مغلوب ساختن پیشی جستن و جانسون خط ‘گسترده’ ایران. اما کارشناسان نیست پس خوش

نخست وزیر بوریس جانسون (R) استقبال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (L) به سران ناتو در گرو هتل در واتفورد شمال لندن در دسامبر 4, 2019.

پیتر Nicholls | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

انگلستان در مورد شروع به مذاکرات تجاری با ایالات متحده اما برخی از کارشناسان شک آنها رسیدن به یک دور رسیدن به توافق هر زمان به زودی.

دو کشور در ماه ژانویه اعلام قصد خود به این نتیجه یک قرارداد در سال 2020 است. در سخنرانی خود در مجمع جهانی اقتصاد, تجارت, وزیر ویلبر راس گفت که هر دو اقتصاد مشابه هستند و “باید آن را بسیار ساده تر” برای رسیدن به یک توافق به عنوان یک نتیجه. تحلیلگران تنها در انتظار یک “کم عمق” توافق با توجه به آینده ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری اخیر و اختلافات بیش از 5G و دیجیتال مالیات.

“من انتظارات بالا نیست و انتظار نداریم که هر چیزی مهم به زودی اتفاق می افتد. وجود دارد هر دو سیاسی و فنی موانع ایستاده در راه جامع معامله تجاری بین این دو” Fredrik Erixon یک تجارت بین المللی متخصص در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک ECIPE گفت CNBC شنبه.

دولت بریتانیا اعلام کرد در اواخر ماه ژانویه که هواوی خواهد بود و مجاز به شرکت در این کشور 5G شبکه هر چند با برخی از محدودیت. این تصمیم نشده است, استقبال کاخ سفید که در آن مقامات بر این باورند که شرکت چینی به شمار یک تهدید امنیتی. در همان زمان انگلیس نیز گفت: آن را به جلو بروید با برنامه ریزی برای مالیات بر تکنولوژی غول که عمدتا بزرگ شرکت های آمریکایی. ایالات متحده معتقد است که چنین مالیاتی تبعیض علیه خود برگزیند شرکت.

Moritz, Kraemer ارشد اقتصادی و مشاور در مشاوره شرکت Acreditus گفت که در اصل مذاکرات باید صاف و اما وجود دارد یک “مجموعه ای از پاک.” او با اشاره به اختلاف بیش از 5 گرم دیجیتال مالیات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” رویکرد به عنوان برخی از موانع.

“در حالی که هر دو طرف ادعا می کنند که توافق جامع هستهای ممکن است در این سال که تردید باقی می ماند. از طرف ایالات متحده جذب می شود با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و انگلستان طرف باید به آن دست پر مذاکره با اتحادیه اروپا” کرامر گفت: از طریق ایمیل.

علاوه بر این با توجه به فشار زمان به این نتیجه یک قرارداد قبل از پایان سال, تحلیلگران انتظار نداریم که هر چیزی گسترده ای یا گسترده.

“این است که ما انتظار آن است که اگر چه آن را امضا نمی شود بسیار کمتر مصوب قبل از ایالات متحده در نوامبر 3, انتخابات وجود خواهد داشت پیشرفت قابل توجهی نسبت به آمریکا و انگلیس توافقنامه تجارت آزاد (FTA) ، که گفت: سر و صدا در مورد FTA خواهد بود بلندتر از ماده واقعی از معامله” آنا روزنبرگ سر از اروپا و انگلستان در مشاوره شرکت Signum جهانی گفت: در یک یادداشت به مشتریان.

Brexit در راه

انگلستان چپ اتحادیه اروپا در ژانویه 31, اما آن است که هنوز هم ملزم به پیروی از قوانین اتحادیه اروپا تا پایان یک دوره گذار با توجه به آخرین تا زمانی که در اواخر ماه دسامبر است. در این میان مقامات انگلیس مذاکره می تواند معاملات تجاری با کشورهای دیگر اما این تنها می تواند اثر را از لحظه ای که دوره گذار به پایان می رسد.

کم عمق توافقنامه را در هر دو طرف قادر به نمره برخی از امتیاز سیاسی است.

Fredrik Erixon

مدیر در ECIPE

در طول این زمان دولت بریتانیا نیز مشغول بدانند تجاری جدید لینک با اتحادیه اروپا. این می تواند بیشتر پیچیده مذاکرات با ایالات متحده است.

“اتحادیه اروپا-انگلیس تجارت بحث را محدود به مذاکره آزادی با آمریکا برای مثال باید انگلستان را تا پایان پیوستن به اتحادیه اروپا استانداردهای غذایی که ما انتظار داریم در برخی از مناطق یک معامله با آمریکا مربوط به بخش کشاورزی خواهد بود بیشتر محدود” روزنبرگ از Signum جهانی گفت.

در سال 2018 انگلستان کل تجارت با اتحادیه اروپا رسیده £641.9 میلیارد دلار ($831.02 میلیارد دلار). در مقابل آن مجموع تجارت با کشورهای غیر اتحادیه اروپا بود در £657.2 میلیارد دلار در سال. دولت انگلیس آغاز کرده است در یک معامله تجاری ثروت باد اورده به دنبال رسیدن به توافق با کشورهای مختلف برای جبران آن خروج از اتحادیه اروپا. در حال حاضر انگلستان در حال مذاکره با کانادا و مکزیک و اوکراین به نام تنها چند.

اما رسیدن به یک معامله با ایالات متحده را بزرگتر تاثیر با توجه به سطح فعلی تجارت بین این دو است. در سال 2018 ایالات متحده در صدر انگلستان لیست تک-کشور شرکای تجاری با مجموع تجارت جریان £190.5 میلیارد دلار ($246.91 میلیارد دلار). آلمان در آمد دوم و پس از هلند و فرانسه است.

Erixon گفت که “قدر سود” از آمریکا-انگلیس معامله تجارت “نیست در جهان همان را به عنوان قدر هزینه برای خروج از اتحادیه اروپا در بد و مقررات تجارت.”

“کم عمق توافقنامه را در هر دو طرف قادر به نمره برخی از امتیاز سیاسی و برخی از دستاوردهای اقتصادی و, که احتمالا همه آنها که می تواند برای آرزو,” او اضافه شده است.

Niclas پواتیه, یک محقق و تجارت متخصص در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک Bruegel, CNBC گفت که آن را “به سادگی غیر ممکن است” برای جبران تاثیر اقتصادی Brexit با آمریکا معامله تجاری.

“اتحادیه اروپا تنها در بازار است که تا کنون جامع ترین رابطه تجاری در جهان و یک اندازه مشابه به عنوان بازار ایالات متحده است. بعلاوه جغرافیا و یکپارچه زنجیره ارزش نقش مهمی به عنوان مناطق تخصص او گفت:” از طریق ایمیل برجسته که در انگلستان و ایالات متحده هر دو رقابتی در بخش خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>