مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد “همه گزینه ها” را برای جلوگیری از coronavirus از جمله هوایی داخلی ممنوعیت سفر

دروازه منطقه در فورت Lauderdale-هالیوود فرودگاه بین المللی شلوغ است و مسافران در انتظار دلتا پرواز 1420 به آتلانتا شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

جان Scalzi | AP

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین “همه گزینه ها” برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در آمریکا از جمله آشکار توقف هوایی داخلی, سفر یک مقام ارشد روز یکشنبه گفت.

یک گام شدید نبوده است گرفته شده, پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حمله و آن را در بالا بردن سوال در مورد خطوط هوایی ایالات متحده’ شانس برای بقا بدون حمایت دولت.

“ما همچنان به نگاه در همه گزینه ها و تمام گزینه های باقی مانده روی میز” گفت: چاد گرگ سرپرست وزیر وزارت امنیت داخلی در یک نشست خبری در مورد امکان. او گفت: دولت به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هفته گذشته برقرار گسترده ممنوعیت بازدید کنندگان خارجی از 26 کشور اروپایی خواهد بود که گسترش به انگلستان و ایرلند یک شبه.

تغییر ناگهانی در قوانین موجب هرج و مرج در برخی از کشور, بزرگترین فرودگاه از جمله شیکاگو اهار که در آن بازگشت آمریکایی ها مواجه ساعت-صف های طولانی در تنگ واردان سالن.

گرگ به نام آن شرایط “غیر قابل قبول” و این که شرایط بهبود یافته با تغییرات نیروی انسانی در فرودگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>