عملکرد وزارت خزانه داری تیک بالاتر و جلوتر از بانک فدرال صندلی پاول شهادت

در 3:15 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.5920% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.0530%.

بازار تمرکز تا حد زیادی هماهنگ به پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus به عنوان مرگ و میر در کشور صعود بالاتر از 1000.

همانطور که از دوشنبه شب چین ملی کمیسیون بهداشت گزارش داد که در مجموع 42,638 موارد تاييد شده بود با 1,016 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) روز دوشنبه هشدار داد که گسترش پنومونی کشنده مانند ویروس در میان افرادی که تا به حال نشده است به سرزمین اصلی چین می تواند جرقه “است که تبدیل به یک بزرگتر آتش است.”

این که گفته coronavirus می توانید از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان.

تغذیه سخنرانی مزایده

رئیس فدرال جروم پاول خواهد سر به کاپیتول هیل به ارائه خود را نیمه سالانه سخنان به خانه در روز سه شنبه. انتظار می رود پاول را به ارائه برخی از سرنخ در سیاست های پولی و بدون ارتکاب خود و یا همکاران خود را به یک سیاست خاص مسیر.

تغذیه معاون صندلی Randal Quarles, مینیاپولیس, رئیس فدرال نیل Kashkari و بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد همه را به اظهار نظر در رویداد جداگانه در روز سه شنبه.

در داده های جلو NFIB صفحه اول خوشبینی کسب و کار کوچک برای ماه ژانویه منتشر خواهد شد در 6 p. m. و با به اصطلاح تکان گزارش (فرصت های شغلی و گردش کار بررسی) در ماه دسامبر به دنبال در ساعت 10 صبح

وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 30 میلیارد دلار در 56 روز صورتحساب و $38 میلیارد دلار در سه سال یادداشت روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>