عملکرد وزارت خزانه داری تیک بالاتر به عنوان coronavirus نگرانی تشدید

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران همچنان به نظارت بر پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

در 2:45 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.5477% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.0337%.

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرد روز دوشنبه که وجود داشته اند 17,205 تایید موارد coronavirus در کشور با 361 مرگ و میر.

تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به عنوان یک نتیجه از این ویروس در حال حاضر پیشی گرفته است که از شیوع بیماری سارس است که به طول انجامید و از سال 2002 تا 2003.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به رسمیت شناخته پنومونی کشنده مانند ویروس به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی در هفته گذشته با استناد به نگرانی که شیوع همچنان به گسترش به کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی.

که تعیین صادر شد به منظور کمک به سازمان ملل متحد سلامت سازمان بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

اطلاعات مزایده

در داده های جلو final خواندن از تولید شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه ژانویه منتشر خواهد شد در 9:45 a. m. ET.

ISM شاخص مدیران خرید بخش تولید برای ماه ژانویه مخارج ساخت و ساز در ماه دسامبر ارشد وام افسر بررسی ارقام در سه ماهه اول سال و نور فروش خودرو در ماه ژانویه خواهد همه دنبال کمی بعد از آن در جلسه.

رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic خواهد دیدگاهها برای بزرگترین اقتصاد جهان در یک رویداد در سن دیگو کالیفرنیا در روز دوشنبه.

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 45 میلیارد دلار در 13 هفته و لوایح $39 میلیارد دلار در 26 هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>