مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بعد از, خانه, در جریان سال 2020 روسیه انتخابات دخالت از طرف او

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

Jabin Botsford | واشنگتن پست | گتی ایماژ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند کنار بازیگری خود را مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر چرا که او عصبانی بود که نمایندگان مجلس در جریان شدند در مورد روسیه قصد دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن یک مقام اطلاعاتی سابق در جریان این موضوع گفت: NBC News.

NBC News قبلا تایید کرد که انتخابات جلسه توسط شلبی پيرسون ، DNI را تامین امنیت انتخابات تزار خشمگین مغلوب ساختن پیشی جستن اما تا به حال نه تایید محتوای جلسه. این خبر برای اولین بار در گزارش نیویورک تایمز.

این مقام سابق و یکی دیگر از فرماندهان مقام اطلاعاتی گفت: این تحولات موجب نگرانی جدی در میان مقامات اطلاعاتی.

بیشتر از ان بی سی نیوز:
مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید راجر سنگ “بسیار خوب شانس exoneration’
ریچارد Grenell فشار برای جرم زدایی از همجنسگرایی را به همراه داشت کمی
مغلوب ساختن پیشی جستن scoffs در ‘انگل را تاریخی برنده اسکار برای بهترین تصویر,

“ODNI است که نزدیک شدن به یک بحران” دومین مقام رسمی گفت: پس از اخبار بی خانمان در مورد مگوایر مجبور بودن بیش از روسیه جلسه.

یک سوم مقام سابق قبلا تایید به ان بی سی نیوز که مگوایر که تحت بررسی به طور دائم DNI نمی خواهد این کار است و به زودی پست خود را ترک.

اصل معاون مدیر اطلاعات ملی اندرو هالمن نیز ترک شغل خود را دومین مقام سابق گفت: خروج که “بسیار ناراحت کننده به هوش حرفه ای.”

“روشن است که تصمیم گیری های اخیر رئیس جمهور باعث شده بسیاری از بهت و حیرت در جامعه اطلاعاتی” اولین مقام سابق گفت. “من آگاه هستم از هر نوع برنامه ریزی پاسخ, اما بسیاری از مردم نگران در مورد نقش نظارت کمیته های رفتن به جلو در این وضعیت است.”

این مقام سابق اشاره کرد که مگوایر شد و با توجه به ترک مارس 12 اما گفت که در این جلسه رسوب آن در موعد مقرر.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که نام ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده, آلمان, به, پست, اما در روز پنج شنبه گفته است که رئیس جمهور را به جلو نام های مختلف در روز را برای کار دائم.

پنج شنبه گذشته پیرسون به طبقه بندی جلسه به خانه کمیته اطلاعات در سال 2020 تامین امنیت انتخابات. این مقام سابق گفت قانونگذاران گفته شد در مورد شواهدی وجود دارد که روسیه به دنبال دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

روز بعد تهمت فوران در مگوایر در دفتر بیضی در طول روزانه هوش توجیهی پست و تایمز گزارش داد. این بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نگران بود دموکرات ها را با استفاده از اطلاعات در برابر او.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم بیش از این جلسه به رهبری او را به فشار مگوایر از مقامات سابق گفت NBC News.

این قسمت مطرح است این شبح که تهمت مجازات مقامات اطلاعاتی برای ارائه دقیق اطلاعات به اعضای کنگره که پاک به آن را دریافت.

مغلوب ساختن پیشی جستن خشم هزینه مگوایر یک شانس برای تبدیل شدن به دائمی DNI یک مقام سابق آشنا با این موضوع گفت: تایید گزارش در واشنگتن پست.

پست گزارش داد که رئیس جمهور “به اشتباه بر این باور بودند که او تا به حال اطلاعات داده شده به طور انحصاری به Rep. Adam B. شیف D-کالیفرنیا کمیته رئیس و اطلاعات مفید خواهد بود به دموکرات ها اگر از آن منتشر شد عموم مردم آشنا با این موضوع گفت.

کمیته ای رسمی گفت: این پست که درست نیست. این کمیته بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Pierson جانباز هوش رسمی است هماهنگی جمع آوری اطلاعات و پاسخ به خارجی انتخابات تهدید.

در حالی که دولت ایالات متحده در حال کار برای تضمین 2020 انتخابات از هکرها و دروغ تهمت اجتناب شود علنا اظهار نظر و یا برگزاری جلسات در مورد این موضوع به دلیل او معتقد است که این موضوع نشان دهنده بد در او 2016 پیروزی در انتخابات احاطه با دخالت مقامات گفته اند NBC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>