مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شیفت کنترل از coronavirus بیمارستان داده ها از سی دی به HHS

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تایید کرد روز شنبه آن را دستور داده است تا بیمارستان ها برای ارسال داده ها در coronavirus بیماران مستقیما به وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای رفتن را از طریق مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در حالی که برخی از سابق بهداشت مقامات نگران این حرکت می تواند در کمتر شفاف اطلاعات آنها اذعان کرد در مصاحبه هایی که سی دی را جمع آوری داده ها سیستم منسوخ شده است و نمی دیدار با خواسته های Covid-19 بیماری همه گیر.

“CDC قدیمی جمع آوری اطلاعات عملیات یک بار کار می کرد به خوبی نظارت بر اطلاعات بيمارستانی در سراسر کشور, اما آن را ناکافی سیستم امروز” HHS سخنگوی مایکل Caputo در بیانیه ای گفت به CNBC. “رئیس جمهور Coronavirus نیروی کار خواسته است برای بهبود ماه, اما آنها فقط نمی تواند نگه دارید تا با این بیماری همه گیر.”

CDC کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

نیویورک تایمز برای اولین بار منتشر شده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به روز رسانی راهنمایی در اطلاعات گزارش برای بیمارستان ها و آزمایشگاه ها. جدید راهنمایی بود که بی سر و صدا به روز شده در جولای 10, ارسال شده در HHS سایت. این سازمان که نظارت بر CDC غذا و دارو و دیگر ایالات متحده در سازمان بهداشت و درمان را در حال حاضر جمع آوری روزانه Covid-19 گزارش به طور مستقیم از بیمارستان. که شامل تعداد بيماران بستری در دسترس تخت و تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و همچنین اطلاعات مورد استفاده قرار گیرد برای سازماندهی آمریکا همه گیر پاسخ.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفت: روز شنبه در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران که گفته شد برای جلوگیری از ارسال اطلاعات بيمارستانی به ملی بهداشت و ایمنی شبکه, سایت CDC سیستم برای جمع آوری داده ها از آغاز روز شنبه.

Caputo گفت: تغییر در سیاست اجازه خواهد داد که ایالات متحده آمریکا به جمع آوری اطلاعات کامل و برای انجام این کار سریع تر. او افزود که CDC هنوز هم “در این شرکت و کارآمد همه از دولت پاسخ” اما آنها دیگر نمی خواهد کنترل گزارش داده عنصر.

“امروز CDC هنوز هم فراهم می کند داده ها از تنها 85 درصد از بیمارستان ها; رئیس جمهور COVID پاسخ نیاز به 100 درصد به گزارش” Caputo گفت. “امروز CDC هنوز حداقل یک هفته تاخیر در گزارش بیمارستان داده; امریکا نیاز به آن را در زمان واقعی است.”

دکتر جنیس پوشیده که خدمت در این کار گروه تشکیل شده توسط کاخ سفید مشاور بهداشت دکتر دبورا Birx به بهبود ملی داده های سیستم گزارش گفت که این گروه تشکیل شد به این دلیل که دولت نگران بود که برخی از بیمارستان ها شدند گزارشدهی نادرست و یا عدم گزارش انتقادی Covid-19 اطلاعات به CDC.

پوشیده ارشد مراقبت های بهداشتی افسر در Association of American Medical Colleges, گفت: بسیاری از بیمارستان ها در حال انجام بهترین خود را به گزارش up-to-date information اما بسیاری از آنها هولناک در پاور درخواست جداگانه از سازمان.

“چون [بیمارستان] بودند گزارش به سازمان و با استفاده از پورتال های مختلف داده می شود را مشاهده کنید و علاوه بر پورتال, آنها می توانند گزارش به دولت به عنوان شما می توانید تصور کنید که این تبدیل به یک مسئله داده ها از چگونه شما هماهنگ کردن این همه” او گفت:. “پس کار ما شد دیدن می تواند ما ساده گزارش روند.”

Orlowski گفت Birx و دیگر مقامات دولت به کلمه خود را به گروه کاری که شامل CDC کارکنان که تغییر نمی مانع کیفیت و شفافیت اطلاعات. با این حال او گفت که او نمی داند که آیا در خارج از محققان مانند دانشگاه ها که در حال پیگیری وقوع خواهد شد که همان دسترسی به داده ها به عنوان قبل از.

“آنها تا به حال به صورت شفاهی به ما گفت که شفافیت باقی خواهد ماند” او گفت:. “و بنابراین کسانی از ما که در گروه کار نمی کند این را به عنوان CDC در حال کاهش است.”

سابق غذا و داروی کمیسر دکتر اسکات Gottlieb گفت: “این داده ها هنوز هم در رفتن به اشتراک گذاشته شود با CDC.” او گفت: که شده است وجود دارد سرخوردگی بیش از CDC را گزارش داده اما دولت ممکن است بهتر رفع این مسائل در CDC به جای تلاش “به ایجاد مجدد چرخ است.”

“من فکر می کنم آنها می شده اند بهتر خدمت احتمالا سرمایه گذاری در چه CDC در حال انجام است و CDC سیستم به دلیل CDC بهتر است مخزن برای اطلاعات گفت: در CNBC “Squawk Box.” “آنها تخصص علمی برای جمع اوری این اطلاعات در راه است که هیچ نمایندگی دیگری ندارد.”

دکتر بیل Winkenwerder که در خدمت به عنوان دستیار وزیر دفاع برای امور بهداشت و درمان تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش از سال 2001 تا 2007 گفت: این تصمیم یک تابع منسوخ شده اطلاعات سیستم گزارش شده است که در زیر برای سرمایه گذاری در سال است. او گفت که او فکر نمی کند که آن را عادلانه به توصیف این تصمیم لزوما سیاسی است.

“نکته کلیدی این است HHS و کاخ سفید باید این اطلاعات را به سرعت برای هماهنگ کردن یک میزبان کامل از تصمیمات هستند که در CDC سطح” Winkenwerder گفت CNBC. “یک هفته تاخیر که شرح داده شد — این است که یک مدت زمان طولانی. هر روز شمارش بنابراین من می توانم درک چرا آنها نیاز دارید و می خواهید که اطلاعات است.”

HHS نیاز به اطلاعات دقیق به سرعت به طوری که می توانید آن را به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی تصمیم گیری از جمله تخصیص این کشور محدود عرضه remdesivir تنها مواد مخدر شده است که اعطا اضطراری با استفاده از مجوز در ایالات متحده برای درمان Covid-19. او اضافه کرد که این بسیار مهم است برای این داده ها به طور شفاف مشترک با دیگر سازمان ها و اما او خوشحالم که در این سیستم گزارش دهی است که بازرسی و نگهداری.

“امیدوارم پس از این Covid همه گیر است و حداقل بیشتر تحت کنترل و یا هنگامی که ما دریافت واکسن ما کاملا نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در به روز رسانی های ما تجمع داده ها و سیستم های” Winkenwerder گفت. “هر آنچه که آنها می توانید انجام دهید برای رفع این داده ها در این فاصله بزرگ است. دراز مدت آن نیاز به بهبود به طور کلی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او آمده اند در این بیماری همه گیر از منتقدان که می گویند کاخ سفید در حال تضعیف این کشور و بهداشت حرفه ای. هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن با انتقاد از CDC دستورالعمل بازگشایی مدارس به عنوان بیش از حد دشوار و گران است و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: این سازمان خواهد مسئله اضافی توصیه.

“به عنوان رئیس جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد سخت” پنس به خبرنگاران گفت: هفته گذشته است. “همین دلیل است که CDC خواهد بود صدور راهنمایی بیشتر جلو می رویم چون ما می دانیم که هر مدرسه سیستم دارای قابلیت های منحصر به فرد و امکانات مختلف.”

روز سه شنبه چهار سابق CDC مدیران نوشت: در یک op-ed منتشر شده در واشنگتن پست که آمریکا چهره “دو مخالفان” در تلاش خود را برای بازگشایی این کشور: Covid-19 و سیاستمداران و دیگران در تلاش برای تضعیف CDC.

“این غیر معمول نیست برای CDC دستورالعمل به تغییر و یا اصلاح در طول یک فرآیند ترخیص کالا از گمرک که حرکت می کند از طریق چندین سازمان و کاخ سفید است. اما این فوق العاده است که به صورت دستورالعمل به تضعیف شود و پس از آزادی” را نوشت سابق CDC مدیران: تام فریدن که در خدمت تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور; Jeffrey Koplan که در خدمت تحت رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش; David Satcher که خدمت زیر کلینتون و ریچارد Besser که خدمت زیر اوباما.

“در هفته ی گذشته و به توصیه دولت در ادامه به بازیگران سکس شک در این سازمان توصیه و نقش مهمی در اطلاع رسانی و هدایت این کشور همه گیر پاسخ” گفتند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>