ایالات متحده وزیر بهداشت الکس آذر هشدار داد و گفت coronavirus مواج در سراسر سرزمین اصلی چین است “به طور بالقوه بسیار تهدید جدی برای بهداشت عمومی” گفت: که برگ برنده دولت در حال گسترش است غربالگری برای این ویروس از پنج تا 20 ایالات متحده آمریکا به فرودگاه.

“ما به طور مداوم در حال آماده شدن برای امکان وجود دارد که این وضعیت می تواند بدتر” آذر گفت: در طول یک نشست خبری در کشور, پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن 106 نفر در سرزمین اصلی چین و آلوده تقریبا 4,700 در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده است.

“آمریکایی ها نباید نگرانی در مورد ایمنی خود را,” آذر گفت. “بخشی از این خطر مواجه هستیم این است که ما نمی دانیم که همه چیز ما نیاز به دانستن در مورد این ویروس … که نیست ما جلوگیری از آماده سازی و پاسخ.”

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری پیش از آن در روز توصیه آمریکایی ها برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به چین, گسترش آن هشدار سفر از شهر ووهان کانون شیوع به کل کشور است.

مسافران در LAX پس از ورود از شانگهای چین پس از یک مورد مثبت از coronavirus اعلام شد در اورنج کانتی حومه لس آنجلس, ژانویه 26 سال 2020 است.

رینگو Chiu | ایسنا

“بهتر است برای محافظت از سلامت عمومی آمریکا در ظهور این رمان coronavirus و بر اساس این اطلاعات در حال تحول از چین CDC است مجددا ورود آن استراتژی” CDC مدیر رابرت Redfield گفت: در این نشست خبری.

CDC مقامات گفت: این نمایش را به تمرکز بر روی شناسایی بیمار بیماران و همچنین آموزش مسافران به طوری که آنها می تواند کمک به مهار این بیماری است.

[تماشا کنید: این HHS نشست خبری در اینجا.]

Coronaviruses ها خانواده بزرگی از ویروس ها که معمولا آلوده حیوانات است اما گاهی اوقات می تواند تکامل و گسترش به انسان است. علائم در انسان شامل تب و سرفه و تنگی نفس است که می تواند پیشرفت به ذات الریه.

بهداشتی آمریکا اعلام کرد که آنها هنوز تعیین سرعت واقعی و گسترش این بیماری و اینکه آیا آن را می تواند آلوده مردم قبل از علائم. آذر گفت: اصطلاح R هیچ یک معادله ریاضی است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد یک بیماری از هر فرد آلوده به نظر می رسد به جایی حدود 1.5 تا 3. آذر گفت: از علائم این ویروس جدید به طور موقت به نام 2019-nCoV ممکن است تا 14 روز به نظر می رسد.

آذر گفت: او ارائه شده به ارسال CDC مقامات چین برای کمک به مقامات بهداشت عمومی وجود دارد. “ما اصرار چین [به عمل] با همکاری بیشتر و شفافیت” او گفت:.

CDC مقامات روز دوشنبه گفت که تعدادی از “بیماران تحت بررسی” در آمریکا تقریبا دو برابر شده است از روز پنج شنبه به مجموع 110 در سراسر 26 متحده است. این بیماری است گسترش از طریق انسان به انسان تماس با ما در ایالات متحده و خطر برای مردم در حال حاضر است که هنوز هم در نظر گرفته شده کم, Dr. Nancy r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی روز دوشنبه گفت.

مقامات آلمانی تایید سهشنبه آنچه که تصور می شود یکی از اولین فرد به فرد انتقال عفونت در خارج از چین است.

چندین شرکت از جمله والت دیزنی با آن شانگهای, دیزنی, در حال تعلیق عملیات در چین در طول به طور معمول جشن یک هفته ای قمری تعطیلات سال جدید برای جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش. استارباکس و مک دونالد همچنین بسته به فروشگاه در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی بیشتر اطلاعات نیاز به جمع آوری می شود قبل از این ویروس اعلام اورژانس بهداشت جهانی. که کاهش یافته است در دو اورژانس جلسات هفته گذشته به آن می گویند یک اورژانس در سراسر جهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im