مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پردازد $26 میلیارد در بودجه امداد به بيمارستان جمعه

پزشکان و کارگران بیمارستان تمایل به COVID-19 بیمار در خارج از مرکز پزشکی مونته فیور موسی پردیس در مارس 07, 2020 در برانکس قصبه شهر نیویورک است.

جان مور | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به ارسال پرداخت های اولیه به بیمارستان ها و پزشکان جمعه به مناسبت اولین tranche از 100 میلیارد دلار کمک مالی برای سیستم های سلامت و ارائه دهندگان توسط کنگره تصویب به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند.

پول کمک خواهد کرد از دست رفته را جبران درآمد و افزایش هزینه های نظام سلامت روبرو هستند با توجه به کروناویروس پاسخ.

“پرداخت تحویل این صبح حساب برای $26 میلیارد اولیه 30 میلیارد دلار ارائه بودجه به بیمارستان ها و ارائه دهندگان تنها دو هفته پس از رئیس جمهور را امضا مراقبت در عمل” گفت: بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در یک صدای جیر جیر.

دولت قرارداد با UnitedHealth برای کمک به تسریع این اولیه tranche پرداخت. به طور معمول مراکز مدیکر و مدیکید قرارداد با چندین منطقه ای بهداشت و درمان شرکت های بیمه به پرداخت صورت حساب های دولت تحت مدیکر هزینه برای خدمات برنامه است. UnitedHealth Group گفت که آن اهدا خواهد شد تمام هزینه های اداره امداد و کمک های مالی به مراقبت در عمل ارائه دهنده صندوق امداد.

“ما نیاز به پول سریع” گفت: ارین اومالی ارشد سیاست مدیر برای امریکا ضروری بیمارستان که نشان دهنده غیر انتفاعی نظام سلامت که تهیه کردن به کاهش درآمد بیماران. “چند تن از اعضای ما فقط چند هفته پیش تا به حال کمتر از چند هفته از پول نقد در دست و از ماه مارس 27th, ما همچنان به شنیدن آن است.”

برای پرداخت اولیه بیمارستان ها و ارائه دهندگان خدمات پرداخت خواهد شد بر اساس چه مقدار از آنها بازپرداخت تحت مدیکر سنتی هزینه برای خدمات و یا مدیکر بخش A و بخش B قرارداد در سال 2019. که یک نگرانی برای بیمارستان ها که پایین تر از مدیکر قسمت بیماران.

“ما نگران هستید که فقط به دنبال در مدیکر پرداخت هزینه خدمات درآمد آن می تواند شیب زمین بازی در مقابل برخی از اعضای ما که سهم نامتناسب از بیمه و همچنین پزشکی بیماران گفت:” اومالی.

آن می تواند به طور مشابه به این معنی است که سیستم های سلامت با سهم بیشتری از بیماران در خصوصی مزیت مدیکر قصد دارد به جای سنتی مدیکر خواهد همچنین کاهش بودجه.

“این بدان معناست که در مناطقی از کشور مانند جنوب فلوریدا مانند کالیفرنیا و برخی دیگر از ارائه دهندگان خدمات در آن مناطق محروم خواهد شد چرا که خود مزیت مدیکر به حساب نمی که نسبت به درصد خود را از مدیکر” گفت: تراشه کان رئیس و مدیر عامل این فدراسیون از بیمارستانهای آمریکایی که نشان دهنده سود سیستم های بهداشتی.

در آن اعلام HHS اذعان کرد که برخی از بیمارستان ها ممکن است کاهش بودجه از این پرداخت اولیه اما مطمئن باشید که دولت این است که “کار به سرعت در اضافی هدفمند توزیع” روستایی برای ارائه دهندگان و کسانی که عمدتا در خدمت بيماران تحت مدیکید.

دولت همچنین گفته است که آن را با استفاده از بخشی از 100 میلیارد دلار به بازپرداخت بیمارستان ها برای بیماران که در حال ایجاد. اما برخی از بیمارستان گروه استدلال کرده اند که آنها نیاز به پول بیشتر اگر برخی از شرایط اضطراری استفاده می شود برای پرداخت هزینه های بیمه.

در واشنگتن دموکرات برگزار شد تا رای به گسترش بودجه برای وام کسب و کار کوچک این هفته در یک فشار اضافی برای بیمارستان بودجه فراتر از 100 میلیارد دلار در مراقبت عمل در موج بعدی از امداد رسانی شد.

“همانطور که ما گفته اند, مراقبت عمل مهم است در اولین گام” گفت: ریک Pollack, رئيس جمهور و مدیر عامل انجمن بیمارستان های آمریکا اضافه کرد که او از “اضافی تلاش های کنگره برای اطمینان از ارائه دهندگان در خط مقدم — بیمارستان ها و پزشکان و پرستاران–باقی می ماند و به ترتیب اولویت برای کمک های فدرال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>