مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال ممنوعیت شرکت مخابرات چین در آمریکا با استناد به ‘غیر قابل قبول’ امنیت ملی خطرات

مردم چین مخابراتی از غرفه این شرکت در طول سال 2019 جهان 5G کنوانسیون در پکن Etrong نمایشگاه بین المللی و مرکز کنوانسیون در نوامبر 21, 2019 در پکن ،

VCG | گتی ایماژ

تعدادی از ایالات متحده دستگاه های اجرایی خواسته است که کمیسیون ارتباطات فدرال خاتمه China Telecom مجوز به کار با استناد به “غیر قابل قبول” امنیت ملی خطرات به عنوان برگ برنده دولت علیه چینی ها در صنعت ارتباطات از راه دور همچنان ادامه دارد.

دولت متعلق به شرکت مخابرات چین یکی از بزرگترین شبکه های تلفن همراه و ارائه دهندگان پهنای باند.

وزارت دادگستری همراه با دیگر آژانس های فدرال از جمله وزارت امور خارجه می خواهم FCC به لغو China Telecom مجوز برای حمل بین المللی خدمات ارتباطات از راه دور و از آمریکا

“امروز بیش از همیشه زندگی از ملت و مردم آن اجرا می شود ما در شبکه های مخابراتی” گفت: جان Demers دستیار دادستان کل برای امنیت ملی است.

“امنیت دولت ما و حرفه ای ارتباطات به عنوان به خوبی به عنوان ما در خصوصی ترین اطلاعات بستگی به استفاده ما از شرکای قابل اعتماد از سازمان ملل است که ما ارزش ها و آرمان ما برای بشریت است. امروز عمل است اما گام بعدی ما در حصول اطمینان از یکپارچگی امریکا سیستم های مخابراتی.”

FCC نمی شد فورا در دسترس است برای درخواست در هنگام تماس توسط CNBC.

شرکت مخابرات چین (آمریکا) داده شد مجوز توسط FCC در سال 2007 اما DOJ ادعا می کند که این شرکت موفق به تطابق با شرایط و ضوابط آن “موجود توافق” با گروه.

این درخواست توسط آژانس های فدرال است که آخرین حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن در اداره تجارت و صنعت نبرد با چین به ویژه در زمینه ارتباطات از راه دور.

هواوی بزرگترین تجهیزات شبکه ساز شد قرار دادن در لیست سیاه آمریکا سال گذشته آن در محدود کردن دسترسی به فن آوری آمریکا. واشنگتن مدعی شرکت چینی دنده استفاده می شود می تواند توسط پکن برای جاسوسی است.

و در سال گذشته FCC اتفاق آرا تصمیم گرفت تا بار دیگر دولتی حامل تلفن همراه چین از ارائه خدمات خود را در ایالات متحده آمریکا

آژانس های فدرال گذاشته شد تعدادی از مسائل آنها تا به حال با شرکت مخابرات چین از جمله “در حال تحول امنیت ملی محیط زیست از سال 2007” و “افزایش آگاهی از PRC را (جمهوری خلق چین) نقش مخرب سایبری فعالیت با هدف قرار دادن ایالات متحده است.”

شرکت مخابرات چین است “آسیب پذیر به بهره برداری نفوذ و کنترل توسط دولت جمهوری خلق چین” این سازمان ادعا می کنند.

و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا می کند که وجود دارد می تواند فرصت های چینی خارجه بازیگران به “تعامل مخرب سایبری را قادر می سازد فعالیت اقتصادی جاسوسی و اختلال و misrouting آمریکا از ارتباطات است.”

شرکت مخابرات چین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر در هنگام تماس توسط CNBC.

این شرکت فروش تلفن همراه خدمات برای مشتریان چینی ساکن و یا سفر به آمریکا

بخش بزرگی از آمریکا را در مبارزات انتخاباتی در چین بخش ارتباطات از راه دور است که در مورد کنترل از نسل بعدی تلفن همراه زیرساخت های شناخته شده به عنوان 5G. این وعده را فوق العاده سریع داده ها با سرعت و توانایی به زیر بنای زیرساخت های حیاتی. ایالات متحده نگران آن است که چین از طریق Huawei و ارتباطات از راه دور ارائه دهندگان می تواند به عنوان یک نیروی غالب در 5G در سطح جهان است.

اما آمریکا ندارد یک رقیب مستقیم برای Huawei و رنج از فقدان سیاست منسجم در اطراف چگونه برای مقابله با افزایش چین در این منطقه است.

دادستان کل ویلیام Barr پیشنهاد در اوایل این سال است که آمریکا را مستقیم سهام در Huawei اروپا رقبای نوکیا و اریکسون. پیشنهاد شد بعد از اخراج توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>