مشاورین رود بریده بریده کارکنان به عنوان coronavirus اصطبل سفر

یک خلبان خطوط هوایی پیاده روی در مقابل مشاورین فروشگاه در Toronto Pearson فرودگاه. (عکس Geovien So/SOPA تصاویر/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

Geovien So | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

مشاورین گزارش تخمگذار کردن بیشتر کارکنان به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تلفات در صنعت مسافرت.

این آخرین نشانه ای از چگونه بحران است تغییر عادات و تأثیر نیروی کار است. این معلوم نیست چه دامنه اخراج خواهد شد اما سفر تجارت انتشار Skift گزارش شده است که آنها را تحت تاثیر قرار دهد 25 درصد از مشاورین در نیروی کار جهانی از جمله 600 آمریکا کارکنان. کل اخراج می تواند در اطراف 1,000, Skift گزارش با استناد به منابع. این شرکت در حدود 4,200 کارکنان با توجه به شرکت براده.

یک TripAdvisor سخنگوی نه تایید این گزارش اما گفت: اعلام شده است که از این شرکت حدود ظهر شرقی.

مشاورین قبلا اجازه رفتن 200, کارکنان, CNBC گزارش در ماه ژانویه است. آن کاهش نشان داده حدود 5 درصد از مشاورین نیروی کار در زمان و عمدتا تحت تاثیر تجربیات خود را بدست آورد که با این نسخهها کار در سفر فعالیت ارائه شده است.

مشاورین مدیر عامل Stephen Kaufer گفت: در پایان ماه مارس او را چشم پوشی حقوق و دستمزد خود را برای بقیه سال. Kaufer ساخته شده نزدیک به $800,000 در پایگاه پرداخت و در سال 2018 به علاوه انگیزه ای مبتنی بر جبران خسارت که آورده خود را پرداخت نزدیک به 2 میلیون دلار به گفته این شرکت اخیرا در دسترس صورتهای مالی.

قبل از همه گیر مشاورین مواجه headwinds از گوگل ورودی به سفر جستجو در بازار است. مدیران در هر دو مشاورین و Expedia با اشاره به کاهش دید در گوگل برای کمک به خود را توضیح دهد درآمد سه ماهه سوم نتواند.

سیما Mody کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>