مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین شکایت CNN برای تهمت و افترا و بیش از نظر ماده و به دنبال مناسب در برابر بار و پست

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به یک ارز با سی ان ان, خبرنگار جیم آکوستا در طول یک کنفرانس خبری یک روز پس از انتخابات میان دوره ای در تاریخ 7 نوامبر 2018 در شرق کاخ سفید در واشنگتن, DC.

Al Drago | گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین شکایت کرد سی ان ان روز جمعه برای افترا زیر مشابه پرونده های حقوقی علیه نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

این طرح دعوی در دادگاه واصل در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال گرجستان که در آن CNN مقر آن ذکر شده یک ماه ژوئن به نظر مقاله نوشته شده توسط لری اصیل سابق فدرال انتخابات کمیسیون مشاور عمومی.

شریف استدلال در مقاله ای که در سابق مشاور ویژه رابرت مولر باید به اتهام رئیس جمهور برای درخواست کمک از روسیه در سال 2016 مبارزه است. شریف همچنین نوشت که کمپین “ارزیابی خطرات بالقوه و مزایای دیگر به دنبال کمک روسیه در سال 2020 است و تصمیم به ترک این گزینه بر روی میز است.”

در بیانیه ای اعلام کرد با توجه به تهمت کمپین ارشد مشاور حقوقی جینا الیس به نام ادعا می کنند که “100 درصد غلط و توهین آمیز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین طرح دعوی در دادگاه می گوید که وجود دارد این است که “شواهد گسترده ای” تعصب در برابر رئیس جمهور از هر دو بزرگوار و سی ان ان. کت و شلوار ادعا می کند که رئیس جمهور قانونی تیم خواسته CNN به عقب مقاله در فوریه و سی ان ان کاهش یافته است به انجام این کار.

“شریف نوشته شده است مقالات متعدد متهم جمهور از فعالیت های جنایی و مالی مبارزات انتخاباتی و اخلاق تخلفات و شکایت علیه یک فوق تایید شده است که پشتیبانی از رئیس جمهور” شکایت می خواند. “سی ان ان به وضوح به حال مخرب انگیزه در انتشار مقاله توهین آمیز و عمل با بی پروا بی توجهی به حقیقت است.”

یک سخنگوی سی ان ان کاهش یافته است به نظر.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در هفته های اخیر به شکایت مشابه در برابر نیویورک تایمز و واشنگتن پست بیش از اتهام افترا موجود در مقالات نظر. هر سه پرونده های حقوقی ادعای خسارت به ارزش میلیون ها دلار.

به طور کلی آن است که سخت تر برای موفقیت در افترا مناسب زمانی که اتهام افترا آمیز اظهارات ارائه شده به عنوان نظرات به جای حقایق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال یک مبارز ارتباط با مطبوعات که به او لقب “دشمن مردم است.” در سال 2018 کاخ سفید yanked مطبوعات عبور از سی ان ان خبرنگار جیم آکوستا جرقه مبارزه قانونی است که در نهایت به پایان رسید که دولت کوتاه آمد و ترمیم Acosta را تایید شده است.

الیس مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور گفت جدید دعاوی علیه شرکت های رسانه ای شدند و به معنای “برای برگزاری ناشران مسئول خود را بی پروا گزارش نادرست و همچنین برای ایجاد حقیقت: که کمپین یک توافق در عوض و یا تبانی با روسیه به عنوان مولر گزارش به این نتیجه رسیدند.”

سی ان ان 24 ساعته شبکه خبری و رسانه های دیجیتال شرکت تابعه WarnerMedia که پدر و مادر AT&T. آن است که در آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>