سود اوراق قرضه افزایش وال استریت به دنبال بازیابی

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز دوشنبه به عنوان وال استریت به نظر می رسد به تلاش ارتجاعی زیر یکی دیگر از کاهش در هفته گذشته.

در حدود 2:10 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در 0.6305% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری و رز به 1.2511%.

سرمایه گذاران همچنان به دست و پنجه نرم کردن با عواقب بیماری همه گیر کوروناویروس و افزایش تنش بین روسیه و عربستان سعودی بر سر نفت قیمت گذاری اما داو آتی در ساعات اولیه روز شنبه با اشاره به دستاوردهای بیش از 900 امتیاز در افتتاحیه بل.

جراح عمومی جروم Adams روز یکشنبه گفت که آمریکا چهره خود را “سخت ترین” هفته هنوز از نظر حاوی شیوع کروناویروس که در حال حاضر آلوده بیش از 337,000 مردم stateside با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

اما اندکی کاهش مرگ و میر در ویروس hotspot نیویورک ارائه کرده است برخی از علت خوش بینی برای سرمایه گذاران است. بین المللی, میزان موارد جدید در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا هم شروع به کند.

در ایالات متحده مارس تورم مصرف کننده انتظار ارقام مقرر در 11 a. m. ET.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $54 میلیارد دلار از 13-هفته اوراق خزانه 45 میلیارد دلار از 26 هفته صورتحساب 60 میلیارد دلار از 43 روز صورتحساب و 40 میلیارد دلار از 3 سال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>