مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو مبارزه با بیش از کمک های فدرال در coronavirus: ‘این ضرب وشتم’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو از سر خود را در جنگ از کلمات در روز جمعه بیش از دولت فدرال تلاش برای ارائه کمک به دولت آن را به عنوان تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

عقب و جلو لگد پس از رئیس جمهور در پاسخ در توییتر به نظرات کومو ساخته شده در یک نشست خبری در بحران بهداشت عمومی.

کومو یک دموکرات شکایت کرده است که دستورالعمل مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که روز قبل از آن منتقل تعهد از بازگشایی بخش از اقتصاد ایالات متحده به میزان عبور باک “بدون عبور از دیگران.”

دولت فدرال ارائه شده بود “صفر zilch ندا در محدودیت کمک های اولیه” در اول آن و سه Covid-19 نجات صورتحساب حتی به عنوان آن را می پرسد متحده به تلاش های خود کومو گفت.

فرماندار نیویورک اندرو کومو می دهد خود را در یک نشست خبری در مورد کوروناویروس بحران در 17 آوریل سال 2020 در Albany, New York.

متی Cavanaugh | گتی ایماژ

“دولت باید این دولت باید, دولت باید این. بله خوب چه حمایت شما داده ایران کدام است؟” کومو گفت. “هیچ کدام. چگونه می تواند که حتی می شود؟”

فرماندار نیز شکایت کرده است که دولت فدرال بود که در رقابت با کشورهای به خرید coronavirus تست کیت.

“این ضرب وشتم” کومو گفت. “ما نیاز به یک رویکرد هماهنگ بین دولت فدرال و ایالات متحده است.”

رئيس جمهور در زمان به توییتر و حتی به عنوان کومو صحبت شد نوشتن: “فرماندار کومو باید زمان بیشتری را صرف انجام و زمان کمتر شکایت’. خارج وجود دارد و کار انجام می شود. توقف صحبت کردن!”

“ما ساخته شده است شما هزاران نفر از تخت بیمارستان است که شما لازم نیست و یا استفاده به تعداد زیادی از فن های است که شما باید بود و کمک کرد شما را با تست که شما باید انجام ناروا” ادامه داد.

“ما داده اند نیویورک به مراتب بیشتر پول کمک و تجهیزات از هر دولت دیگر تا کنون & این بزرگ مردان و زنانی که انجام این کار هرگز گوش شما تشکر می گویند,” او نوشت. “شماره شما خوب نیست. کمتر صحبت و بیشتر عمل!”

دو نیویورکی باید feuded در طول بحران حتی به عنوان دولت شد سخت ترین ضربه در کشور است. بیش از 12000 در نیویورک درگذشت از Covid-19 به گفته مقامات بهداشتی دولت. تعداد مرگ در هر روز باقی مانده است تا حد زیادی تخت کومو روز جمعه گفت و اشاره کرد که 630 مرده بود از coronavirus روز قبل از.

فشرده توسط خبرنگاران برای پاسخ به تهمت را تفسیر کومو گفت: “این درست است که دولت نه به پایان رسید تا نیاز تمام تخت بیمارستان است که آن را خواسته بود اما اشاره کرد که پیش بینی شد و از کاخ سفید نه نیویورک.

“تعدادی از طرح ها را از او. بنابراین او باید به عنوان خوانده شده گزارش او مسائل کومو گفت. “ما احمقانه برای اتکا به خود, پیش بینی آقای رئیس جمهور؟”

کومو گفت که اگر تهمت می خواستم برای مجازات کسی که بیش از کسانی که بینی او می تواند شروع به شلیک اعضای coronavirus نیروی کار سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نوشت که یادداشت ها در ژانویه و فوریه هشدار ویرانگر تلفات از ویروس.

فرماندار همچنین تشکر کاخ سفید برای کمک به آن را در حال حاضر ارائه شده با استناد به نقش آن در ایجاد موقت بیمارستان در Javits Center, اعزام کشتی بیمارستانی نیروی دریایی و آسایش و برای کمک به منبع حفاظتی پزشکی دنده و هواکش.

اما او گفت که ارائه چنین کمک آمد و با کار.

“من گفت: تعداد بار: چه هستم من قرار است به انجام, ارسال, یک دسته گل از گل؟” کومو گفت.

و او اضافه کرد: بحران هنوز رتبهدهی نشده و نیویورک نیاز به کمک بیشتر. در این لحظه گفت: آنچه که دولت باید بیشتر از دولت فدرال کمک با تست.

“من اهمیتی نمی دهند در مورد سیاست, اما اگر ما فدرال کمک در تست که یک مشکل واقعی” کومو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکی دیگر از جیر جمعه قرار داده است که مسئولیت متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>