مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گزارش شده است که وزن محدودیت به چین دسترسی به فن آوری تراشه

یک کارگر در photolithography بخش از یک نیمه هادی گیاه از Mikron در زلنوگراد مسکو.

آنتون Novoderezhkin | TASS | گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزین محدودیت های تجاری در چین است که محدود کردن استفاده از آمریکایی تراشه-ساخت تجهیزات وال استریت ژورنال گزارش روز دوشنبه.

مردم آشنا با این موضوع گفت: این مجله که وزارت بازرگانی در حال تهیه پیش نویس تغییرات مستقیم خارجی محصول قانون است که نیاز به تراشه های کارخانه ها در سطح جهان برای به دست آوردن مجوز اگر آنها می خواهند به استفاده از تجهیزات آمریکایی برای ایجاد تراشه برای Huawei.

پیشنهاد قانون می آید را به عنوان برگ برنده دولت به نظر می رسد به قطع چین دسترسی به آمریکا نیمه هادی ها یکی از بزرگترین چین-واردات از امریکا است. بسیاری از مقامات ایالات متحده استدلال کرده اند که Huawei تجهیزات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی توسط دولت چین اگر چه این شرکت را انکار می کند و کسانی که ادعا می کند و می گوید تجهیزات آن امن است. یک قانون جداگانه خواهد محدود کردن توانایی شرکت های ایالات متحده برای تامین Huawei از خارج از کشور امکانات.

تغییرات پیشنهادی نیز می تواند آسیب ایالات متحده آمریکا تولید کنندگان تجهیزات نیمه رسانا مانند اعمال مواد و لام پژوهش است.

تغییرات شده اند بررسی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه هر کس از این قانون پیشنهاد شده در این روزنامه گزارش داد.

وزارت بازرگانی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از CNBC.

بیشتر بخوانید درباره تاثیر تجارت ممکن است محدودیت در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>