مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه می دهد تا coronavirus بیماران در کشتی نیروی دریایی راحتی در نیویورک پس از کومو می پرسد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت دوشنبه به اجازه می دهد نیروی دریایی ایالات متحده 1000 تخت بیمارستان کشتی راحتی مورد استفاده قرار گیرد برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس برای از بین بردن فشار بسیار تیره و تار شهر نیویورک بیمارستان سیستم پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو خواست برای تغییر

“ما نمی نیاز به راحتی به صورت غیر COVID موارد ما نیاز به آن را برای COVID,” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی, n. y. اوایل روز دوشنبه زمانی که او اعلام کرد او به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن توافق.

راحتی که لنگر انداخت در منهتن در سمت غرب بود که قبلا مجاز به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

کشتی تا به حال استفاده شده است برای درمان فقط تعداد انگشت شماری از بیماران بدون COVID-19 منجر به انتقاد که کشتی بوده یا کمک به بیمارستان بحران در نیویورک است. است که کانون این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

در یک مصاحبه تلفنی در, MSNBC, کومو گفت که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن پس از کنفرانس مطبوعاتی خود که presiden اجازه برای راحتی قبول COVID-19 بيمار.

این بیماران را برای اولین بار به یک منطقه بیمارستان و سپس منتقل خواهد شد به عنوان مورد نیاز به راحتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب گفته بود این نگاه بیشتر احتمال دارد که به راحتی اجازه داده می شود به بیماران مبتلا به COVID-19 با توجه به سطح شیوع در نیویورک است.

“اگر ما به آن نیاز دارید برای ویروس ما خواهد بود با استفاده از آن که” نسبت ناروا گفت.

همانطور که از شنبه این راحتی بود فقط 27 نفر با بیش از 970 تخت خالی و یک خدمه تقریبا از 1200 نفر است.

کومو در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی “همانطور که معلوم شد وجود ندارد بسیاری از غیر COVID مردم در سیستم بیمارستان.”

او نسبت داده شده است که به کاهش تعداد تصادفات و جرم و جنایت به عنوان یک نتیجه از یک شهر گسترده مستند در اکثر کسب و کار و امور اجتماعی-فاصله تلاشهای ساکنان منطقه است.

“من قصد دارم به تماس رئیس جمهور این بعد از ظهر و از او بخواهید به تغییر به راحتی از غیر COVID به COVID,” کومو گفت.

“سپس ما را Javits [Center] و کشتی را به راحتی به عنوان یک دریچه تسکین,” او گفت:. “این تنها راهی است که ما به این سطح از حفظ شدت در سیستم بیمارستان.”

نمایی از USNS راحتی در اسکله 90 در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. به راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مجهز به بيماران در 24 ساعت اما نمی خواهد در درمان بیماران مبتلا به COVID-19. کشتی 1000 تخت و 12 اتاق عمل خواهد شد کمک به کاهش فشار در نیویورک بیمارستان که بسیاری از آنها در حال حاضر با غرق COVID-19 بيمار.

نانسی ریورا | Bauer-Griffin | گتی ایماژ

با استفاده از راحتی برای coronavirus بیمار کشتی را تقویت اضافی coronavirus ظرفیت ارائه شده توسط موقت بیمارستان راه اندازی حدود یک مایل جنوبی در Javits Center, یک تجارت بزرگ-نشان دادن تسهیلات شده است که مجهز 2,500 تخت.

این Javits Center نیز در اصل قرار است تنها مورد استفاده قرار گیرد برای غیر coronavirus موارد است. اما با افزایش چنین مواردی کومو تا به حال کارگردانی آن را مورد استفاده قرار گیرد برای بیماران آلوده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز یکشنبه در کنفرانس مطبوعاتی که در حالی که به راحتی “قرار نبود به این ویروس در همه تحت هر شرایطی … به نظر می رسد بیشتر و بیشتر ما در حال رفتن به استفاده از آن را برای که.

“اگر ما به آن نیاز دارید برای ویروس ما خواهد بود با استفاده از آن که” نسبت ناروا گفت. “آنها ترجیح می دهم نه به دلایل آشکار, اما اگر به هر دلیلی آنها نیاز آن آماده, مایل و قادر.

در روز جمعه کمتر از پنج نفر از Javits منتقل شدند به راحتی و با توجه به نیروی دریایی است.

آن دسته از بیماران بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19.

بیماران منتقل شده به Javits Center “را به عنوان به زودی به عنوان عملی” یک سخنگوی نیروی دریایی روز یکشنبه گفت.

بیمارستان رهبران در شهر نیویورک انتقاد کرده اند و آسایش را استقرار دلیل آن را قبول نمی کند COVID-19 بيمار.

“اگر من بی پرده در مورد آن شوخی” مایکل Dowling رئیس Northwell سلامت سیستم بیمارستان نیویورک تایمز گفت پیش از آن در هفته به عنوان سیستم تا به حال در حدود 2800 coronavirus بیماران.

“همه می گویند با تشکر از شما برای قرار دادن این مکان های فوق العاده و باز کردن این کاورنو سالن.’ اما ما در یک بحران در اینجا ما در یک میدان جنگ است.”

همانطور که از جمعه گذشته مشابه 1,000-تخت بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت تحت درمان بود تنها 15 غیر coronavirus بیماران در لس آنجلس پس از ورود وجود دارد یک هفته قبل از. رحمت گزارش شده است که کارکنان با بیش از 800 پزشکان, پرستاران, پزشکی و اعضای هیات.

Coronavirus در حال حاضر آلوده بیش از 123,160 مردم در ایالت نیویورک و کشته شدن حداقل 4,159 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 3000 از این مرگ و میر در شهر نیویورک با توجه به هاپکینز.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که تولید مدل های کاخ سفید در ایالات متحده و دولت COVID-19 شیوع پیش بینی کرد که بیش از 15 ، 600 نفر در ایالت نیویورک را از COVID-19 Aug. 4.

– Addtional گزارش توسط Amanda Macias

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>