مورد آن خوشحال یا به دلیل آن تقویت درک است که آنها تا کنون پشت Huawei آنها به ما نیاز دولت کمک کند و ممکن است به چین بهانه ای به ممنوعیت از کشور (این یک بخش کوچک از مربوطه خود را به طور کلی درآمد).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im