عملکرد وزارت خزانه داری تیک پایین تر به عنوان انتظار سرمایه گذاران برای آمار اقتصادی مزایده

در 2:45 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.5576% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در اطراف 2.0049%.

بازار تمرکز تا حد زیادی هماهنگ به شیوع کروناویروس به عنوان سرمایه گذاران همچنان به ارزیابی پتانسیل اقتصادی تاثیر پنومونی کشنده مانند ویروس.

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز شنبه که 74,576 موارد coronavirus تاييد شده بود با 2,118 مرگ و میر در سرزمین اصلی.

روز چهارشنبه آخرین جلسه از فدرال رزرو نشان داد که مسئولان بانک مرکزی ایالات متحده شناسایی شده بود coronavirus به عنوان یک “خطر جدید برای رشد جهانی.”

بانک مرکزی و سیاستگذاران نیز هشدار داد که اگر coronavirus ادامه داد: برای گسترش آن می تواند ضربه آنچه به نظر می رسد بهبود رشد تصویر در چین است.

رئیس فدرال رزرو ریچموند تام Barkin خواهد دیدگاهها برای بزرگترین اقتصاد جهان در یک رویداد در کمبریج ماساچوست در روز پنج شنبه.

در ایالات متحده آخرین هفتگی مدعیان و تولیدات بانک فدرال فیلادلفیا ارقام برای ماه فوریه را هم منتشر می شود در 8:30 a. m. ET. شاخص های پیشرو برای ماه ژانویه منتشر خواهد شد و کمی بعد از آن در جلسه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 50 میلیارد دلار در چهار هفته صورتحساب 45 میلیارد دلار در هشت هفته اسکناس و 8 میلیارد دلار در خزانه تورم محافظت اوراق بهادار (راهنمایی) در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>