مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است توقف صادرات موتورهای شرکت-تولید شده توسط جنرال الکتریک به چین, وال استریت ژورنال می گوید

یک لوگو نمایش داده شده است در کنار یک توربین گاز در General Electric Co. (GE) انرژی گیاه در Greenville, کارولینای جنوبی, ایالات متحده در روز سه شنبه, ژان. 10, 2017. General Electric Co. برنامه ریزی شده است به انتشار درآمد و ارقام در ژانویه 20.

Sharrett / بلومبرگ / گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است توقف صادرات موتورهای جت تولید تا حدودی توسط جنرال الکتریک به چین برای این کشور هواپیمای بیش از ترس است که چینی ها می تواند تقلید از تکنیک های تولید وال استریت ژورنال گزارش شده است.

کاخ سفید در نظر دارد یک پیشنهاد برای کاهش مجوز اجازه می دهد CFM بین المللی سرمایه گذاری مشترک از جنرال الکتریک و فرانسه Safran SA به سطح شیب دار تا تحویل آن جهش 1C موتورهای جت به چین, مجله گزارش به نقل از یک فرد آشنا با این بحث.

این حرکت می تواند تاثیر شیب دار در جنرال الکتریک است که در مبارزه با این پیشنهاد مجله گفت. جنرال الکتریک معتقد است مهندسی معکوس موتور بسیار سخت تر از برخی از مسئولان فکر می کنم و چینی می تواند در حال حاضر آغاز شده به عنوان موتور استفاده شده در این کشور برای سال, با توجه به فرد است.

مقامات دولت دیدار خواهد کرد در روز پنج شنبه برای بحث در مورد پتانسیل محرومیت از مجوز و مقامات دولت خواهد نشست on Feb.28 در این ماده و دیگر, تجارت چین, سیاست, مجله گفت.

پیشنهاد آمد و حدود یک ماه بعد از رئیس جمهور تهمت امضا “فاز یک” توافقنامه تجارت با چین به عنوان جهان دو تا از بزرگترین اقتصادهای سعی کنید برای مهار بیش از 18 ماه جنگ تجاری.

حمل و نقل هوایی یکی از جنرال الکتریک کلیدی کسب و کار و یک نقطه روشن برای مبارزه کنگلومرا آن را به عنوان تلاش برای بازگشت از شکست خود را به پیش بینی رکود در تقاضا برای آن توربین تایتانیک ماشین آلات است که قدرت گاز و نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

— اینجا را کلیک کنید به عنوان خوانده شده اصلی وال استریت ژورنال داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>