بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت بالاتر بودند صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمایه گذاران ادامه داد: نزدیک به نظارت بر پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

در 2:25 p. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.5767% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز پایین تر در اطراف 2.0511%.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه تایید کرد 24,324 موارد coronavirus در کشور و 490 مرگ و میر.

شیوع پنومونی کشنده مانند ویروس که تصور می شد به سرچشمه گرفته و در چین در شهر ووهان شناخته شده به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی توسط سازمان جهانی بهداشت ،

همانطور که از روز دوشنبه سازمان ملل متحد سازمان بهداشت گزارش شده نزدیک به 200 مورد از این ویروس در حداقل 23 کشور در خارج از چین است.

صحبت در دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا بود “همکاری نزدیک” با دولت چین در شیوع.

در ایالات متحده ADP اشتغال رقم برای ماه ژانویه منتشر خواهد شد در 8:30 a. m. ET.

تجارت بین المللی داده ها را برای ماه دسامبر یک final خواندن از خدمات شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه ژانویه و آخرین و ISM non-manufacturing را به دنبال خواهد داشت کمی بعد از آن در جلسه.

فدرال رزرو مدیره فرماندار Lael Brainard خواهد دیدگاهها برای بزرگترین اقتصاد جهان در یک رویداد در کالیفرنیا روز چهارشنبه بعد از ظهر.

وجود دارد هیچ مهم وزارت خزانه داری ایالات متحده مزایده های برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de