بدهی های دولت ایالات متحده قیمت های پایین تر از صبح پنجشنبه پس از آنکه چین اعلام کرد این امر نصف تعرفه 75 میلیارد دلار ارزش ایالات متحده-واردات.

در 2:30 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.6612% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.1364%.

چین, وزارت مالیه میگوید که ایالات متحده کالا با نرخ تعرفه از 10 درصد خواهد بود به کاهش 5 ٪ در حالی که محصولات است که باید نرخ تعرفه ها از 5 درصد خواهد سقوط به 2.5%.

این حرکت است که به اثر را از Feb. 14 ساخته شد در جهت “پیشبرد سالم و توسعه پایدار” از تجارت بین دو کشور اقتصاد با توجه به بیانیه ای در وب سایت وزارت.

این می آید به عنوان پکن همچنان دست به گریبان با گسترش شیوع کروناویروس با بسیاری از فعالان بازار نگران پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز پنج شنبه تایید کرد 28,018 موارد پنومونی-مانند ویروس در کشور با 563 مرگ و میر.

در اوایل این هفته سازمان بهداشت جهانی (WHO) گزارش شده نزدیک به 200 مورد از coronavirus در حداقل 23 کشور در خارج از چین است. WHO اعلام کرده است که شیوع جهانی بهداشت اضطراری است.

اطلاعات مزایده

در ایالات متحده آخرین هفتگی مدعیان منتشر خواهد شد در 8:30 a. m. ET. یک مقدماتی از سه ماهه چهارم بهره وری و هزینه های واحد کار را هم منتشر خواهد شد در همان زمان.

رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان و فدرال رزرو معاون صندلی Randal Quarles خواهد هر دو نظر در بزرگترین اقتصاد جهان در رویداد جداگانه در روز پنج شنبه.

در همین حال وزارت خزانه داری ایالات متحده تنظیم شده است به حراج 50 میلیارد دلار در چهار هفته صورتحساب و 45 میلیارد دلار در هشت هفته صورتحساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im