سود اوراق قرضه افزایش سرمایه گذاران mull بازگشایی اقتصاد

بدهی های دولت ایالات متحده با قیمت کمتر بود صبح روز دوشنبه به عنوان سرمایه گذاران ارزیابی امکان اقتصادهای سراسر جهان آغاز به بازگشایی پس از طولانی مدت coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

در حدود 2:15 a. m. ET بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید در بالاتر بود 0.6210% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری شد تا در 1.1947%. بازده حرکت معکوس به قیمت.

تعدادی از ایالات آمریکا از جمله کلرادو می سی سی پی, مینه سوتا, مونتانا و تنسی قول داده اند که به سهولت و محدودیت های این هفته در تجارت آورده coronavirus بیماری همه گیر.

کارشناسان هشدار داده اند در برابر بازگشایی اقتصاد بدون سیستماتیک تست تشخیصی و تماس با ردیابی در محل.

در همین حال کاخ سفید مشاور کوین Hassett در یکشنبه ABC گفت که تاریخی اقتصادی ضربه از مستندات احتمال افزایش نرخ بیکاری در کشور به 16 درصد و یا بالاتر در این ماه نیاز بیشتر محرک های مالی.

مزایده برگزار خواهد شد دوشنبه برای $57 میلیارد دلار از 13-هفته اوراق خزانه 48 میلیارد دلار از 26 هفته صورتحساب 42 میلیارد از 2 سال یادداشت ها و $43 میلیارد دلار از 5 سال ،

وجود دارد هیچ عمده اقتصادی منتشر شده انتظار می رود در روز دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>