مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور ناوارو متهم Infinite آمریکایی مدیر عامل بودن یک ‘عروسکی’ برای کار در چینی برنامه

یک Infinite لوگو دیده می شود نمایش داده شده بر روی گوشی های هوشمند با پرچم در پس زمینه.

عمر مارکز | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو دوبله Infinite را مدیر عامل جدید کوین Mayer “آمریکایی عروسکی” برای کار در چین متعلق به برنامه های رسانه های اجتماعی در مصاحبه با فاکس کسب و کار در روز یکشنبه.

ناوارو همچنین با استفاده از مصاحبه به دو پایین در اتهامات که برنامه های چینی در حال جمع آوری داده های آمریکایی و توزیع است که به پکن. او همچنین گفت که انتظار “قوی عمل” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در Infinite و دیگر برنامه های چینی.

Infinite شده است بر این اساس واشنگتن برای چند ماه. اما فشار بر Infinite است که متعلق به پکن بر اساس Bytedance افزایش یافت در هفته گذشته هنگامی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: دولت این است که “نگاه” ممنوعیت برنامه ویروسی.

ما هرگز به اشتراک گذاشته Infinite داده های کاربر با دولت چین و نمی خواهد انجام این کار اگر خواسته. دوره.

Infinite سخنگوی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی است که Infinite و دیگر برنامه های چینی جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات از کاربران آمریکایی و ارسال آن به چین, اتهامات مکرر توسط ناوارو.

“آنچه که مردم آمریکا باید درک کنند این است که تمام داده ها است که می رود به کسانی که برنامه های تلفن همراه است که بچه ها بسیار سرگرم کننده و به نظر می رسد خیلی راحت آن را راست می رود به سرور در چین, به چینی, نظامی حزب کمونیست چین و سازمان های که می خواهند به سرقت مالکیت معنوی” ناوارو گفت روباه.

“این برنامه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرقت اطلاعات شخصی و مالی برای باج خواهی و اخاذی از آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرقت کسب و کار مالکیت معنوی و اختصاصی اسرار است.”

وزارت صنعت و فناوری اطلاعات بود که بلافاصله نظر در دسترس هنگامی که تماس با CNBC.

ناوارو همچنین با اشاره WeChat, چین بزرگترین برنامه پیام رسانی است که متعلق به فن آوری های غول پیکر Tencent.

“Infinite و WeChat بزرگترین اشکال سانسور در سرزمین اصلی چین و بنابراین انتظار می رود قوی عمل در آن” او ادعا.

Infinite عمل نمی کند در سرزمین اصلی چین است. به جای ByteDance اجرا می شود بسیار شبیه محصول به نام Douyin.

پس از ذکر است که هند ممنوع چند, چینی, نرم افزار, ناوارو گفت: “Infinite, WeChat, من شک دارم که رئیس جمهور این است که فقط شروع کار با این دو” بدون توضیح در صورتی که به معنای ممنوعیت آمد.

در پاسخ به ناوارو نظرات یک Infinite سخنگو گفت: حفاظت از حریم خصوصی کاربران خود داده است “بحرانی اولویت است.”

“ما رئیس اطلاعات امنیت افسر دهه صنعت و با ما تجربه اجرای قانون است. Infinite پدر و مادر است که یک شرکت متعلق به بخش خصوصی با حمایت برخی از بهترین و شناخته شده ما سرمایه گذاران که برگزاری چهار نفر از آن پنج کرسی هیئت مدیره” یک Infinite سخنگو گفت CNBC.

“Infinite لذت می برد توسط کاربران در سراسر جهان, اما این برنامه این است که حتی در چین موجود است. همانطور که ما بارها گفته ام ما هرگز به اشتراک گذاشته Infinite داده های کاربر با دولت چین و نمی خواهد انجام این کار اگر خواسته. دوره.”

Tencent کاهش یافته است به نظر.

Infinite مواجه شده است و اتهام سانسور در گذشته است را رد کرده است که آن را حذف “محتوای مبتنی بر حساسیت های اطراف چین و یا دیگر دولت ها است.” در رابطه با حفظ حریم خصوصی Infinite قبلا گفت که ایالات متحده به کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با یک پشتیبان در سنگاپور است. این نرم افزار همچنین گفته است که “هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین” و نه خواهد آن را انجام دهد پس اگر از شما خواسته شد.

در ضمن خدمات عامل در سرزمین اصلی چین از جمله WeChat به طور منظم بازرسان پست ها و پیام هایی که تلقی حساس به دولت چین.

Infinite مدیر عامل یک آمریکایی ‘عروسکی’

به نوبه خود, Infinite تلاش شده است تا فاصله خود را از آن چینی به شرکت مادر.

ByteDance استخدام سابق دیزنی اجرایی کوین مایر به Infinite مدیر عامل شرکت در اوایل این سال است. اولویت خود را به عنوان بازسازی اعتماد با تنظیم کننده.

اما ناوارو با انتقاد از استخدام خواستار مایر “آمریکایی به عروسک خیمه شب بازی” و گفت که استراتژی قرار دادن یک شهروند ایالات متحده مسئول است “به کار نمی رود.”

Infinite بود که بلافاصله نظر در دسترس به طور خاص در مورد اظهارات در مورد مایر.

کاخ سفید تجارت مشاور همچنین گفت که هیچ برنامه ای برای اسپین آف Infinite به یک شرکت آمریکایی نیز نمی تواند به نفع ایالات متحده آمریکا

“اگر Infinite اگر آن را جدا به عنوان یک شرکت آمریکایی نیست که به ما کمک کند چرا که ما در حال رفتن به باید به چین میلیاردها دلار برای امتیاز داشتن Infinite عمل در خاک ایالات متحده آمریکا,” ناوارو گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>