یکی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو تجارت مشاوران سالمندان ناودان های بزرگ داروسازی در تلاش برای لابی علیه یک فرمان اجرایی او در حال آماده سازی برای فشار به شرکت ها برای نقل مکان پزشکی زنجیره تامین به ایالات متحده است.

وقتی پرسیده شد که در مورد فشار لابی گروه Iea در برابر فرمان اجرایی پیتر Navvaro CNBC گفت: “این بزرگ داروسازی چرخش است که به سادگی در تلاش برای جلوگیری از رئیس جمهور Donald J. Trump از حرکت تولید ما ضروری دارو و تجهیزات پزشکی و لوازم به آمریکا”

ناوارو شناخته شده برای خود را افزایش تدابیر نمایش در چین گفت: CNBC در اوایل این هفته است که او با آوردن یک فرمان اجرایی به ناروا است که با هدف کاهش ایالات متحده وابستگی به تولید کنندگان خارجی برای پزشکی. حدود 72 درصد از دارویی عنصر تولید کنندگان تهیه ایالات متحده واقع شده در خارج از کشور از جمله 13 درصد در چین با توجه به اکتبر کنگره شهادت جانت Woodcock مدیر غذا و دارو مرکز مواد مخدر بررسی و پژوهش است.

منظور اجرایی ناوارو در حال برنامه ریزی را ساده مصوبات قانونی برای آمریکایی “ساخته” محصولات و نگاه به اعمال مشابه FDA محدودیت در امکانات ایالات متحده آمریکا به عنوان کسانی که در خارج از کشور. آن را نیز تشویق دولت آمریکا از جمله وزارت دفاع, وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت امور سربازان سابق تنها به خرید در آمریکا ساخته شده محصولات پزشکی.

Iea اتحاد نورد سنگین لابی فشار در بازگشت به گفته افراد آشنا با صنعت تفکر و یک سند دیده می شود توسط CNBC.

گروه تجارت – که نشان دهنده شرکت از جمله Bristol-Myers Squibb, Pfizer, Johnson & Johnson و شرکت سانوفی – معتقد است که بیش از حد تولید در ایالات متحده باعث می شود آن را به عنوان در معرض خطر اختلال در این رویداد از یک بحران است.

“تمرکز ما بر روی ساخت مطمئن شوید که ما می تواند به توسعه درمان های جدید و درمان و آمریکایی که بیماران به آنها دسترسی داشته باشند. این فرمان اجرایی را تهدید می که. در زمان بحران متنوع زنجیره تامین است مهم تر از همیشه” یک سخنگوی این گروه گفت.

ناوارو تحت فشار قرار دادند در برابر این ادعا گفت: این حکم اجرایی خواهد شد که کامل معافیت برای بحران مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

“جهانی بزرگ داروسازی لابی است که نقل مکان کرد همه تولید ما دریایی است که در حال حاضر دروغ گفتن در مورد یک فرمان اجرایی آنها را بخوانید و در آن به صراحت معاف خرید آمریکا مقررات در طول زمان چین virus بحران و در هر دوره از ملی اضطراری,” او گفت:. “هیچ چیز در جهت جلوگیری خواهد شد ما را از گرفتن آنچه ما نیاز داریم که ما به آن نیاز دارند و از هر جا که ما به آن نیاز دارند.”

“اولین قانون منظور این است که “آیا هیچ آسیبی” ناوارو گفت. “قانون دوم این است که به ما داروسازی زنجیره تامین خانه در طول زمان,” او اضافه شده است.

ناوارو نیز اخراج این گروه استدلال که “خرید آمریکا” حکم برای بلجس می تواند به عنوان تلافی جویانه و به طور موثر به عنوان یک تجارت جنگ است. این گروه نگران است که شرکای تجاری می تواند پاسخ به منظور اجرایی با تحمیل محدودیت های صادرات و یا به معنای دیگر از مجازات یک فرد آشنا با صنعت گفت: فکر CNBC. ایالات متحده به ویژه آسیب پذیر به این حرکت به عنوان جهان جنگ یک بحران بهداشتی.

“جنبش زنجیره تامین و تولید داروهای ضروری برای ایالات متحده است و نه فقط یک ماده از بهداشت عمومی و امنیت اقتصادی آن یک موضوع ملی دفاع” ناوارو گفت.

ناوارو بخشی از گسترده تر کر که اشاره به بیماری همه گیر کوروناویروس به برجسته کردن آنچه که او و دیگران به ایالات متحده آسیب پذیری ناشی از وابستگی به خارجی ساخت.

صنعت به مدت طولانی متکی کمتر گران در خارج از کشور تولید و به عنوان یک راه برای نگه داشتن هزینه های پایین. این است که اغلب تحت فشار قرار دادند پشت در فشار به تولید بازگشت به ایالات متحده اشاره کرد که پیچیدگی زنجیره تامین آن را دشوار است به پیکربندی مجدد.

اما به عنوان کشور در سراسر جهان مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس برخی از در حال حاضر شروع به محدود کردن صادرات خود را.

غذا و دارو گفت: نظارت بر خطر احتمالی کمبود دارو. آن را منتشر کرده است یک لیست از مواد مخدر است که ممکن است آسیب پذیر است.

هفته گذشته FDA خواست ارائه دهندگان خدمات پزشکی به برخی از اقدامات احتیاطی به منظور جلوگیری از کمبود بهداشت-محصولات مراقبت از. این خواست بیمارستان را در نظر بگیرید با استفاده از قابل استفاده مجدد لباسهای به جای یکبار مصرف هستند. همچنین گفت که در صورت کمبود ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید در نظر با استفاده از ماسک های جراحی فراتر از عمر مفید خود را در کاهش خطر شرایطی مانند خارج از عمل جراحی است.

ناوارو گفت که دولت آمریکا در حال همکاری با بخش خصوصی برای رسیدگی بیشتر در کوتاه مدت کمبود خطرات. Absolut Vodka-صاحب Pernod Ricard است و تبدیل آن تبدیل امکانات تولید در کنتاکی غرب ویرجینیا و تگزاس را ضد عفونی کننده دست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de